Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
12. feb 2011

@jada1 : jéé, to je krásné 😵 😵 😵

paja1
12. feb 2011

@gabikri Ty brdo a nemůžeš být těhu?Já mám taky doma 14-letý zázrak.No já jsem z toho vedle.Myslím si ,že by tam být nemělo to hcg.No ani neusnu.Mám po celodenní směně chcu jít spinkat,ale ted nevím jak zaberu.No každopádně at je to jak chce tfuj,tfuj,tfuj,

gabikri
12. feb 2011

@paja1 : já nevím, já už asi přirozeně otěhotnět nemůžu, to by byl asi fakt zázrak 😉 Já ani nevím, proč jsem si dělala ten test.hi hi.....už mi hrabe, asi 😀 Druhý den už tam nic nebylo 😉

lenca78
13. feb 2011

@gabikri Gabi, a co dneska? neni tam duch? Zazraky se deji, mam dost znamych, co otehotneli prirozene po nekolika pokusech ivf 😀

gabikri
13. feb 2011

@lenca78 : ahoj lenco, já už doma nemám žádný test 😀 Zítra mám dostat mrchu, tak uvidím 😉 Co Zuzanka, co je nového? Dělá pokroky? Já věřím, že se to zlepšilo 😉

lenca78
13. feb 2011

@gabikri Gabi, tak kdyz zitra nedorazi, sup pro test. To by byla sranda, kdyby to vyslo 😀 Zrovna ted v utery jsme slavili Honzika, taky nedavali kamaradce zadnou sanci a oni uz si chteli jit vyrizovat adopci. 😀
Zuzka se lepsi, uz je trochu zivejsi, je tak 3tydny za segrou, ale uz i ona se snazi zvedat hlavicku. Na usni jdeme pristi utery a za dalsi 14 dni na neurologii. Takze se dozvim vice. Ja ji ale verim. A i kdyby, jsou na svete horsi veci, dalo by se to. Kez by to ale bylo treba jen na naslouchatko 🙂

aja37
13. feb 2011

@gabikri : Tak ja uz som dostala kramy a som na liekoch. Tesim sa. Hrozne. Este 2 tyzdne. Musela som im zavolat, ci si to ta baby nerozmyslela. Ja by som inak zomrela od zvedavosti 🙂 chcela som vediet, ci bude vsetko tak, ako to bolo naplanovane. Drzim palce, aby si zacala aj ty.

gabikri
13. feb 2011

@aja37 : ajo skvělé, vypadá to, že budeme skoro stejně 😵 Držím palečky 😉

beruska64
14. feb 2011

Krásneho Valentína všetkym!
Dúfam, že vás drahý prekvapí aspoň ako ten moj. Dostala som krasnu pestrofarebnu kyticu tulipanov a niečo sladke pod zub 😀 . A drahy dostal hrnicek a fotoalbum s fotkami z ultrazvuku, bol taky dojatý, aj mu slzička upadla. 😔

envy
14. feb 2011

ahoj holky, taky přeju krásného VAlentýna, já jsem dostala nádhernou růžičku a Emánek dostal dvě kinder vajíčka 🙂

doufám že se máte všechny krásně..já musela na chvíli z koně pryč, aby mi to tady moc nešrotovalo 🙂 zítra budeme mít nové výsledky krve...snad už to bude v pohodě, když máme krásnej test 🙂

paja1
14. feb 2011

@lenca78 Já jsem taky zázrak,co otěhozněl a nemohl mít děti.
Všechny zdravím,taky jsem dostala od manžela kytičku a Kačka se chtěla zůčestnit tak mi koupila růžičku.A já měla pro mužíčka pěkné zapalovače.Je kuřák a zapalovače se mu líbí,háže s nima machry.A dostal od Káťi rafaelo-srdíčko.No tak to u nás prožíváme ve třech.

Jinak Káta lehla došla na ní chřipka.Já každý rok dělávám valentýnskou polévku,ale dnes nějak poprve nebyla,lítala jsem po doktorech,sociálce a došla dom až okolo 14hod,a už jsem na to kašlala.Příště.

Gabriky-písni držím pěsti. 🙂 🙂

Holky kukám se na vás,ale jak nejsem sama doma tak nějak nemůžu sedět u počáku.Jak půjdou děcka do školy,bude čas.Ted mají u nás prázdniny,ještě ,že tak.Katka je už od minulého úterý doma a tak toho tolik nezamešká.Doufám,že půjde už v pondělí do školy.

lenca78--Určitě se to srovná a doženou se.Byli dvě tak to může být i tím,ale to se dorovná.Počkej zachvíli to uteče ani se nenaděješ a na nějaké trablíky si už nevzpomenete. Věřím,že to bude dobré.A upřímně jak píšeš jsou horší věci na takové(se neumírá)Je nemocných dětí atd.Jsou moc hezké.

gabikri
14. feb 2011

Ahoj, všem kámoškám přeji krásného Valentýnka.....u nás se to bohužel neslaví................manžel na to má dost vyhraněný názor..........ze začátku jsem mu kupovala dárečky,ale bez odezvy a akorát jsme se vždy pohádali......tak už to ignoruju. My si dáváme pusu 1.5. pod třešní 😉

Já to měla dneska dostat, bolí mě břicho, malinko mám růžový papír, ale klasická mrcha dorazí asi až zítra 😉

@paja1 : ahoj pajo, jak zázrak, tobě tu špatnou diagnózu řekli už v mládí? 😉

@envy : to je nádherná fotečka, takových kdyby tady bylo víc 😵 😵

@beruska64 : to stím hrníčkem je hezké 😵

minka051
14. feb 2011

@paja1 ahojček tak ja som tiež už tu len tak že nakuknem ako sa babenky majú budem fandiť, lebo si to zaslúžia.

mimka29
14. feb 2011

Ahojte baby, tiež som vám prišla popriať krásneho valentína 🙂 Ja som dostala od manžela sladkosti, ale ja som mu nič nestihla kúpiť, lebo som si to koza nechala až na dnes, že niečo kúpim v rámci prechádzky s malou, ale von sme sa nedostali, lebo bolo hnusne, tak som mu dala aspoň pusu 🙂

@lenca78 ja zuzanke tiež verím, že sestričku doženie ... sú krásne 🙂

Našej Nelke sa tlačí ďalší zúbok, tak býva večer mrzutá a tatinko ju uspí najlepšie, tak mám veget, len mi jej chudinky ľúto, že jej nemôžem inak pomôcť ☹

Dobrú nocku

zufalka
14. feb 2011

ahojky,takže vo štvrtok si máme íst pre mrazáčiky a ja som na ATB zo zápalom priedušiek! ☹ možem mat viac smoly?!

anielik
14. feb 2011

ahojte, trosku sa vam sem vterknem... len som Vam chcela napisat, ze vas vsetky obdivujem a silno drzim palceky....dnes sme sa s manzelom rozhodli darovat niekomu nase embrijka....

myslim na vas a kazdej zelam aby ste mali vytuzeny balicek v svojich rukach....

envy
15. feb 2011

holky, tak krev už je na výbornou!!! zítra máme utz!!! já se picnuuu 😀

@zufalka já měla hned od ET taky průdušky v tahu a do toho chřipku...a koukni...asi se zadařilo...ono to prý na škodu vůbec není, pač je imunita pěkně snížená a miminko má větší šance 🙂

paja1
15. feb 2011

@gabikri Jo před 15 lety,a pak zázrakem se narodila katka-1 vajíčko asi dozrálo,a je vidět ,že dobře. 😀

sue
15. feb 2011

@gabikri no ako? Rozbehla sa MS?
@envy srdečne gratulujem !!!

gabikri
15. feb 2011

@envy : velká gratulace 😵

@sue : právě že ne, už dva dny mě bolí břicho a stále nic 😒

minka051
15. feb 2011

@gabikri ahoj moja aj zázraky sa dejú držím palčeky 🙂 🙂

gabikri
15. feb 2011

@minka051 : no to by byl fakt zázrak, ale pochybuju 😉 Spíš se to co nevidět rozběhne 😉

mimka29
15. feb 2011

ahojte 🙂
@zufalka tak vo štvrtok budeme na teba myslieť, ale radšej zavolaj do centra, že či nevadí, že si chorá, veď KET sa dá posunuť, len oni ich od zajtra budú rozmrazovať, že?

Inak ja si spomínam, že pred rokom, keď som otehotnela a ešte som nevedela, že som tehotná, tak ma tiež sklátila choroba. Nasadila som si Teraflu a viem, že ma z neho napínalo, že som ho ani nemohla vypiť a to som už bola tehotná. Niečo na tom bude, že na začiatku tehotenstva je telo také oslabené a ľahko žena ochorie, ale neviem či je to zrovna dobré, keď sa chystá na transfer 😒

@envy gratulujem a koľko si mala HCG?

mimka29
15. feb 2011

@gabikri mne sa po poslednom neúspešnom pokuse tiež mrcha nemohla rozbehnúť a iba som špinila a nakoniec sa mi ani nerozbehla, ešte som špinila aj na druhý mesiac a potom som zistila, že som tehotná, tak som ani neveda udať dátum poslednej menštruácie. Mohlo by sa to stať aj u teba 😉

gabikri
15. feb 2011

@zufalka : no to je teda smůla, jak píšou holky, raději tam zavolej a zjisti to, jestli nevadí ty antibiotika.

@mimka29 : a trochu jsi špinila? Já měla malilinko v neděli růžový papír, tak jsme myslela, že už mrcha dorazila, ale od té doby stále nic 😕

mimka29
15. feb 2011

@gabikri ja som bola v septembri na transfere, po negatívnom teste mi kázali vysadiť všetky lieky a že dorazí mrcha, ale ja som začala až po týždni iba pár dni špiniť, potom som špinila pár dni aj v novembri, v decembri som tak dva dni zakrvácala, tak to som udala ako poslednú menštruáciu, ale to som už musela byť tehotná, možno sa práve vtedy malá zahniezďovala 🙂 Ale ja som nikdy nemala pravidelnú mrchu, tak som si z toho hlavu nerobila a ani vo sne by ma nenapadlo, že môžem byť tehotná a predsa 🙂

gabikri
15. feb 2011

@mimka29 : no tak to byl u tebe fakt zázrak 😵

aja37
16. feb 2011

ahojte baby .... nestihlas om Valentina, tak dodatocne prajem dnes pekny den 🙂 ja som tiez dostala kyticu, ale manzel ju schoval, aby som ju nevidela, tak som bola zo zaciatku prekvapena, ze zabudol ☹ ... ale on nezabudol 🙂)

@gabikri : ako? uz sa rozbehla? mne uz aj skoncila a za 8,5dna je OPU darkyne. Tesim sa. Daj vediet ako si na tom ty. A test si si robila, ci nie?

@envy : a urobia ti aj fotku z ULT? to je super, ze sa vam to podarilo! blahozelam.

sue
16. feb 2011

@gabikri nechcem vzbudzovať nejakú planú nádej, ale veľmi veľmi veľmi ti to prajem... verím a dúfam 😵

envy
16. feb 2011

ahoj holky, tak kupodivu čekáme dvojčátka...já z toho byla tak vyklepaná (štěstím, strachy...) že jsem ani dech popadnout nemohla 🙂....tak máme zatím dvě bublinky a čekáme na srdíčka...tak snad to bude v pohodě...

vidíte, podle HCG se orientovat nedá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre