Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

paja1
24. nov 2010

@gabikri TY MOJE ZLATÍČKO-MÁ ZÁCHRANA.TOMU SE ANI NEDÁ VĚŘIT.TED MI HOLKY ŘEKNĚTE-PO PRAVDĚ.MŮJ NÁZOR AT JE TO JAKÉKOLIV CENTRUM CRM-ZLÍN,PRONATAL,A TY VŠECHNY OSTATNÍ.PÍŠEME SI,ŽE KTERÉ JE NEJLEPÍ.ALE JAK JE MOŽNÉ ,ŽE SE NĚJAK NEDAŘÍ NIKDE?TO JE NENORMÁLNÍ.PŘECE MAJÍ TY PROCENTA OD ...... AŽ DO 64%,A KDE SI JE TEDA TY VÝSLEDKY VYCUCALI ?Z PALCE.FAKT JSEM NAŠTVANÁ.GÁBINKO DRŽ SE UVIDÍME.JÁ JSEM FAKT DOUFALA.NEVÍM S JAKÝM POCITEM PŮJDU JÁ V TO PONDĚLÍ-VŮBEC SE MI NECHCE-ZBYTEČNĚ VYHOZENÉ PENÍZE.PROMNTE MUSELA JSEM SI ULEVIT. 😠

paja1
24. nov 2010

@gabikri TAK DO TÉ PILULKY BYCH ŠLA AŤ TO STOJÍ SO TO STOJÍ. 😀

gabikri
24. nov 2010

@paja1 : prosímtě takhle to nesmíš brát, musíš tam jít pozitivně naladěná, že to tentokrát musí vyjít, jasný ? 😉

kinguse
24. nov 2010

@paja1 přesně jak píše gábi...hlavně zvednout hlavu a říct,že si jdeš pro mimi...transfer si "užít" 😀 a věřit,že se zakousnou a udrží!!!! Vím,že zklamání je hrozný a rozhodně jsem si ani trošku neprošla tím čím vy všechny taky,ale holky JSME ZDRAVÝ a to mimi se prostě podaří!!!! Takže nahoď úsměv a hned to bude lepší 😎

mimka29
24. nov 2010

Ahojte babule

@gabikri to mi je ľúto ☹ Posielame ti s Nelinkou pusinku. Drž sa zlatko.

Zdravím všetky snažilky. Veľmi vám držím palce a hlavne sa nevzdávajte, raz si to šťastie musí sadnúť na každého.

ivf5
24. nov 2010

holky tak jsem dovalila ze zumby, včechno to ze mě spadlo a cítím se zase jako člověk 🙂) supeééér - opravdu kdo má splín, běžte to zkusit je to prostě bomba a zapomenete na vše...🙂)) já kterou mě nikdy nic nebavilo a sport už vůbec ne, tak tohle mě fakt dostalo 🙂)) tak holčiny dobrou noc...

taky vidím, že bych si měla přepsat NICK na IVF10-je tady vůbec někdo se stejným číslem, asi vedu že 🙂)) papa a hlavy vzhůru.

majka43
24. nov 2010

@paja1 Tak to já mám za tu cenu tři transfery i s lékama. To je docela pálka.

coco9
25. nov 2010

ahoj holky,

děkuju za názory o neschopenkách..já s tím nemám problém, mě to mudra napíše vždycky když si řeknu. Možná si nechám napsat jenom týden...dovolenou na to plácat nebudu, zas tolik jí nemíváme. To radši pojedu k moři 😉

Jinak to že se nedaří...můj názor je ten, že se daří holčinám, co jsou prostě fakt sto pro zdravý...těm to většinou vyjde hned. Nebo ty co mají PCO syndrom, ty taky po IVF těhotní jak po dešti 🙂

mimka29
25. nov 2010

Babule vy čo ste tu nové, tak ma asi nepoznáte, lebo tu teraz veľa nechodievam, keďže máme doma ten náš zázrak a zázrak je to doslovne, lebo po 4-roch neúspešných IVF sa nám to podarilo prirodzene. A to sme obaja s manželom neplodný. Mne sa vôbec netvoria vajíčka a nerastie mi sliznica ani po konských dávkach Estrofemu a manžel má 90% - nú patológiu spermií a aj tie živé sa nehýbu, len tak kmitajú na mieste. Keď sme boli na konci minulého roka na poslednej konzultácii v jednom centre, že čo podnikneme ďalej, tak lekár povedal, že nech si oddýchneme a začiatkom raka máme prísť. Ja som sa s ním lúčila s tým, že dovtedy sa budeme snažiť prirodzene a on mi pri podávaní ruky povedal, že nemáme ani 1%-nú šancu, že sa nám to prirodzene podarí, tak som mu na to povedala, že stačí jedno jediné vajíčko a jediná šikovná spermia a môže to vyjsť 🙂 Keď som mu potom e-mailovala, že neprídeme, lebo čakáme bábo, tak musel byť dosť prekvapený.
Píšem vám to preto, lebo ja keď som si predtým prečítala o nejakom takom zázraku, tak ma to vždy posunulo dopredu a nikdy by ma nenapadlo, že sa mi to môže stať, tak nezúfajte a bojujte.

Pekný deň 🙂

maakovaa
25. nov 2010

@mimka29 Ahoj šťastná maminko, vyhrkla mi slza, když jsem to četla. To je skvělé, že se Vám ta zázračná holčička povedla 🙂 🙂 🙂 Děkujem za podporu! Užívej si drobečka 😵

kinguse
25. nov 2010

@mimka29 ...tak za tenhle příspěvěk dávám medaily 😀 😀 😀 Já mám podle dr taky čekat na zázrak. Jsem po prvním IVF s darovanými vajíčky a pokud to nevyjde,tak bych to viděla podobně jako ty!!!! Prostě stačí jedno vajíčko a jedna spermije (těch má manžel naštěstí dost 😉 ..takže máme o něco větší šanci 😀
Všem přeju stejně optimismu a chutě do dalších bojů a miminka!!!!

gabikri
25. nov 2010

@mimka29 : ty jsi tady takové naše sluníčko, viď 😵 😵 😵

aja37
26. nov 2010

@ivf5 : ja ti trosku slapem na paty. 8IVF. A dnes som si po 14dnoch od ET robila test a je zase negativny. Isla som aj na krv, ale to by musel byt iny zazrak, aby sa tam nieco objavilo. Viac budem vediet o 15:30. Ach jo. Co sa da robit. Skusim mozno este nativ a ak sa zase nezadari, tak darovane. A to som uz dala prec aj vajcovody. Boli plne nejakej tekutuny. A inak je vsetko ok, HP je super, genetika, imuno, spermiogram a tak. Ja neviem komu som co urobila.

ivf5
27. nov 2010

@aja37 ahojky, no je to docela síla no, co se dá dělat, člověka to neustálé bojování už ubíjí..já jsem v darované vajíčka hodně věřila a stejně nic..:(

paja1
28. nov 2010

@ivf5 Já začínám mít obavy,že to snad ani nemůže vyjít.A když to tu člověk sleduje-nevím co si od toho mám slibovat.Už zítzra-těším se a zároven si říkám,že jsem do toho už ani neměla jít.Poslední dobou ,žádný zázrak a,že je tu snažilek. 😠

gabikri
28. nov 2010

@paja1 : pajko na zítra přeji hodně štěstíčka, neboj, teď to vyjde 😵 😵

paja1
28. nov 2010

😖 @gabikri Jsi zlatá.Mezi náma víme svoje a prožili jsme si snad vše.A ty jak zlato:Dlouho jsi se neozvala.je to na prd?snad to ještě není konec co?

gabikri
28. nov 2010

@paja1 : já jdu v pondělí na kontrolu. Minulý týden mi Mudra dělala UZ a říkala, že těhotenství neprosperuje......ale že mám přijít v pondělí na kontrolu........jsem z toho jelen...........nevím, co chce zkoumat..........prášky jsem zatím nevysadila, čárka na testu silná jako blázen........ale asi je to k ničemu. Nevím 😖 Asi mi udělá znovu UZ a pak vysadím léky, aby to odešlo. Jenom se modlím, že když to bude špatné tak ať to odejde přirozeně a nebudu muset na revizi 😖

paja1
28. nov 2010

@gabikri Gábi upřímně my si nemusíme nic nalhávta-známe to.MŮJ NÁZOR JE VĚŘÍM DOKTORŮM.ALE POKUD TI SÍLÍ ČÁRKA AJE HEZKÁ-NEHÁZELA BYCH FLINTU DO ŽITA.VÍŠ ,ŽE TO TU HOLKY MĚLI,ALE VŽDYCKY JIM TA ČÁRKA SLÁBLA.jE TO ZAJÍMAVÉ-UVIDÍŠ,ALE JEŠTĚ BYCH VĚŘILA.FAKT TEN TEST JE TAKY POZITIVUM.a NA TOM ULTRAZVUKU TO NEMUSELO BÝT VIDĚT.NO UVIDÍME.MYSLÍM NA TEBE A MOC.POSÍLÁM TI KUPU ŠTĚSTÍ ,KLIDNĚ I KUS MÉHO.jÁ UŽ JEDNO MÁM. 🙂

lenca78
28. nov 2010

@paja1
@gabikri Holky, zitra Vam moc drzim palce. A Gabi, opravdu je to zajimave, pokud mas stale porad carku na testu, tak to tehotenstvi musi aspon trochu prosperovat. No uvidi se po ultrazvuku, treba je jeste nejaka nadeje.

gabikri
28. nov 2010

No právě, hledala jsme tady na Koníkovi různé příklady holek, ale vždychy čárka slábla nebo se úplně ztratila, ale tohle jsme u nikoho nenašla 😒 Já musím mít zkrátka vždycky něco extra 😝 Jo a krvácení úplně přestalo.

kinguse
28. nov 2010

@gabikri ..přidávám se k ostatním, třeba ještě není nic ztraceno! Jak se říká: počítej s horším, doufej v lepší!!!!!
Jinak já v pátek testovala a jsou tam / /. Ale ještě nejuchám, až v pátek jdu na krev a UZ,tak pak vám řeknu. Ale pevně věřím,že to bude dobrý 😉

gabikri
28. nov 2010

@kinguse : jůůů, potichoučku gratuluju 🙂

lenca78
28. nov 2010

@kinguse tak to ja taky potichu gratuluju 🙂

lenca78
28. nov 2010

@gabikri ono to fakt nedava smysl, pokud by to tehotenstvi zamlklo, hcg se z krve a z moci vytrati do nekolika dnu. Tohle je ale dalsi tyden, to uz bys ten test mela negativni. Tak treba to dobre dopadne. Budu na tebe myslet.

kinguse
28. nov 2010

holky dík,snad bude vše dobrý

maakovaa
29. nov 2010

@lenca78 Lenco, dneska jdes s miminkama na kontrolu, viď? Držím prckům palce! Děj nám vědět. Tfuj tfuj tfuj!

maakovaa
29. nov 2010

@gabikri Gabi, ahojky....tak cooooo? Napiš hned, jak budeš moct. Myslím na Tebe, i když jsem o víkendu neměla sílu na Koníka vlézt...

maakovaa
29. nov 2010

@paja1 Pajo, taky na Tebe myslim. Kočky.....je to trápení... ☹ Ale já jsem furt optimista, že se všechny dočkáme 🙂

coco9
29. nov 2010

ahoj holky, zdravím po nabitém víkendu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre