Škôlka City Baby Care v Digital parku Bratislava

jana_duricova
12. jún 2016

dobrý deň, máte prosím niekto skúsenosti so škôlkou city baby care v dgital parku Bratislava? vďaka

belllinka
13. jún 2016

@jana_duricova Nemám tam dieťa, ale robím v tej budove a chodím okolo škôlky. Je orientovaná na juh, presklenné steny, celý deň tam pečie slnko, takže stále majú zatianuté žalúzie, okná na otváranie tam nie sú, čiže iba klíma, proste kancelárske miestnosti.

jana_duricova
autor
13. jún 2016

ďakujem

lilyane
21. okt 2016

Dobry den, @jana_duricova rada by som Vas pozvala pozriet si nase priestory a trosku vyvratit vyssie uvedene tvrdenia. Kazda nasa trieda ma okno, vetranie je pravidelne a velmi potrebne kvoli chorobnosti. Nemame klimu ale vzduchotechniku, ktoru nam schvalila hygiena. Myslim si ze denne svetlo a velke presklenene tabule su vzdy lepsim riesenim ako tmave priestory bez zaluziek...🙂
Pridte sa presvedcit, velmi rada Vas nasou krasnou skolkou prevediem.
S pozdravom
Sulcova
Management City Baby Care
0905652548

nikusaa86
2. nov 2017

Ja môžem tuto skolku len chváliť a vrelo odporučiť!priestory sú krasne čisté chodia von majú vela aktivít moja mala tam chodí s radosťou každý deň sa teší.
Pani učiteľky sú veľmi milé a hlavne kvalifikovane detičky si ich hneď obľúbia!

dizajnerka
9. jan 2018

@lilyane Keď už som Vás našla takto na koníku 🙂 môžem sa spýtať? Dieťaťko môže nastúpiť do školky kedykoľvek? Myslím, napr. v júli? Alebo od septembra sa vytvárajú nové triedy s novými deťmi? A koľko času je venovaného angličtine?

lilyane
9. jan 2018

@dizajnerka dobry den, nasup je mozny kedykolvek ak je v danej vekovek kategorii volne miesto. Anglictina je u nas kazdodennou sucastou. Rada Vsm nasu skolku ukazem a poroupravam an osobne 🙂

dizajnerka
9. jan 2018

@lilyane Ďakujem, určite máme záujem, syn bude mať koncom augusta 3r, tak nejako krátko predtým v tom období by to bolo aktuálne. Prídeme sa pozrieť. 🙂

lilyane
10. jan 2018

@dizajnerka rada Vas nasou skolkou prevediem a porozpravam ako s detickami pracujeme.
zatial si nas mozete pozriet na fb alebo webe.
Pekny vecer
Sulcova
Riaditelka CBC