Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lenca78
6. okt 2010

@sniezik52 Ja jsem ted kupovala pouzite pro dvojcata, hledam na mimibazar.cz. Taky je jeste stranka www.dvojcata.cz - tam je sekce inzerce a monitory dechu se hodne prodavaji. Tak treba najdete tam. Pripadne i tady na konikovi je bazar. Jen nevim, jak se to se zasilanim na Slovensko, pokud je v SR.

sniezik52
6. okt 2010

@lenca78 dík hladám zatial info a trocha aj pomoc lebo na tom nie sú moc ružovo pri troch malých detoch

lenca78
6. okt 2010

@sniezik52 tomu rozumim, ono i ty dve uz lezou do penez, natoz tri 🙂. Tak at dobre nakoupi.

andika10
6. okt 2010

@sniezik52 neviem či mam dobru info len mne sa zdá že istá poisťovňa davala monitor pri narodení dieťata, 😒

sniezik52
6. okt 2010

@andika10 a nevieš zistiť ktorá,lebo kamoška na to nemá čas je s nimi v nemocke do všetkého ju tam zaúčajú

andika10
6. okt 2010

@sniezik52 všeobecná to určite nie je, ale ani ja neviem ktorá to môže byť, len o tom bolo raz v správach, či by jej nemocnica nepožičala, alebo sa pozrieť po neakých sponzoroch. Susedia majú trojičky chlapcov ale užsú velký, oni vtedy dostali pračku prací prášok do 3 rokov detí, a rôzne drobnosti, a ona má myslim nárok od mesta na opatrovatelku pre deti

sniezik52
7. okt 2010

@andika10 dakujem za info lebo kamoška je v nemocke s nimi a nemá sa ako dostať von nieto ešte vybavovať tak sa skúsim popýtať ja

andika10
7. okt 2010

@sniezik52 držim jej palce, ja som vydela aké to je u susedoch ma 😉 ťtrojičky a ich staršia mala vtedy 2 roky, vôbec jej nezávydím aj ja mam dvojičky

sniezik52
7. okt 2010

tak ti k nim gratulujem a držím palce a ja sa pokúsim jej pomôct

vika34
12. okt 2010

@minka051
dlho si sa neozvala,čo máš nové

minka051
13. okt 2010

@vika ahoj 😉 mám vložené 3 embryjká tak teraz sa modlím aby sa chytili. Vklad som mala 8.10. na krv idem buď v stredu alebo vo štvrtok na budúci týždeň. A ty čo máš nové?

gabikri
13. okt 2010

@minka051 : ahoj minka, moc Ti držím palečky ať se mimískové uhnízdí 😵 😵 Dneska jsi pátý den po ET, tak už Ti to rychle uteče a dočkáš se // 😉

minka051
13. okt 2010

@gabikri júúj moja len to si želám 🙂 🙂 Ty kedy začínaš, alebo ako si daleko si v prípravách

gabikri
13. okt 2010

@minka051 : budeme mít obě //.......fakt, já to vím 😵 😵 😵 😵 😵 Já jsem teď na estrofemu, v pátek jsu na kontrolní UZ a okolo 25.10. by měl být transfer 😉 A tři ti dali? Já se ptala Štelcla a nechtěl mi dát tři...........prý až když vícekrát se nedaří, tak dají tři, ale u mě zatím dvě 😉

minka051
13. okt 2010

@gabikri no mne dali 3 preto lebo neboli až takej kvality , no to neznamená že boli zlé ,ale aby bola väčšia šanca že sa aspoň jedno chytí. No a ja im verím že sa chytí 😵 Okrem Estrofemu už nemáš nič?. ja mám aj Prednison a večer Anopyrin. Koľko berieš Estrofemu ja 3x1 2mg.

gabikri
13. okt 2010

@minka051 : no já mám taky Prednison ale až po ET. Jinka Estofem beru také 3 X 1 😉 A vždyť ty máš darované ne? To by měli být super kvality, ne? 😉

minka051
13. okt 2010

@gabikri veď hádam sú keby neboli dobré tak by ich nevkladali. 🙂

lenca78
13. okt 2010

@minka051
@gabikri Holky, drzim vam palce. At se zadari.

gabikri
13. okt 2010

@minka051 : a ty chodíš do Reprofitu, nebo se pletu? A máš ještě mrazáčky? 😉

@lenca78 : děkujeme lenčo 😵 😵 😵

lenca78
13. okt 2010

@gabikri nemate za co. Hlavne at se uchyti, moc vam to preju. 🙂

vika34
13. okt 2010

@minka051
@gabikri
AHOJTE
TAK VáM OBOM VEľMI DRžíM PALCE
chcem sa opítať ,aké veľké dávky prednisonu beriete
Minka ,ja čakám na další cyklus ,pôjdem ku gyndošovi a predpokladám ,že už ma pošle na Ket/doteraz sme skúšali clostil/,takže niekedy kocom novembra by som si aj ja mala ísť pre mrazáčiky

gabikri
13. okt 2010

@vika34 : ahojky, taky díky 😵 No já mám napsáno od ET brát 1 x 1 Prednison 😉

vika34
13. okt 2010

@gabikri
ale koľko je to mg,lebo sú aj 5mg aj 20mg tabletky

gabikri
13. okt 2010

@vika34 : já nevím, v tom rozpisu je napsáno Prednison tbl 1-0-0 😉 Zatím to ještě neberu, až po ET 😉

minka051
13. okt 2010

@gabikri nie už nemám nič ja som ani nemala lebo to sú darované hotové Emryjka od darcov ktorých nepoznám.

gabikri
13. okt 2010

@minka051 : ahaaa, promiň, určitě jsi to tady psala, ale už v tom mám zmatek. 😉 Tak drž plody, děvčico 😵 😵 😵 😵

minka051
14. okt 2010

@gabikri robím čo múžem a nepustím ani za svet 😵 🙂 😉 Ty sa tiež drž je to na nás 😉

minka051
14. okt 2010

@vika34 Prednison ja mám 5mg. Inak držím palce do ďalšieho cyklu nech je tu ďalšia tehulka. 😉

iwusa
14. okt 2010

@minka051
@gabikri

držím Vám pastíky, aby sa usmialo aj na Vás slniečko 🙂

minka051
14. okt 2010

@iwusa dík moc 🙂 verím že sa usmeje 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre