Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
30. aug 2010

a @katy7 - tu dnes nebola tak asi maly sa uz pyta na svet 🙂 🙂 🙂 neviete nieco o nej ?

zlatanka30
30. aug 2010

kiara 15 dakujem .mam uz urobene odbery este interne .ale nebudeme spolu stimulkovat,pretoze neprisla mrcha. 😠 ty bedy zacinas pichat??

janicca
30. aug 2010

tak že s pichania nebude ništ musím íst znova na pohotovosť nech mi to ešte raz teta sestrička ukáže bo ja som taká poslabšia 😝 😀 .....lebo som to sama skušala a nedokázala som ten roztok natiahnut do striekačky sa mi zdala krátka ihla až keď som pokazila jeden roztok tak potom som zistila že tam je taká medzierka a pravdepodobne cez tu sa to naťahuje no ale už bolo neskoro roztok bol už po celej linke.... 😖 😝 tak idem zatial páá ozvem sa či som to pochopila na druhý pokus . 😀 😀

cikyta
30. aug 2010

@janicca 😀 juj moja 😀

zuzanka7834
30. aug 2010

@domika9 🙂 dufam, ze ten folik do stredy dorastie, Domi si ma ukludnila 🙂 Nielenze Ti folik dorastol, ale sa neskor aj narodil 😀 😀 😀

janicca
30. aug 2010

@cikyta tak že pochopila síce na druhý krát 😀 😀 ... pani sestrička bola zlatá trošku z nej pachlo jak ze suda ... 😝 nooo ale ochotne ukázala a ja som si to pekne sama pichla no išlo to jak do masielka šak bodaj by nie do takého maska... 😀 😀 😀

domika9
30. aug 2010

@zuzanka7834 tak tak len treba veriť ja som vobec v ten mesiac ani nedufala a aha aky krasavec je z neho 😉

cikyta
30. aug 2010

@janicca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moje nervy..............že páchlo jak zo suda.
Si odvážna ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak teraz už len sama a "masielkovo". 🙂

domika9
30. aug 2010

@janicca 😀 asi si ju vyrušila pri nejakej party ale hlavne že bola ochotna 🙂

zuzanka7834
30. aug 2010

@janicca ides na IVF? Necitam dozadu... Drzim palce🙂

wolfskinka
30. aug 2010

@brmbolcek 3 minuty automnajhorsie je mateja obliect a vychystat potom uz je jedno kde pojdeme a vacsinou to robim tak ze hned ako prideme od doktorky ho strcim do kocika a ideme von

@kamka17 no to dufam aj ja, ze to cim skor skonci, ako sa citis ?

brmbolcek
31. aug 2010

pekne uprsane utorkove ranecko 🙂 🙂 🙂 🙂

tak ako sme sa vyspinkali ? Mi uz viac menej celu noc mocopudne cik-cik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@janicca- no hlavne ze ju mas v sebe pichnutu a do tretice to uz aj sama zvladnes ved, viac menej je tu viac poslabsich a zvladli to bravurne tak ty patris medzi ne 😉 😉 😉 a uz si o den blizsie k miminku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@kamka17- pichanie polavilo ?

@wolfskinka- tak to mas fajn taky kusocek ku lekarke , kde mate detsku lekarku ? na vlkoch ci v meste pri policajtoch tam pri trznici co je ta nova budova zrekonstruovana .....???

orsulka
31. aug 2010

pekny den...
napisala som prispevok....vela...vela...vela......a zmizol mi........nastvataaaaa som...ale co už....

tak ja dens pekne z prace hlasim teda svoju poziciu.....ale odsypa to tu celkom fajne....
vcerajsie nakupy v pohode, 1 bundicka, 2x tricko dlhý rukávh, 1x podprda...... 😉 😉 😉

@janicca radsej 2x meraj a raz strihaj...ta ne??? ta dobre, že si šla....aže ti "udýchaná" sestrička zopakovala postup.....ja som podobne potrapila s novymi injekciami, ktoré pichám, umenili ich, a tiež som minula jednu, kym som sa utvrdila, že to mam takto a takto pichnut 😀 😀

Kamka....tak dufam, že už je lepsie, a posluchla si Cikytku a pekne nohy hore 😉 😉
ja som zistila, že mavam taketo krče v podbrusku, ked mi treba cikat alebo.....ved viete......normlane si to musim striehnut, elbo to su potom fest krče, aby som dolsa na wecko......no o to lepsie vcera vecer, že teda neviem, ale tak nejak ma "zduvalo" !!!!! no a to bol des.....tak neviem, nic take som na večeru nezjedla, ale urobila som si bananovy kokteil, a cca po hodine som zjedla broskynu.....može to byt z ovocia?????

orsulka
31. aug 2010

jeeeeeeeeeej... a 1x sok využila opravu preklepov 🙂)) lebo som napisala Janka miesto Kamka 😀 😀 😀 😀
@brmbolcek ja tuto noc už potom v pohode...som bola len 2x !!! 😉 😉
z opravovne este stale neposlali nas fotacik......vraj to este nemaju, už je to cez 2 týždne!!!! lebo brucho rastie a rastie a rastie 😉 😉
dnes mam volat po 13,00 hod. na vysledky krvi z genetiky...držte palce...... 😉

orsulka
31. aug 2010

dalsia oprava...napisala som Jamka miesto Kamka..... 😀 😀 😀 😀 😀
a teraz si spominam ako som zas pisala kanicca mieto janicca....
😀 😀 😀 😀
tie písmenká su tak blíííízko seba 😀 😀 😀 😀

kamka17
31. aug 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 no vidím, že ti ide dnes od rána 😀 😀 😀 ale však to je dobrééé 😉 😉 😉
no to moje pichanie je o niečo lepšie, ale veru takto divno nám ešte nebolo 😕 😕
hmmm...my sme strašne nezodpovední, čo sa týka dokumentácie mojho brušina, lebo okrem fotiek zo stretka nemám veru žiadnu tehu fotečku 😔 😔 😔 tak hádam to do novembra stihneme

@janicca ako sa hovorí...na tretí raz všetko dobréé...tak dnes to zvládneš bez pomoci ostatných a bude z teba profesionálna pichačka 😉 😀 😉 a držím palce, nech je to aj bez modriniek 😉

janicca
31. aug 2010

ahojte hviezdice ...... 😉prajem fajn deň aj keď taký upršaný .......

@zlatanka30 áno akurát 22.8 som začala stimulku a od 29.8 som začala pichať ...ja mám dlhý protokol teda spoň si myslím ...... 😉a ty kedy začínaš alebo si už začala ? 😉
@domika9 asi áno šak vyšla tam z nejakeho kumbalku ..... 😀 😀 😀
@orsulka to si pamatám aj ja na tu kanicu nooo bolo veselo ešte že si ma ináč nenazvala...... 😀 😀 😀
@kamka17 stačí povedať ja ťa prídem pofotiť ako profesionál hahahaha..... 😀 😀
@cikyta veru veru odvaha mi nikdy nechýbala ale tam kde treba ju nemám ....... 😝

brmbolcek
31. aug 2010

@orsulka- tak tebe dnes karta ide..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes ti budeme drzat palceky na vysledky na genetiku, a asi robis vyplatky je dnes posledneho 😉 😉 😉 potom sa nam pofot v novom tehuhu oblecku 😉 😉 😉 a ako sa maju drobcekovia v brusku uz citis nejake naznaky pohybu ???

@kamka17- netreba presilovat uz telo, viac oddychu a menej namahy 😉 😉 😉 tie krce a pichanie nie su dobre znamenie , tak pozvolnit , kocka jo ! 😉 😉 😉

cikyta
31. aug 2010

Ahojte.

@orsulka tak ako som sem sadala smutná,už sa aj rehlím......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kanica-jamka 😀 😀 😀 😀

Nuž,možno ťa zduvalo aj pre tu broskynu....vraj zduvaju kožky z ovocia....teda,aspon malé deti a tehulky......a ty patríš do jednej z kategorii 😀 😀 😀 😀 😀

Tak dievčence.Už mám ten časopis mama a ja a tak ak chcete byť v žrebovaní o balík pampersiek 7-18kg za 1OO€,poprosím vás poslať sms za O,199€ v tvare:
FOTO 1O (vaša adresa)
a pošlite to na čislo 6661

Rovnaku šancu mám aj ja potom vyhrať pampersky-tie sa vždy hodia 😉 😅

(Aj ked-konkurenciu máme obrovsku.Tie deti su tam užastne) ☹

cikyta
31. aug 2010

@orsulka A držíme palce na tel.z genetiky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sisu som naučila,ked vidí mačku,tak nech povie cica mica paradnica...
A ona mi začala hovoriť:
cica pica ... cica pica ... 😕 😕 😕 😕 😕

brmbolcek
31. aug 2010

@cikyta- sms POSLANA ! 😉 😉 😉 takze tfuj, tfuj, tfuj ,

cikyta
31. aug 2010

@brmbolcek že Ď 😅

brmbolcek
31. aug 2010

@cikyta- ze NENI ZACO 😀 😀 😀

clostilka
31. aug 2010

@cikyta aho ja som už včera videla malú Sisi v časopise je kočka 😠

cikyta
31. aug 2010

@clostilka akého nabruseneho smajlíka si hodila 😕

kamka17
31. aug 2010

@cikyta prečo si bola smutná??????
a nová mama a ja už jeeee???? ježiš, bežím kupovať, nech sa pokochám verejnou fotečkou Silvinky 🙂 🙂

žienky..ja som neska taká nervná, že neviem, čo mám so sebou robiť 😖 😖 ...niekoho by som zbila alebo niečo rozbila 😠 😠 ...a ešte aj drahý mi tu oxiduje, lebo však tiež má dovču a v tomto počasku sa nikam nedá ísť...

cikyta
31. aug 2010

@kamka17 Podme teda spolu do ulíc válať kontajnery a hádzať petardy na terasy reštaurácií 😀

Ale...prší...musím isť na poštu...Sisu musím mať na rukách...budem tam vypisovať niečo,z čoho som madar...muž mi odišiel a príde až piatok...proste-depka jak hovädo 😝

kamka17
31. aug 2010

@cikyta no moja..prídem ťa obšťastniť?? aspoň psychicky ťa budem podporovať a myslieť na teba, možno to potom nebude všetko až také zlé 😉 hádam to všetko zvládneš a poobede si choďte dať do cukrošky zákusok na ukľudnenie nervov 😉 😉

wolfskinka
31. aug 2010

@brmbolcek na solinkach a byvame v meste

zlatanka30
31. aug 2010

janica este som nezacala pichat.nemozem nedostala som mrchu.ked ju cakam nepride a ked ju nechcem tak pride hnusoba.v pondelok idem k dokimu som zvedava ,co mi povie. ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre