Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
29. nov 2010

@maakovaa : jj. druhý, první byl u Apolináře 😉

@paja1 : čekáme tě na lavičce v parku 😀

@zlatanka30 : a ty jsi ze Slovenska? Hodně Slovenek jezdí do Reprofitu, já tam taky chodím a jsem tam spokojená, ale jak píše maakovaa, každý je spokojen tam, kde se k němu dobře chovají a hlavně byl úspěšný 😉

maakovaa
29. nov 2010

@paja1 Pajo, jasně, uděláme sraz na pískovišti 🙂 Já jsem hlava děravá - co je s Tebou, v jaké fázi jsi?

zlatanka30
29. nov 2010

@gabikri ano som zo slovenska.ano viem o reprofitu brno chodi tam vela dievcat .my chceme len embryjko a hlavne nechceme dlho cakat.este zvazujem sanus jihlava to my poradila jedna kocka z konika .neviem tazko sa je rozhodnut.ja uz nemam vela casu mam uz 36

maakovaa
29. nov 2010

@gabikri No, tak snad Tě doženu, počítám, že půjdem na další pokus v novém roce, že to teď asi nikdo řešit před Vánocema nebude. Kéž by dvojka byla šťastným číslem. Jaké máš instrukce od doktorů? Utrogestan, listovku... ještě něco? Jo, dali Ti v Reprofitu Prednison na snížení imunity?

gabikri
29. nov 2010

@maakovaa : ne Predniston nemám. Jinak Utrouš, Estrimax mám brát pořád stejně 😉 A listovku ( Femibion) k tomu 😉
@zlatanka30 : V RF stojí darovaná embrya 25tisíc.....moje kamarádka tam nedávno psala dotaz 😉

zlatanka30
29. nov 2010

@gabikri ale asi iba pre vas.ze??neviem ako je to pre nas slovenky??inak velmi sa tesim z teba .strasne som ti drzala palce.obdivujem ta.ja som to hned po prvom uspesno neuspesnom ivf vzdala.

gabikri
29. nov 2010

@zlatanka30 : jo tak to nevím, ale můžeš jim napsat dotaz, za to nic nedáš 😉

zufalka
29. nov 2010

@zlatanka30 ahoj,pozri si cenník na ich stránke ,ale ceny sú rovnaké pre slovenky aj češky,možeš si akurát vybrat či platíš eurami alebo českými.My sme platili českými 🙂

zlatanka30
29. nov 2010

@zufalka urcite pozrem

zlatanka30
29. nov 2010

uz som to nasla 25.000 tak isto ako nas stal et cez poistovnu 🙂 🙂 🙂

zufalka
29. nov 2010

@zlatanka30 tak super,ale budeš určite viac spokojná ako v našich centrách!! uvidíš 🙂

zlatanka30
29. nov 2010

@zufalka moja bodaj by si mala pravdu. 🙂 v nasich centrach sa caka 2 roky na embryjka

zufalka
29. nov 2010

ved práve,preto som aj ja prešla do čiech,a už máš termín?

zlatanka30
29. nov 2010

@zufalka este nemam termin.ty si mala tiez darovane embryjka??

rebo
30. nov 2010

zlatanka30 ja tiež chodím do Sanusu Jihlava a tiež mi to odporučili kočky z koníka. Zatiaľ som spokojná. Išla som tam prvýkrát na kozultáciu a keďže som mala aj dobrú sliznicu, tak hneď o týždeň mi vkladali darované embryjká. Bola som z tej bleskovky dosť v šoku. Bohužiaľ to nevyšlo, dokonca som po tomto pokuse krvácala 16 dní. Zatiaľ sa mi to ešte nestalo a mám za sebou 4 IVF a 1 ET s darovanými oocytmi. V kútiku duše si myslím, že embryjká sa možno aj uchytili ale potom odišli.

paja1
30. nov 2010

@maakovaa včera byl transférek darovaných -rozmrazených embryjek.dali mi 2pětidenní blastocysty.Jasna prý krásná a ta druhá skoro stejně ju prý dohání.Tááááááák uvidíme.Ale nervy hrají.A jak říkám čerstvé jsou čerstvé,ale to bychom museli začít krást. 😎

paja1
30. nov 2010

@majka43 Jak to vypadá?Já jsem měla včera transfér těch darovaných embryjek.Mám zavedené 2 pětidenní blastocysty.Táááááák uvidíme.Ale říkala jsem doktorovi,že už naposledy,už na to nemám nervy a penízky.Na čerstvé jsme už ani neměli,tak mám rozmrazené.Je tam menší šance,ale uvidíme.Až budeš vědět co a jak písni. 🙂

zlatanka30
30. nov 2010

@paja1 budem drzat palce .a aky je cenovy rozdiel medzi mrazenymi a cerstvymi embryjkami? 🙂 u nas tiez hra rolu cena.dakujem

minka051
30. nov 2010

@gabikri Ahojček tak moc moc gratulujem. Ja som stále verila že to bude dobré 😉 Teraz už nestresuj a mysli len na dobré a všetko dobre dopadne 🙂 🙂

minka051
30. nov 2010

@paja1 ahoj tak sa drž 🙂 Ozaj a kde si bola v akom centre?

maakovaa
30. nov 2010

@paja1 Prskám na Tebe pro štěstí! Drž se a věř! Jsou Vánoce a Ježíšek nosí dárečky 😉

gabikri
30. nov 2010

@paja1 : pajko tak to jsou krásné zprávičky...........teď to vyjde, uvidíš 😵 😵 Dvě blastocysty............tak to by bylo, aby nebylo 😝 Ať se mimísci pěkně zavrtají 😉

@minka051 : děkuju moc.........a co ty? Kdy jdeš do dalšího boje? 😉

@maakovaa : tak jak ses rozhodla? .....Do caru půjdeš až po svátkách? 😉

maakovaa
30. nov 2010

@gabikri Nooo, já tak nějak váhám, jestli se jim mám ozvat už teď nebo si dát oraz. Je fakt, že by bylo příjemné vědět, že půjdeme na další pokus třeba v lednu - to bych se mohla těšit už teď 🙂 Gabiku, já mám takovou radost, že Ti to vyšlo..

gabikri
30. nov 2010

@maakovaa : jsi moc hodná......doufám, že se s Tebou taky brzy budu těšit 😵 Jinak já po každém neúspěchu hned kula další pikle.........moc mi to pomohlo nebýt smutná 😉 Ale každý to má jinak, někdo fakt potřebuje první srovnat psychiku. Taky u mě to bylo věkem, že jsem to rychle honila..............biologické hodiny odbíjely jak Big Ben 😀 😀

maakovaa
30. nov 2010

@gabikri Big Ben...Ty jsi vtipná 😀 Máš pravdu, je lepší se těšit dopředu než se potácet v rozhozený psychice. Navíc po čtyřech letech snažení už vlastně ani nic jinýho neumím, než jít od pokusu k pokusu - už je to jak životní styl 😀 Tak já jim zítra zavolám a zeptám se 😉

gabikri
30. nov 2010

@maakovaa : jéé, tak to je skvělý, budu tady napnutá, kdy tě vezmou 😵

majka43
30. nov 2010

@paja1 Hodně štěstí ať ti to konečně vyjde. Já budu mít transfer v pátek nebo v sobotu. Sliznici mám 8,5mm. No není to nic moc.

lenca78
30. nov 2010

@paja1 Pajo, moooc drzim palce. Kdyz uz se tak hezky rozmrazily, tak to musi byt dobri bojovnici 🙂

beruska64
30. nov 2010

Ahojte snažilky, som tu dlho nebola pozrieť a už sa tu v tom stracam, je tu veľa novych tvári. Držim všetkym čakatelkam po transfere palce nech to vyjde!!!! Papajte čilli papricky na prekrvenie maternice.

@gabikri Ahoj ty si teda riadny zazrak. To su krasne spravy, ze si to miminko vybojovalo. Drzim papce nech je už všetko v najlepšom poriadku.

Ja som bola dnes na prvom ultrazvuku a mame jedno kinderko 🙂 Už mu bije aj srdiecko, teda riadne mu rachoti 😀 Je to nadherny zvuk, doktor hovoril že srdečny rytmus je v poriadku. A miminko ma 3-4mm. Som nakoniec rada, že je jedno. Vkladali mi dve, ale bála som sa toho, že to bude záhul, keď budu dve. Hodim vam tu prvu fotečku našho drobečka

zufalka
30. nov 2010

@paja1 super,moc držím palčeky a tfuj,tfuj,tfuj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre