Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
22. mar 2010

gabikri super, tak sa to pohlo dopredu. Vonku je jar, krásne teplúčko, to sa nám bude pekne tehulkovať 🙂

gabikri
22. mar 2010

mimka : díky 😉 Jen by mě zajímalo, za jak dlouho se mi ozvou, jsem jak na trní 😝

mimka29
22. mar 2010

gabikri a vám nezlaďovali s darkyňou cyklus, aby si mala transfer z čerstvých embryjok?

gabikri
22. mar 2010

mimka : no já chodím do státního CARu a tam je čekací doba na dárkyni dva roky. Když jsem mluvila o "své" dárkyni, měla jsem na mysli, že jsem tam přivedla kočku, která když to dobře dopadne, mě posune na první místo v pořadníku. Ale nedostanu její vajíčka, ale někoho jiného. Jinak prý je u nás 30 žen, co čekají na vajíčka a to je 1,5 - 2 roky 😖 Tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat a za jak dlouho dostanu vhodnou dárkyni 😉

mimka29
23. mar 2010

Dobré ránko,
gabi už chápem. Tak dúfam, že to bude čoskoro 😉

minka ako?

Pridala som nejaké foto do albumu. V tejto novej verzii sa ľahšie robí s fotoalbumami.

bobjan
23. mar 2010

Ahojky🙂

Mimka, riadne bruško 😵

Minka, tak ako?

Gabi, držím palce 😉

mimka29
23. mar 2010

Ahoj bobjan 😉 Večer je ale oveľa väčšie a to sa celý deň krotím s jedením, lebo odkedy mi nie je zle, tak by som zjedla všetko čo mi príde pod ruku 😀

Neviem čo je stou našou Minkou 😒 A možno nám už napíše, že má drobčeka u seba.

bobjan
23. mar 2010

a ostatné dievčatá tu už nechodia tak.... 😒

mimka, a do školy chodíš? Kedy sa chystáš do práce?

mimka29
23. mar 2010

V piatok som dokomčila Bc prácu, asi zajtra ju idem dať zviazať a 9. júna mám štátnice. Budem tam na komisiu pučiť brucho, aby neboli na mňa taký prísny 😀 Do Práce sa už nechystám. Ja robím na úrade a denne vybavím aj 50-80 klientov, takže žiadna sláva. Bola som pozrieť baby v robote a všetky v četne vedúcej mi hovorili, nech už ostanem doma, lebo, že sú v robote samé nerváky a to nepotrebujem, že oni to bezomňa zvládnu. Moja obvodná lekárka je taká rada, že sa nám to podarilo, že ma s radosťou nechá doma a marodovať môžem aj rok v kuse, takže tak.
Ostatané babule už tu nechodia. Asi si potrebujú dať pauzu od koníka 😒 ale ja si tu niekedy píšem aj sama 😀

bobjan
23. mar 2010

aha, tak sa nechystáš....ja že pôjdeš, tak o mesiac...ale ak máš nerváky, tak to je v pohode 😉
a keď ťa dr. nechá, tak to je super. Priplácala si si dobrovoľné?

Držím palce na štátnice!

škoda, že tu nechodia, ale verím, že sa im darí 😉

mimka29
23. mar 2010

Ja som sa o tom dobrovoľnom príplatku dozvedela len nedávno a to by som už nestihla 6 mesiacov do pôrodu platiť 😒

bobjan
23. mar 2010

aha, to je škoda....

minka051
24. mar 2010

Ahojte
tak konečne idem v piatok na KET tak mi držte palce nech sa to už aj mne podarí. 🙂

bobjan
24. mar 2010

Ahojky🙂

Minka, držím palce 😉 Len nech sa pekne zavŕtajú 😵

gabikri
24. mar 2010

minka : moc moc držím palečky 😉

vika34
24. mar 2010

minka veľmi držím palce

mimka29
25. mar 2010

Dobré ránko 🙂
minka, tak zajtra je ten deň D. Veľmi držím palce.

vika34
25. mar 2010

mimka ,tak ako nevolnosti už prestali?

mimka29
25. mar 2010

Ahoj vika 🙂 U mňa prestali nevolnosti presne keď som bola 12 tt, úplne na deň. Odvtedy sa musím hrozne krotiť v jedle, lebo som stále hladná. Zatiaľ som pribrala len niečo okolo 2 kg, len bruško mi rastie poriadne. Večer som pridala foto bruška po dobrom jedle a aké je veľké, nieto divu, že už nosím tehu gate 😀

vika34
25. mar 2010

mimka ,také bruško mám normálne 😀

vika34
25. mar 2010

ja som pribrala 23 kg ,ale ked som otehotnela mala som iba 46,takže som to nijako neriešila a ked som rodila mala som 69 a odchádzala som z pôrodnice 60 kilová,potom som mala záväzok schudnúť na 55 a teraz som za posledné roky pribrala na 58-59,ale neriešim to ,mám vypučené brucho ako v 4 mesiaci,ale to by som musela robiť brušáky a to sa mi nechce,pá

mimka29
25. mar 2010

Tak to máš bruško ako ja, ja som teraz v 4 mesiaci 😀 Ja som bola vždy hrozde chudá, ploché bruško, tak teraz je to na mne hneď vidno. Vždy som hovorila, že keď raz budem tehotná, tak chcem byť veľká, nech to každý vidí už z diaľky a asi sa mi to aj splní, keď budem takto pokračovať ďalej 😀

vika34
25. mar 2010

ja som mala krk a plecia ako zápasník,potom veľké brucho a chudé nožičky a malý zadok,no komické
veľmi ti to prajem,ja už som v takom štádiu,že všetkým prajem aspoň to jedno bábo,čo ja už mám a ked Pán Boh dá ,bude u mňa aj to druhé/a to nie som veriaca/,ale už musím naozaj vypnúť a nesústrediť sa iba na to ,lebo som už z toho veľmi vyčerpaná,som si povedala,že na KET pôjdem,ked nebude zaberať ten clostil a potom si budem musieť povedať,že som spravila už naozaj všetko a vyhodiť to z hlavy navždy

mimka29
25. mar 2010

vika veď teraz ide leto, tak prídeš na iné myšlienky a čo ty vieš, možno sa zadarí aj prirodzene. Bože ja by som bola ešte šťastnejšia ako som teraz, keby ste baby otehotneli. Ale myslím si, že tento rok som to tu rozbehla a vy všetky budete za mnou pokračovať 😉

vika34
25. mar 2010

JA BY SOM RADA MYSLELA NA NIEčO INé,ALE JE TO TAžKé ,môj muž netára o ničom inom iba ako ma 40 rokov a nemá dieťa,ako keby som o tom aj bez jeho blbých rečí nevedela ☹ a myslím ,že s pribudajúcim časom sa to bude stupňovať 😒

bobjan
25. mar 2010

Ahojte🙂

Mimka, pekné burško. Tie gate vyzerajú super 😉 ako keby to neboli ani tehugate, ale rifle zvlášť a pás 😵

Vika, držím palce, nech to pekne zvládnete a tento rok sa darí, tak verím, že sa zadarí všetkým 😎 😉

Minka, na zajtra držím silno palce 😉

iwusa
25. mar 2010

Bobjan - čo sa týka snažilkovania nemám nič nové, tak preto nepíšem...
mimka - krasne brusko, aj ja uz chcem take 😔

bobjan
25. mar 2010

iwuska, ahooooj🙂 verím, že čoskoro prinesieš novinku 😉 Držkaj sa!!! 😉

amigaa22
25. mar 2010

ahojte 🙂,
prosim ma tu niekto skusenosti s uzivanim bravellle?

bobjan
25. mar 2010

ami,ahoj, nič mi to nehovorí...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre