Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rebo
6. máj 2010

Díky mimka, už som to rezbehla aj tam.

rebo
6. máj 2010

Oprava - rozbehla.

bakosko
6. máj 2010

gabikri čo ako sa maš

iwusa
6. máj 2010

ahojte babulky,

ja nestiiiiiiiiiiiiiiiiham... nehnevajte sa na mna ale ani v praci absolutne nepachnem na net, strasne vela toho mam, ci pracovnych veci alebo svojich osobnych aktivit. som extremne zaneprazdnena zenska 🙂

lenca - no co ako ste dopadli??? dufam, ze budu dobre spravy!!!

beruska - ty spolubojovnicka moja, co noveho?

gabikri - silno drzim pastiky!!! neboj podari sa!

mimka - jeeeeeeeeeeeeeeej dievcatko, to by som aj ja strasne chcela. my sme same holky v rodine a som na to tak zvyknuta, ale samozrejme bola by som vdacna aj za chlapceka. mne sa paci nela - teda z tych tvojich moznosti. ja mam jedno vysnivane meno pre dievcatko ale ho nepoviem, lebo dufam, ze takto sa mi aspon splni. a ak by bol chlapcek, tak lukasko to isti 🙂

minka - drzim paste na transfer, daj info, ze kedy to bude!

vika - treba si oddychnut, ja by som tiez sla na dovcu, ale neda sa tento rok. proste, ked chceme nasetrit bubaciky na vajicka, tak musime nastolit setriaci rezim. a co ty vies, mozno sa aj vam podari zazrak, to by bola nadhera.

bakoska, rebo - pozdravujem vas.

fuuuu, dufam, ze som na nikoho nezabudla 😀 ked ano, strasne sa ospravedlnujem!!! inak, ja som mrsku nedostala, takze musim co najskor nabehnut na tabletky, lebo navaly tepla sa zacinaju opat prejavovat v plnej sile!
dievcence, len mi sem pekne piste vase infosky, ja si priebezne citam a ked mozem, tak raz za cas napisem. pozdravujem vas babule 😵

vika34
7. máj 2010

ahojte
iwusa ved aj ja s tým rátam,že sa podarí prirodzeme,ked sa podarilo aj beznádejným prípadom 😅
Podľa doktorov sme obaja zdraví,len ked už konečne otehotniem,tak aj potratím,ale podľa nich som zdravá a nenašli nikdy príčinu mojich potratov,povedia ,budte rada,že ste donosili aspoň to jedno
zdravím všetky

rebo
7. máj 2010

Ahojte

tak máme 5 vajok. Dúfam, že sa budú dobre vyvíjať. Okolo 16.5. by mal byť transfer. Držte palčeky.

vika34
7. máj 2010

držíme 😉

mimka29
8. máj 2010

Ahojte,
rebo transfer by si mala mať skôr asi 13.5., lebo embryjka sa nekultivujú dlhšie ako 6 dní. Držím palce 😉
gabi ako? Dlho si tu nebola, dnes si už 8. deň po transfere 🙂
bakosko to je krása už ti svieti 7 tt
vika, iwuska ahojte stálice 🙂

Ja dopijem bezkofeinovú kávu a idem sa pustiť trošku do upratovania. Malá už začala trošku kopancovať, ale to sa ešte ani nedá nazvať kopancami, to akokeby ma z vnútra iba šťuchal palec 😀

Prajem vám pekný víkend

lenca78
9. máj 2010

Ahoj holky, jak jsem Vam slibila, pisu s novinkami 15.dni po transferu. V patek (13.den) mi brali krev a hcg bylo 756. S doktorkou jsem zatim nemluvila, ale vypada to, ze aspon jedno embryo se chytlo. Ted musim cekat do konce kvetna na ultrazvuk, ale snad bude vse v poradku - teda aspon doufam. Z Estrofemu a Utrogestanu mam uz ted bricho jak v 5.mesici, nedopnu zadne kalhoty a jsem takova spici mrtvola. Take vam po tehle dvou lecich tak roste bricho? 🙂
Vsem ostatnim, co maji pred i po transferu drzim moc palce a přeju, at vam to vyjde. A krasnou nedeli.

bakosko
9. máj 2010

lenca78 kolko ti vkladali vajok gratulujem

lenca78
9. máj 2010

ahoj babosko - vkladali mi dve. Jenom dve prezily, tak to jedno nemelo cenu zamrazovat.

lenca78
9. máj 2010

a dekuju za gratulaci - jen se zatim nesmim moc radovat , abych pak treba na konci kvetna nebyla zklamana

bakosko
9. máj 2010

hcg maš ako na dvojky nie

lenca78
9. máj 2010

babosko - ani nevim, ja jsem se jeste nedovolala doktorce, abych se s ni domluvila co si o tom mysli. Ja ale myslim, ze obe nevydrzely - dost jsem mezi 6. a 9. dnem krvacela, tak jsem cekala, ze je po obou embryich. Ale // tam 13.den byly a dokonce i v krvi se neco naslo. Ale to budu vedet az po ultrazvuku.

lenca78
9. máj 2010

bakosko - moc se omlouvam, vzala jsem si bryle a koukam, ze ti komolim jmeno - promin.

iwusa
9. máj 2010

lenca - drzim pastiky aby vsetko dobre dopadlo!!! neboj, urcite sa podarilo!!! musis verit. inak ty si bola v akom centre?

dievcence, na dnes som s detmi pripravila vystupenie pre mamicky k ich sviatku a dopadlo to uplne uzasne! strasne boli zlate a mala som aj slzicky na krajicku. nebojte, uz sa vam to rysuje a aj vam budu casom vystupovat vase zlaticka 😉

lenca78
9. máj 2010

iwusa - doufam, ze se to podari 🙂 Dekuju za drzeni palcu. Ja chodim do Gennetu v Praze.

iwusa
9. máj 2010

leni neboj, silno na teba myslim a strasne moc verim! ja som taka stastna z toho, ze sa vam vsetkym dari, dievcence moje zlate!!! 😵

mimka29
9. máj 2010

Ahojte,
lenca paráda, držím palce 🙂

len tak ďalej baby. Ja som ten rok pekne začala, tak ma nasledujte, to sa mi páči 🙂 😉

bakosko
10. máj 2010

lenca no čo ako

mimka29
11. máj 2010

Ahojte žabky,
ako sa máte? Ja sa stále učím, tak tiež chodím málo, ale po štátniciach tu budem stále. Vôbec sa mi niekedy nechce učiť, radšej by som surfovala po bazaroch a nakupovala malej výbavičku. V nedeľu sme s manželom neodolali a kúpili sme už kočiar. Strašne sa nám páčil, je ľahučký (celý váži iba 11,3 kg), bol v akcii a ešte sme mali zľavu v tom obchode, tak nás vyšiel o 200,- eur lacnejšie ako normálne. Pridala som fotky, teraz je to naša najoblúbenejšia hračka 😀

Pekný deň a píšte 😉

vika34
11. máj 2010

ahojte
mimka vy ste aký rýchli 😀
ja som práve prišla z obchodu s kočármi a začala som volať na inzeráty/vtedy internet ešte nefičal/a odtiekla mi voda,takže nákup sa konal až po pôrode,vy ste si to zjednodušili 😅

gabikri
12. máj 2010

Ahoj berušky 🙂

Tak já bohužel 12den po transferu a test negativní...už to je asi v háji 😉 Mám tedy odle CARu testovat až 17den..a pak jít na krev...ale 12den už by tam něco bylo, ne? 😉

bakosko
12. máj 2010

gabikri ti sa tupekne dlho neukazala,aky test si si robila a dobre si sa pozrela či tam nemaš druhu slabu

mimka29
12. máj 2010

gabikri ešte nestrácaj nádej. Keď v centre kázali robiť test až 17-ty deň, tak ešte počkaj. A neni tam ani náznak čiarky, lebo napríklad ja som došla na to, že som tehula až v 7 tt a pozri v albume môj test, aká je tam slabá čiarka. Aj úplne slabulilinká čiarka je čiarka.

mimka29
12. máj 2010

Ja idem dnes poobede na morfologický ultrazvuk, tak dúfam, že bude malá v poriadku, zase mám bobky, ako pred každým vyšetrením. A dúfam, že sa zrazu neobjaví pipík, lebo som dnes poobjednávala dosť rúžových vecičiek cez internet. Dnes som si dala aj pauzu od učenia. Musím sa ísť poľudštiť a tak 14.30 vyrážam. Idem sama, lebo manžel musí makať, tak som zvedavá či ma pustia v autobuse sadnúť 😀

gabikri
12. máj 2010

mimka : díky za slovíčka naděje 😵 😵 😵
No včera jsem našla ráno takový stín...nedá se říct ani duch ale stín..jako pavučinka...to oproti tomu, co Ty máš v albu je nic...to by se nedalo ani vyfotit... a je to vidět jen z určitého úhlu a musíš se na to chvíli zadívat. Ukazovala jsem to manželovi a ten řekl, že nic nevidí. Měla jsme celý den aspoň malou naději. No a dnes ráno se ten stín zmenšil...nebo spíš zmizel...já nevím....už mi z toho šibe 😝

gabikri
12. máj 2010

mimka : a držím palečky na vyšetření 😵 😵 😵

bakosko
12. máj 2010

gabikri neboj aj ja som mala najskor taku slabu,skus lepši test a čo nejdeš na krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre