Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zuzanka.h
7. nov 2009

ahoj romy ďakujem. Mne tie 4D fotky robil môj gynekológ. 🙂

surviver
7. nov 2009

zuzi maly je fakt fešačik... 😵 už o chvilu bude pri Tebe...super pocit,že sa to bliži...držim vam palce a ideš rodit normalne,či sekciou?

zuzanka.h
7. nov 2009

No atiaľ vraví lekár, že normálne. Od 28 týždňa je hlavičkou dole takže uvidíme. Ale pozerám, že aj ty to máš zapár týždňov 🙂

zuzanka.h
7. nov 2009

romy ja som do 34tt rátala minúty a nie dni... A teraz mi to strašne letí... 🙂 Ja som sa veľmi bála, aby sa niečo nestalo, alebo aby som predčasne neporodila ☹

surviver
7. nov 2009

no sa to krati...moj drobček ma nejaku priečnu polohu,aspon teda ,ked som bola v 29tt na poradni,ale Dr. povedal,že sa to ešte zmeni,tak uvidime...

domika9
7. nov 2009

survi tak sa prave asi otačal 😉
romy no ja sa neviem dočkať soboty vtedy mi nabieha novy težden a je to pre mna ako sen ked vidím že to patrí mne ten udaj o tt donedavna to bol pre mna nedosiahnutelny vykon
ale ako sa mi zase blíži poradna tak zas rozmyšlam či bude všetko ok potom zas budem stresovať koli vysledkom testu a stale niečo 😒 ale tomu sa asi ani neda vyhnuť aby nad tym človek nerozmyšlal tak nejako to musíme vydržať 😉

zuzanka.h
7. nov 2009

domi neboj ja som tiež stresovala. Strašne!!!!!! O chvíľu začne malé kopkať a budeš o ňom vedieť, že ho máš 🙂 . Ja som bola počas tehu 3x v nemocnici a tiež som mala strašný strach. Všetko bude v poriadku uvidíš.

kuspitka
7. nov 2009

ahojte.ako sa mate co mate nove?
ja som sama domka manzel pracu tak sa nudim

zuzanka.h
7. nov 2009

ozaj domi ja som to prehliadla ty musíš brať aj nejaké lieky??? Na udržanie či čo??? rečo si mala problém otehotnieť??? Som to prehliadla ak si to niekde vysvetľovala.

zuzanka.h
7. nov 2009

ahoj kuspit ako sa máš??? Aj tebe tie týždne pribúdajú, že 35tt
🙂

kuspitka
7. nov 2009

zuzka aj tebe moja.
hej moja pribudaju aj sa bojim coraz viecej,aby som skor neporodila.
inak sa mas ako?

zuzanka.h
7. nov 2009

ja sa teraz mám najlepšie z celého tehu... To už je aj tou psychikou, že už smeˇskoro v termíne 🙂

domika9
7. nov 2009

zuzi ja som predtym 2x potratila a 1x som mala mimomaternicove , 2x laparoskopia vzali mi koli extrauterinke vajcovod a cyklus do 50dni ovulacia väčšinou z vaječníka od ktoreho nieje vajcovod a tak sa mi lepilo hocičo
a brala som donedavna dufik asi do 15tt a od začiatku si picham heparín a ten budem až do konca pichať a aj v 6-to nedeli

kuspitka
7. nov 2009

mna stale boli spodok velmi.
este musim bta aj vapnik.
ale tesim sa na nasu malu.len nech sa narodi ako ma.
a ty co este sa neotvaras?

zuzanka.h
7. nov 2009

ešte nie lekár sa smeje že ako sme zastavovali aby som neporodila tak vyzerá že budem prenášať 😀

kuspitka
7. nov 2009

domka tiez to mas poriadne zlozite .
a co uz nieco aj citis?
zuzka tak to budes uz v nemocnici ,ked budes prenasat .ja neviem ako to v tedy byva

domika9
7. nov 2009

kuspitka neviem v stredu som niečo citila potom menej vo štvrtok ešte menej včera a dnes vobec tak neviem či to boli prve pohyby alebo ešte nie no uvidím možno to spomeniem doktorovi ale myslím si že mi povieže to isto ešte nebolo ono ale fakt že neviem 😅

kuspitka
7. nov 2009

domika aj ja som mala tak,ze obcas som nieco citila.
este pockaj na 18tt a uz budes citit viacej.moze by to byt aj to,ze maternica sa ti natahuje

domika9
7. nov 2009

neviem lebo stale som to cítila pod pupkom a bolo to take narazove ale vobec to nemožem prirovnať ku bublinkam alebo ku rybyčke ako som čítala že väščinou ženy pocituju skor to bolo ako keby bolestive aleb ma to štipalo neviem to ani presne definovať a bolo to take že bum a nič žiadna dlhodoba bolesť nič len taka šupa a dosť

kuspitka
7. nov 2009

tak mozno male sa mohlo aj natiahnut.
uz len par mesiacov a budes male pekne citit.
kolac sa mi podaril nato vsetko ako som hromzila.

domika9
7. nov 2009

ved uvidíme aj tak som ratala že až tak okolo 20tt takže času dosť
dnes som si objednala tu predlohu na malovanie na stenu zatial len do obyvačky no ked to mm zisti tak dostanem na zadok 😀 😀 😀
najlepšie keby prišiel domov z roboty a na stene by už bolo namalovane 😀 😀 😀

kuspitka
7. nov 2009

domika a aku si objednala co za prdlohu?

orsulka
7. nov 2009

domika...otázočka....ty si bez jedneho vajcovodu isla na planovany styk???????

orsulka
7. nov 2009

kuspi...... 😀 😀 😀 😀 😀 milé.....

kuspitka
7. nov 2009

orsulka ako sa mat?uz vies chodit?

orsulka
7. nov 2009

kuspi...veru nie moja....tak na spicke sa pajdem po dome...ked je teda treba.... 😉 😉 inak ležim a mastim 😀

kuspitka
7. nov 2009

orsulka tak pridi kumne dam ti kolac.

orsulka
7. nov 2009

kuspi....no jasne!!! dobehnem!!! 😀 😀 😀 juuuuj...ale niečo sladke by som si dala......a doma nemám nič ☹ ☹ ☹ ☹

kuspitka
7. nov 2009

orsulka tak povedz mm ,aby ti nieco kupil.
ja som dnes piekla aj som sa natrapila,ale chuti super.

orsulka
7. nov 2009

kuspi.....ani neviem kedy sa vrati....do vtedy ma mozno aj chut prejde.......aaaa čo...aspon nebudem priberat 🙂))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre