Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lenca78
8. nov 2010

@gabikri jo tak to si pak kup kocarek s vloznyma taskama, ve kterych ty mimca budes moci vynest nahoru. A neboj, jsou i tezsi kocary 🙂.
Ja si kocar zapakovala do obyvaku, tady ho poskladala a nejak s nim nemuzu projet dverma 🙂 To abych ho zase asi rozlozila a vynesla po castech. S detma take velmi prakticke, ze? 🙂

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : já myslím, že by měl senát schválit, že ty, co mají dvojčátka a víc, mají nárok na chůvu. Takovou pomocnici 🙂 protože to bych se bez manžela zcela určitě nedostala ven 😝

gabikri
8. nov 2010

@lenca78 : no já to práve taky riskla. Měla jsme obchůdek, ale ten jsem v létě zavřela, protože jsem se chtěla věnovat maximálně otěhotnění. Byla s tím stresy, shánět zboží, bude na nájem, nebude............. 😖 Tak jsem ale nechtěla jít do práce, protože to bych o to přišla. tak jsme si živnosťák neukončila a platila všechno dál, buď a nebo. No a nějak v září jsem se dozvěděla, že to mají rušit 😖 No uvidíme, jak to bude 😉

maakovaa
8. nov 2010

@lenca78 Jeeee, Lenco, tak to je paráda, že Vám to takhle krásně vyšlo! Jupíííí. Děkuju za odpověď. A velice radostnou 😵 😵 😵

carlin
8. nov 2010

@gabikri Ty jo, tady uz se probiraji kocarky, to to jede 😀 . Potichu gratuluju, Reprofit byl dobra volba. Mam ho v zaloze, pokud by nam tenhle pokus nevysel. Ja jdu ve ctvrtek na kontrolu sliznice, KET by mohl byt v patek, myslim.

gabikri
8. nov 2010

@maakovaa : no a Ty bys brala dvojčátka? já jo a mooooc 😵 😵 😵

gabikri
8. nov 2010

@carlin : jé tak už v pátek 😉 Tak budu držet palečky. 😉 Jaké se berou léky, když jdeš na KET ? 😉

maakovaa
8. nov 2010

@lenca78 A co jména? 🙂

carlin
8. nov 2010

@gabikri Je to uplne stejny, jako ET s cerstvymi. Beru Estrimax od 2. dne MS, 3 dny 3x1, dalsi dny 3x2 a od KET se prida Utrogestan ( 2 x 4 tablety 😀 😀 😀 😀 😀 ). To musel bejt hukot, ctyri najednou ...... Mne se zase kdysi v nemocnici stalo, kdyz mi dali nejakou globuli, ktera se mela zavest vaginalne, ze jsem ji slupla 😀 , to se sestricky nasmaly.

maakovaa
8. nov 2010

@gabikri Jasně, že jo, dvojčátka beru všema deseti, stejně jako Ty 🙂 Když se s tím početím tak dlouho trápíme, tak by bylo fajn pořídit dva prcínky najednou. I když vlastně bych byla vděčná i za jedno jediný, ale to asi všechny, co jsme tady 🙂 Kdy máš jít momochodem na krev?

gabikri
8. nov 2010

@carlin : no ptám se proto, že mě tady jedna holka přesvědčovala, že při KETu s darovanými je to jinak, že se to řídí podle tvé ovulace a kdesi cosi. A že na KET jdeš podle toho, kdy máš ovulaci. Že je to blbost? přece když se jde na KET, tak se ovulace zastaví a nemá to s tím co dělat, že jo? 😉

gabikri
8. nov 2010

@carlin : no to byl hukot, jsem málem netrefila do postele 😀 😀

gabikri
8. nov 2010

@maakovaa : no mám se ovat doktorovi 12tý den, až si udělám test 😉 Jinak nevím, ale asi do Brna nepojedu.............no podle toho, co řekne Mudr................ale já myslím, že bude stačit jít tady v Praze a poslat jim výsledek 😉

carlin
8. nov 2010

@gabikri Ted Ti nerozumim.... Mas asi na mysli, ze se proste embrya pri KETU rozmrazi, kdy je potreba a neni nutne hybat s cyklem ?

lenca78
8. nov 2010

@maakovaa to jsem rada, ze to nekoho potesi 🙂

gabikri
8. nov 2010

@carlin : no já jsem jí taky nerozuměla, tvrdila mi hrozné blbosti. Prý když se jde na KET ( s darovanýma) tak se píchá Pregnyl 😀 A že kdy mám prý ovulaci, že podle toho bych šla případně na KET. 😝

lenca78
8. nov 2010

@maakovaa A jmen mame spoustu, pro vsechny varianty 🙂
Pepik a Frantisek
Pepik a Stepanka
Stepanka a Zuzanka
Tak jsem zvedava, co nakonec pouzijeme.

lenca78
8. nov 2010

Holky, uz se s vami musim rozloucit, vrati se manzel a dostanu vynadano, ze nelezim - mam nakazano lezeni od 24. tydne. Musim pred nim sekat dobrotu.
Mejte se a moc drzim palce. Nevzdavejte to.

carlin
8. nov 2010

@gabikri Ne ne, zadny Pregnyl.
Jak se citis ? Nejaky zmeny ? Je to uleva co, videt tam ducha, musi to byt uzasny!!!! Zavidim, ale v dobrem, pochopitelne. 🙂

gabikri
8. nov 2010

@carlin : no já si myslím. Psala mi pořád do IP a takovéhle blbosti. Nechápala jsem o co ji šlo. 😕 Raději už ji nebudu odepisovat 😝
Jinak je to fakt skvělý pocit vidět poprvé //, ale úleva to není ani náhodou. To teď teprve asi začne ty nervy 😕
A taky se dočkáš............všechny se tady dočkáme 😵 😵 😵

@lenca78 : jéé, tak máte tři varianty, to jsou hezká jména 😵 😵 😵 tak pa pa a hezky lež 😉

paja1
8. nov 2010

@lenca78 na krev lékaři jdu zítra.Ale už nevěřím.

gabikri
8. nov 2010

@paja1 : pajko budu Ti na zítra držet palečky, ať se stane zázrak 😉

paja1
8. nov 2010

@gabikri Díky jsi zlatá,moc ale nedoufám.Chtěla jsem ještě pak testovat,ale neměla jsem odvahu.Tak jsem testila ten 10 den.Dnes jsu 12.Zítra zázraky nečekám,ale ty se drž.To víš ,že písnu.co dál. 😉

gabikri
8. nov 2010

@paja1 : hele já jsme dneska desátý den a mám tam taky takového ducha, takže tfuj tfuj tfuj 😉

paja1
8. nov 2010

@gabikri to jsou hovadinky,že?Já si myslím,že jsme různé,každá to má jinak a jde to různýma způsobama.Já jsem byla tolikrát a přitom bych nemohla tvrdit,že něco vím-či znám.je to různé.A uvidíme zítra.Že jo? 😀

gabikri
8. nov 2010

@paja1 : právě , každá jsme jiná a co je u jedné, neplatí u druhé 😉 Zítra držím palce 😉

paja1
8. nov 2010

@gabikri jSI ÚŽASNÁ TO VÍŠ ŽE VE SKRYTU DUŠE ČLOVĚK DOUFÁ,ALE TO MUSÍME VŠECHNY.vÍŠ MĚ DRŽÍ TO,ŽE MŮJ MILOVANÝ MANŽEL MI ŘEKL AT TO HNED KDYŽ TAK ZOPÁKNEME,KDYŽ TO PŮJDE,.nAPÍŠU VÁM TO.ČLOVĚK SITU PŘIPADÁ JAK U ZPOVĚDI. 😀 😀 😀

paja1
8. nov 2010

@gabikri PŘESNĚ TAK.jÁ KDYŽ ZAČNU PSÁT TAK JEDU.JSEM UKECANÁ. 😎

paja1
8. nov 2010

@gabikri vALÍM SPINKAT ASI NIC NEVYMYSLÍM.tAK ZÍTRA DĚVČATA MYSLETE NA MĚ.kREV MI MAJÍ BRÁT KOLEM 8HOD A PO 9HOD VÝSLEDEK-NEVÝSLEDEK. 😀 😀 😅

gabikri
8. nov 2010

@paja1 : je fajn, že máš takového manžela 😵 😵 😵 Já když při posledním nepodařeném pokusu jsem se zhroutila, že je to konec, že už nikdy mít miminko nebudu, že mi to prostě není souzené, tak manžel mě objal a řekl, že ať klidně napíšu do toho Brna, že i když to je tam dost drahé, že do toho půjde. A teď když jsem se ho ptala, co budeme dělat, když to ani teď nevyjde? Tak mi řekl, že to budeme zkoušet tak dlouho, až to prostě vyjde. A to je pro mě hodně důležité. Hodně holek tady třeba píšou, že to ti chlapi nevydýchávají a třeba se i rozejdou.
Jinak naděje umírá poslední, ne?
Já třeba testovala i když mi doktoři řekli, že přirozeně otěhotnět u mě by se to dalo přirovnat k zázraku. A když se mi MS o den opozdila tak hned šup a šla testovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre