Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
4. apr 2011

@mysycka Ach jo, to mě hrozně mrzí.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
4. apr 2011

@bondy nevím jestli statečně, ale každopádně jsem to řádně obrečela. ani nevím jestli nějakej další pokus bude zatím nemáme penízky, ale pokud budou tak snad ano i když uvažujem spíš o adopci je to přece jen jistější a my věříme, že v Čechách je tolik opuštěnejch dětí, které budou vděčné za naš lásku

misha83
4. apr 2011

@mysycka Já se Ti vůbec nedivím, brečela bych jak hrom. Takže uvažujete nad adopcí? Však si to teď trošku s odstupem promyslete a uvidíte. Bohužel tady se penízky opomenout nedají☹.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
4. apr 2011

@bondy Bondy pracujeme oba dva v tom problém není, jenže děláme jako dělníci v pekárně za což není bůh ví co a navíc k tomu platíme hypotéku, zítra jdu na pohovor kvůli brigádě tak uvidím jak to vyjde zase by byly nějaký korunky navíc. Jinak mě děti z domovů taky vůbec nevadí do jednoho jsem chodila za manželem, když jsme spolu chodili. Jeho maminka totiž měla dětí jako smetí, ale raději než svoje děti měla flašku vína tak byly všichni po domovech

jada1
4. apr 2011

@mysycka zlato to mi je naozaj ľúto. ☹ Koľký si toto mala pokus? Nemáš ešte nejaké pokusy cez poisťovňu? Ja viem, že aj keď to ide cez poisťovňu, tak je tam dosť doplatok. A nad darovanými embryjkami ste neuvažovali? V tejto téme má myslím grammary z darovaných emryjok rovno dvojčatká 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
4. apr 2011

@jada1 na pojišťovnu to byl první pokus a tohle mělo být v rámci prvního pokusu transfer zamražených vajíček. Takže, kdyby jsme ty peníze sehnali tak bysme do toho určitě šli
@bondy no je to ironie, že někdo má skoro ani neví kolik dětí a někdo by moc chtěl nemůže. Zítra tam jdu na 1 hodinu tak mi drž palečky

dana7
4. apr 2011

@bondy Ahojky!!! Mužu se zeptat, jestli tam, taky nemáš nějakou dobrou radu na zítra, pro mě? Dnes jsem něla takzvanej den blbec, od rána mi nic nevycházelo, tak doufám, že zítra to bude, tak jak to má být!!!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
4. apr 2011

@mysycka ahoj mysycka,tak jsem na tebe dnes myslela a ted' to tady čtu,co se ti stalo ☹ .je mi to moc líto,osud si někdy s náma hnusně zahrává.ty jsi ale bojovník,tak až to přebolí,určitě s mužem vymyslíte novou strategii,jak nad tím zvítězit!budu držet pěsti...

gammaray
4. apr 2011

holky všechny ostatní....už jen samé dobré zprávy!!dobrou..

iwusa
5. apr 2011

@mysycka to mi je strasne luto, takato smola ☹ ja som sa tiez najviac obavala rozmrazovania a ani sa ti nečudujem, že si to včera preplakala, ja by som plakala ako oblak asi aj týždeň... je to ťažké, že sa musíš trápiť s takýmito zdrav. problémami, peniažkami, ale nestrácaj na duchu. V podstate sa s tým boríme všetky čo sme tu. My máme takisto podanú žiadosť na adopciu, pre istotu a ak by to nevychádzalo, tak idem do toho. Ja obdivujem Vás všetky, kt. ste šli do ET/KET 10 a viackrát, neviem či by som to dokázala. Na druhej strane, nikdy nehovor nikdy.
@bondy a kde si ma videla? v kartách?

misha83
5. apr 2011

Ahojky holky, tak jsme měli 9 vajíček, z toho 8 k oplození a zatím je z toho 6 embryjek, tak držte prosím pěsti ať vydrží!

dana7
5. apr 2011

Ahojky!!! Tak já jdu taky se špatnou zprávou, náš mmražáček nepřežil rozmrazení!!! Asi to tak mělo být!!! Ani nemůžu napsat, jak je mi to strašně líto, hodně to bolí, hlavně, když vím, že už jinou šanci nedostanu!!!
Míšo, tobě přeju hodně moc štěstí, ať to výjde alespoň tobě!!!
Ať máte v životě, všechny, jen samé štěstí!!!

iwusa
5. apr 2011

@dana7 je mi to strašne ľúto ☹ neviem čo viac napísať, drž sa a určite pomôže dobre sa vyplakať.

@misha83 držím päste aj na nohách, nech sa drbocom darí. koľký majú dnes deň?

gabikri
5. apr 2011

@mysycka
@dana7 : holky je mi to moc líto, jsem s váma, posílám obejmutí a foukám na dušičku 😔 Život je fakt někdy k....a 😒

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
5. apr 2011

@dana7 je mi to moc líto asi jsem Ti včera přinesla smůlu tak se omlouvám
Jinak všem moc děkuju za podporu

dana7
5. apr 2011

Holky moc vám všem děkuju, za podporu!!! Teď to fakt potřebuju!!!

@mysycka Ty jsi mi žádnou smůlu nepřinesla, mělo to tak asi být. Není to útěcha, ale nějak si to omluvit musíme!!

@bondy Samozřejmě je to o penězích! Už jsem psala, že jsme samoplátci! Měli jsme 2x neuspěšný IVF a jednou neuspěšně s darovanými vajíčky!! Mám odpoledne ještě volat doktora, tak uvidím co mi řekne!!! Já se pořád nemůžu smířit s tím, že jsme měli i s darovanými vajíčky jen jeden pokus!!! Je to špatný přepočítávat na peníze, ale mě to nedá, za ty peníze by jsme prostě měli mít víc šancí!!!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
5. apr 2011

@dana7 : danuš bohužel je to tak, že zbyde na KET Ti nezaručí nikde, to je jen otázka štěstí, kolik má dárkyně vajíček a jak se pak embryjka vyvíjí 😒 Mě v Reprofitu na KET zbylo, ale stejně z toho nic nebylo, naopak moje kamarádka co má z Reprofitu holčičku otěhotněla hned na první pokus a na KET neměla nic. To je všechno osud a příroda. 😒

rebo
5. apr 2011

Ahotje dievčatá, je mi to hrozne ľúto s tými neprežitými embryjkami. O tých peniazoch by som Vám vedela veľa napísať. Ja to už radšej ani nepočítam, že čo nás to všetko vyšlo - 4 x IVF na Slovensku, 2x KET v Čechách a teraz ďalší KET v Čechách a okrem toho ešte imunologické vyšetrenie v Prahe.

dana7
5. apr 2011

@gabikri To si taky říkám, mělo to nějakej důvod!!!!
@bondy Ještě jednou moc děkuji!!!

beruska64
5. apr 2011

@mysycka
@dana7 Ach jaj, take smutne spravy. 😢 Uplne som citila, ze vam to teraz vyjde. ☹ Musite sa cez to co najrychlejsie preniest a rozmyslat co dalej!!! Netreba tomu prepadat. KET je aj tak vzdy nieco navyse, co nemusi byt. Nam napr. na KET nikdy nic nezostalo.

misha83
5. apr 2011

@dana7 Ach jo, to snad není možný☹. Mně je to tak strašně líto... A to jsme tady tak hezky optimisticky začínaly... A dál už nic neplánujete??? Už to čtu... peníze... To chápu. Je to nefér a strašně moc... Sakra Dani, já Ti to tak strašně přála!!!
@iwusa Včera byla OPU.

beruska64
5. apr 2011

@iwusa klobuk dolu, to by som ja nevydrzala, tak dlho netestovat! Co sa tyka Norska a porodu tak to som aj ja zvedava. Kamosky co tu rodili, tak to mali docela akcne. Snad to nebude moj pripad a vsetko pojde hladko. Oni su tu oproti nam dost pozadu, ved tu nerobia ani IVF s DV. Su proti tomu, vraj je to nieco proti prirode. Tak nechapem preco maju povolene darovanie spermii. Tu sa pocas tehu nechodi ani ku gynekologovi, chodi sa k obvodnej lekarke. A na sono sa ide raz za cele tehotenstvo, este ze som predtym uz bola v CR tri krat 🙂 Ale inak je tu velmi krasne, krana priroda, cerstvy vzduch a kvalitnejsie vyrobky. Tak snad bude pobyt v norsku pre nase mimi uspesnym startom do zivota.Ale nastalo by sme tu ostat nechceli.

mysycka
5. apr 2011

tak děvčátka aspoň něco, brigádka mi klapla sice budu muset jezdit do Olomouce, ale jsou ochotni uzpůsobit práci mojí pracovní době co dělám na stálo a navíc n tom není nic těžkého už jsem to předtím dělala je to práce v call centru. tak aspoň poplatíme nějaký dluhy co jsme si nadělali a pak se uvidí zda budem šetřit na další pokus nebo co a jak dál.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre