Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
16. júl 2010

@kamka17 Ja som bola od stvorenia sveta preslávená zmrzlina,čo mi furt zima,ale teraz........................sa mi až nechty na nohách vytáčaju z toho tepla 😀 😝

cikyta
16. júl 2010

@kamka17 Aj PC musím zase vypnuť,lebo sa mi zneho skoro dymí a nereaguje na moje ďobanieˇpo klávesnici... 🙄

kamka17
16. júl 2010

no chudák PC...ale však aj on je iba človek, tak niet sa mu čo čudovať, že dymí 😀 😀

cikyta
16. júl 2010

Tak ja idem...het.Zelám pekný výkend plný ventilátorov,vody a nanukov !!! 😎

Možno bude mať Sisa premieru cez výkend na kupalisku,teda ak si jej mamičenka zoženie vhodné plavky.A najlepšie také,ktore jej krpatá nestrhne v hufe ludí... 😉

Pápá

kamka17
16. júl 2010

ciky páááááááááá a verím, že premiéra bude úspešná bez maminkinho stripízu 😉 😉 😉 a neutopte sa 😉

evet
16. júl 2010

Ahojte ,
prepacte ze sa vam tu tak votriem , mala by som otazku. Kolko navstev je potrebnych pri KET v Martine? Je nutne chodit aj na krv , alebo stacilo len Sono , a kolky den cyklu ? Bola som 8.7. na transfere, ale zacala som na 7. den krvacat , takze asi nic. Dakujem vopred za odpoved.

domcek
16. júl 2010

Caveste mi sme ciky uz na kupku boli. Stelluska mala jahodkove plavky, ale vodicka nam moc nevonala ...alebo skor detiska asi 12r co tam spliechali tak si madam dala maminu cicu a slofika na 2hodky.Asi budeme musiet chodit castejsie lebo spat ttooooolke hodiny to je priam rarita.
Inac uz treti den papame mrkvicku a chuti nam. 🙂
Od radosti, ze madam mala v puse nieco nove tak na privitanie ocurala tatina ...zdal sa jej asi malo spoteny v tychto horucavach a ja som dostala vecer prihriatu pletovu masku rovno na celo... 😅
tie deti su take rozkosneee 😀

surviver
16. júl 2010

@orsulka,,
@lucula73 ,dakujem za pozitivne hodnotenie mojej osoby 😉 😀 a musim povedat,že Luculka je tiež velmi mila maminka,taka vysmiata a pozitivne naladena,niekedy by sa aj mne zišlo trocha viac tej pozitivnej naladičky,ale snad sa na mna včera niečo z Luculky nalepilo 🙂 a Orsulik,dufam,že aj my sa niekedy osobne stretneme, ak nie skôr,tak snad ked sa orsuliatka narodia,tak dame mega stretko tejto temičky,to už tam bude deti jak smeti 😅 ,to bude parada...

@tija28 no vam neostava nič ine len začat prerabat pivnicu na letny byt a budete pekne v chladočku buduce leto 😉

lucula73
16. júl 2010

@surviver 😀 😀

surviver
16. júl 2010

@lucula73 Ty si tu ?? maš IP 🙂

lucula73
16. júl 2010

@surviver nakukla som 🙂

wolfskinka
16. júl 2010

ahojte ...

TAK A SME KONECNE DOMA,

najskor DAKUJEM VSETKYM ZA GRATULACIE, nejdem menovat, aby som na niekoho nezabudla, velmi sa tesime , ze je vsetko ok a ze Matejko je zdravy

Matej spinka už 4 hodiny, tak len na rychlo, každú chvilku sa zobudi ... dnes ho pichali do paticky, hlavicky a este aj očkovali a cistili pupcek tak je zmordovany, dam fotky ked ich budem mat stiahnute

Porod bol v pohode, o 2,00 v noci mi odtiekla voda, o 2,30 sme boli v porodnici, od 3,00 do 5,30 ma nechali trapit s kontrakciami a sekcia bola o 6,00 som isla na sal a 6,05 bol Matej na svete, sekciu som mala v spinalnej anesteze, tak som ho hned videla ked ho vytiahli z bruska. Uplne bezproblemovy porod, az na tie bolesti, ani spinalku ked mi pichali tak som necitila, co uz mi islo brucho roztrhnut.

Ja sa citim dobre, beham uz od druheho dna po sekcii, doktorka povedala, ze na mne ani nevidiet že by som bola po sekcii, jediny problem mame s papanim, mliecka mam dost, stale mam pretecene tricko, akurat ho Matej nechce, naucili mi ho v porodnici na flasu s Bebou, tak sa trapime pri kojeni, vobec nechce tahat, ale odstrekujem tak dostava moje mliecko, ale bude to este trapenie kym ho naucim na kojenie, ale aspon ze mam dost mlieka

zatial tolko, neskor sa ozvem ...

@tija dobry tip s tym datumom matejovho narodenia, podaj športku ....

cikyta
16. júl 2010

@wolfskinka servus.Aj ja som dobre tipovala 4O týžden. Tak sa držkajte a vzájomne si na seba zvykajte.A super,že si sa kontrakciami trápila iba pol hodinku 😉

cikyta
16. júl 2010

@wolfskinka a tešíme sa na fotky,.

wolfskinka
16. júl 2010

@cikyta aku pol hodku ...??? 2,5 hodku a pol hodku na sale, ale to som uz nevnimala

cikyta
16. júl 2010

@wolfskinka Jáj.Zle so čítala.Sorry.Ale aj tak... 😉 je to OK.Do 4 hodín mať malé,na prvorodičku je to užastný výkon.

zuzanka.h
16. júl 2010

@wolfskinka gratulácia nech ste zdravučký

wolfskinka
16. júl 2010

@zuzanka.h dakujem

tija28
17. júl 2010

dobre ranko moje bambulky 😉 😉 😉 ....................dneska nas caka zase jeden horuci den, tak dufam, ze ste vsetky krasne naladeneeeeee 😀 😀 😀

@wolfskinka - vitaj opat medzi nami uz maminka aj s matejom, hlavne nech ste stale zdravi a veseli 😉 😉 😉 ..........a som rada, ze mi vysiel tip, no sportka ma nema rada 😀 😀 😀

@cikyta - som zvedava, co vymysli siska na kupku, no isto tam budete mat velmi veselo 😀 😀 😀

@domcek - stelluska ma uz tiez krasne zazitky v tomto teple, no super 😀 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2010

@tija28 skus podat ....

cikyta
17. júl 2010

Ahojte.Tak kupko fase zvládnute 😉 Mala bohovu nafuku (je v albume),no nechcela v nej sedieť.Tak kolovala po všetkých deťoch.Všetky deti sa išli zanou zabiť,len to naše ju maximálne ignorovalo. 😠 Chcela byť vo vode bez gumy ☹ No samozrejme,že to nešlo,tak jej ešte ocko cupital kupiť taku uplne jednoduchu lacnu bučoru-koleso na plávanie a tým to ako-tak vyhral.S tým bola herečka spokojná. Fakt máme velmi skromne dieťa.....dokonca nechce byť v kočíku,čo máme.A je to super kočík.Kamoš nám žičal také golfky-jednoduchý kočík po 78 deťoch !!! ☹ A v nom bude sedieť ako královná !!! Mna picne !!!! 🙄
No a dnes na kupku sranda...ak nebola Sisa vo vode,tak i behala po cudzích dekách,po cudzích ženách a na každeho sa rehlila! 😀 Potom som jej dala na chvilu dolu plienku a kočica že ccccccccikala na deku.Našu !!! Chvala bohu nie cudziu 😅 Ešte mala tolko charakteru 😉

lucula73
17. júl 2010

@cikyta 😀 ...aspoň ju unavilo to kupko? 🙂 vidím,že ty máš o zábavu postarané všade

cikyta
17. júl 2010

@lucula73 No bola odpálená už ked sme balili domov.Zaspala v aute.Norálne som ju počula chrápať 😅 O 18:00 vstala a teraz o 22:00 zaspinkala zas.Takže som zvedavá,čo nám prinesie noc.......................Ak bude OK,som schopná a ochotná chodiť na kupko aj každý den! 😀 Prisahám bohu!

cikyta
17. júl 2010

že norálne ja tlk!
Oprava: Normálne.
No nič,aj ja mám dosť.Dobru nôcku....................................................... 😉 aj Matuskovi,aj Veronike 😉

lucula73
17. júl 2010

@cikyta dobrú nocku aj vám 😉

wolfskinka
17. júl 2010

tak nikde nikoho , pospala som pri matejovi 3 hodiny a cakam kym sa zobudi, uz spinka 4 hodiny tak dufam cim skor

tija28
18. júl 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉

@cikyta - no vidim, ze ty mas fakt o zabavu so siskou vsade postarane..........no ale evidentne vodicka ju vie poriadne unavit, takze to chce len viacej energie vydat a sisa spinka ako sipkova ruzenka potom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@wolfskinka - no skusim podat dneska - ale len kvoli tebe......................no a kde mas fotecky mateja, ja sa uz na neho neviem dockat - take malinke babenko tyzdnove chcem vidiet uz 😉 😉 😉 😉 😉

v noci bola u nas poriadna leja...............................hromy-blesky........no zazitok, ze som par-krat vstala k oknu a kukala 😀

cikyta
18. júl 2010

Ahojte.Noc ako vždy-otras,takže ani vodička nepomohla. 🙄

wolfskinka
18. júl 2010

@tija28 posli email do mojej ip, poslem ti do mailu

domcek
18. júl 2010

Caveste, @ wolfskinka.. ja som este negratulovala - veeeeelka gratulacia k matejkovi veeelmi sa tesime. 😉
No a mamicky mam pre vas jeden inzerat. Predavame cici resp. dame do prenajmu s velmou zasobou mliecka, lebo nasa madame stale hryzie az do krvi tak som jej povedal, ze ked si bude takto ohryzat mliekaren nic nebude. Aaa je nepoucitelnaaaaaa. 😝
@cikyta tak sisa to teda na kupku dala !!!! 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre