Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

paja1
7. nov 2010

@gabikri Gabriky já jsem se ve snaze ulkidnit taky hrabala historií a jsou holky co nedají na mamatest 10,dopustit a naopak některé nadávají.Asi opravdu záleží na té výšce hcg.Ale ted mě osvítilo a snad se neurazíš-My jsme ta starší generace je možné,že u nás je to hcg pomalejší?to je nápad-a mohl by fungovat.Drž se. 🙂

gabikri
7. nov 2010

@paja1 : no staré větve reagují pomaleji, to víš že se neurazím 😀 😀 Jinak já mám jinou teorii, jsem vysoká a kus ženské, tak než se to do toho celého těla rozptýlí. 😝

paja1
7. nov 2010

@gabikri JO a v tom případě jsem na tom líp já i široká.Tak se prober a myslím si ,že bude dobře-u u tebe s tím strašidlem určitě.(duchem).Zlato a ty jsi špinila?i když máš estrofen?Třeba je to fakt to zahnizdování. 😉

gabikri
7. nov 2010

@paja1 : no špinila, psala mi kamarádka, že taky špinila i přes estrofem a byla vždycky těhotná. Minule jsem byla na estrofemu ještě déle než teď, ale nešpinila jsme vůbec, až po vysazení asi za tři dny. Tak to jsme z toho jelen 😕

gabikri
7. nov 2010

@paja1 : jo a štíhlá po těch pokusech s hormony už taky nejsem 😀

lenca78
7. nov 2010

@gabikri No vidis, a to to byly dvojcata. Ja kdyz si vzpomenu na ty zacatky, kdy jsem lovila mamatest z odpadaku po x hodinach, porovnavala ty duchy, ktere se nejak nelepsily, tak se ted musim smat 🙂.
Hlavne klid, ty testy jsou zradne, zkus si ho udelat rano, s prvni moci, ta byva nejkoncentrovanejsi. Proste jak jsi mela naplanovano, v pondeli udelam test. A treba je to opravdu dobre znameni, tak me utesovala sestricka v CARU, kdyz jsem ji zoufala volala, ze krvacim 🙂.

maakovaa
7. nov 2010

@paja1 Pajo, a vubec holky zlaty, jednou nam to vsem vyjde !!! Vyjde, proste jo! 😉 Verim tomu. Dneska mi dr. rikala, ze transfery s darovanymi vajicky jsou na 2-3 pokusy vzdycky uspesny! 😵 Takze hlavu nahoru! Jednou to vyjde, jestli ted nebo zase priste, jednou se dockame vsechny! Tfuj tfuj tfuj vsem! Se tady spatne orientuju, tak nevim, komu odpovidam a komu ne, tak mi to odpustte. Ale jsem moc rada, ze tu jste! Teda, vite, jak to myslim.......lepsi by bylo, kdybysme tu nebyly vubec, ale kdyz uz tu jsme, tak je fajn, ze jsme spolu! 😉 😉 😉

rebo
8. nov 2010

Ahojte dievčatá, takže v sobotu sm začala špiniť a dnes ráno je to normálne krvácanie. Som len 7 deň po KET, takže je to v háji.

gabikri
8. nov 2010

@rebo : ahoj Rebo, tak to je mi líto. Zkoušela sis dělat test?

rebo
8. nov 2010

Zatiaľ som si test nerobila. Myslím si, že na 7 deň je to asi príliš skoro. A ty si si už dnes urobila ten test? Veľmi ti držím palce.

lenca78
8. nov 2010

@rebo Rebo, nevzdavej to, ja jsem take krvacela, dva dny! Nekdy kolem toho 6. - 7. dne. Uz si to nepamatuju. Drzim palce. Hlavne jez ty leky a uvidis z krve. Ja jsem si delala ten mamatest 10, byl tam asi po 3 hodinach slaby duch🙂 Diky tomu jsem ty leky nevysadila a pockala az na krev.

lenca78
8. nov 2010

@gabikri Ahoj Gabi, a co ty? uz jsi si testik delala? Je tam duch? Lepsi duch? 🙂

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : lenčo je to asi o 0,001 % lepší duch než ten včerejší 😀

lenca78
8. nov 2010

@gabikri No tak hlavne ze tam duch je. Pockej dva dny a zkus si test udelat znovu. Ale oni ty duchove se zas tak moc nelepsi, nebo aspon ja cekala neco jako postupny vyvoj od svetle ruzove po velmi tmavou fialovou - no a ten se nekonal 🙂. Krome delani testu bylo mym hobby porozovat, jak ty duchy maji silit. Popsala jsem si ty testy datumy a porovnala - no proste testovaci magor, jak jsem uz psala. Ale zase me to zabavilo a nez jsem je stihla porovnat (vsechny duchove byli stejne slabi), tak jsem mela vysledky krve 🙂.

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : no tak jak už to vidím, budu ten samý případ 😀 Fialovka se nekoná 😀 Dva dny čekat nevydržím, vidím to na testování po 12 hodinách, testů mám zásobu, tak můžu jít do toho 🙂

lenca78
8. nov 2010

@gabikri Aspon se testovanim zabavis 🙂. Mne to pak utikalo o to rychleji. A kdy jedes do brna na krev?

rebo
8. nov 2010

lenca78 a to krvácanie bolo intenzívne? Ja mám totižto všetky príznaky ako na krámy... od pupákov na tvári, cez bolesti brucha, krížov, stehien a hlavne hlavy.

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : nevím, ve středu ( to mám oficiálně testnout) zavolám a domluvím se 😉 Myslíš, že bude potřeba jet na tu krev do Brna, nebo stačí jít ke svému gynekologovi?

lenca78
8. nov 2010

@gabikri Jo no vidis, vlastne proc jezdit do brna? Krev ti podle muze nabrat i gyndar tady , pak jim jen zavolas na vysledek a oni si te pozvou za dalsi dva tri tydny na ultrazvuk. A nabere ti ji? Mas gyndare v pohode?

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : no když jsem tam chodila na ultrazvuky, tak docela brbral, že prý proč jezdím až do Brna............a kdesi cosi. Tak to mě docela překvapil. Ještě si dělal srandu, že nějaká jeho pacientka jedila až do Litvy a nezapoměl dodat, že zbytečně 😝 Trapák, teď mu vytřu zrak 😝 No já myslím, že mi jí musí nabrat, ne? Když tam přijde holka co otěhotní spontálně, tak ji taky nevyhodí, ne? Navíc je to soukromá ordinace a platím tam roční členství 1000kč, tak ať maká 😝

lenca78
8. nov 2010

@gabikri No tak to tam zkus . Pripadne bych si treba nechala nabrat krev jinde, nekde to delaji za myslim 300 Kc, maji vysledky do tri hodin. Jestli se ti nechce poslouchat ty jeho pripominky.

rebo
8. nov 2010

lenca78 prosím odpovedz mi za to krvácanie.

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 :jooo? No to nechce právě. Raději dám těch 300 😉

lenca78
8. nov 2010

@gabikri Na nektere diskuzi to psaly holky, ktere treba uz 7.den sli na krev nekam do laboratore, kde jim to udelali. takze to urcite jde, jen nevim kde. Zkus se mrknout na nejake spitaly s porodnici nebo laboratore a zavolej jim. V jake casti prahy bydlis?

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : no na Vinohradech. Co kdybych to zkusila u Apolináře? Mají tam pořád moje papíry, tak třeba mě nevyhodí 😉

lenca78
8. nov 2010

@gabikri no tak to zkus. Ja mam zase relativne kousek Bulovku, tak jsem si na jejich strankach nasla cislo do laboratore, zeptala se jestli to delaji a za kolik. myslim, ze to tam i delali, ale nakonec jsem to nevyuzila 🙂 Vydrzela jsem. Tak se na to mrkni.

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : díky, něco vymyslím, ale až ve středu 😉

lenca78
8. nov 2010

@gabikri jasne

paja1
8. nov 2010

@gabikri A jak se cítíš?ještě špiníš?mebo to ustalo,

rebo
8. nov 2010

Vidím, že na mňa sa tu kašle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre