Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

envy
19. máj 2011

a jinak čekáme chlapečka a holčičku 😵 😵 😵

denda1301
19. máj 2011

babulky dobru nocku prajem.Zajtra mam tažký den rano praca a potom pohreb ocovi zomrela sestra ☹ tak sa ozvem neskor.Držte sa mi tu a nech zajtra čítam len dobre spravy 😀

denda1301
19. máj 2011

@envy gratulujem a teším sa s tebou opatrujte sa 😵

gammaray
19. máj 2011

@rebo zdravím po delší době....a neboj, v pondělí to bude dobré 😵 😵 já jsem špinila ,někdy víc někdy mín až do nějakého 9 tt.hlavně se nepřepínej a opatruj se...
@envy tak to hezké,páreček jako já.
všem se to podaří,holky zlaté.......

envy
19. máj 2011

holky, určitě se všem zadaří...my toho máme za sebou hafec...už jsem ani nevěřila, nedoufala...měli jsme podanou žádost o adopci...a buch, najednou dvě dětičky najednou...nejhorší je to čekání, to vím sama...kdyby mi někdo před X rokama řekl, že otěhotním tehdy a tehdy...všechno by šlo snáz...ale asi to tak mělo být...věřím v osud...konečně se našla nahoře miminka pro nás a tak nám je poslali do bříška, takže nebojte, určitě jste v pořadníku 😉

jada1
19. máj 2011

@envy jéj, budete mať párik, to je super 😵

nali1
20. máj 2011

@rebo Ahoj,držím pěsti,ale bude to dobré,uvidíš.
🙂 Jinak všechny zdravím a
@jada1 dnes voláš naposledy a zítra už je máš doma 🙂 🙂 🙂 🙂

jada1
20. máj 2011

@nali1 ahojky. Na štvrtý deň sa embryjká nehodnotia, takže už sa len musím nechať prekvapiť aké budú v sobotu ráno 😉

denda1301
20. máj 2011

@jada1 Ahoj tak ty si od zajtra tehulka 🙂 ako rychlo to uslo.

misha83
20. máj 2011

@rebo Děkuji, věřím, že už bude jen líp. Teď tu budu od toho, abych vás podporovala tak, jako vy mě 🙂 .
@envy Gratuluji k párečku, krásné!

jada1
20. máj 2011

@denda1301 naozaj to strašne rýchlo ubehlo 😉
@misha83 ahoj Miška, ako je? Už nič nebolí?, teda okrem dušičky. Ale aspoň vieš, že otehu môžeš a to je dôležité a nebyť tejto blbej náhody, tak je všetko ok.

misha83
20. máj 2011

@jada1 Ahojky, pobolívá mě podbřišek, ale to je prý normální. Dnes mi budou vytahovat stehy po té operaci, ale to snad bude ok. Příští týden v úterý jdeme do CAR, tak jsem zvědavá co si tam vše řekneme. Včera jsem měla super návštěvu, přišli "moji" kluci, tak říkám svým 3 kolegům z oddělení a z kanceláře. Bylo to hrozně milé, celou dobu nás podporují!

nali1
20. máj 2011

@misha83 Ahoj,je dobře že máš kolem sebe někoho,kdo Vás podporuje.Uvidíš,že v CARU Ti dodají odvahu i novou naději.Ta dušička bude bolet dlouho,hodně dlouho,ale ber to,že to takhle mělo být.Je to smutné,ale je to tak.Musíš se už jen dívat dopředu a určitě Tě čeká jen to dobré.Věřím tomu. 🙂

envy
20. máj 2011

@jada1 hele, já volala na embrya jenom jednou...v úterý bylo opu dárkyně a ve středu jsem volala a řekli, že si máme přijet v sobotu na transfer...nic jsem nevěděla...prý mají zakázané říkat info do telefonu. No a v sobotu jsme jeli a byli jsme docela zklamaní, když jsme neplatili nic za mrazáčky...naštěstí už je snad nebudeme potřebovat 🙂

misha83
20. máj 2011

@nali1 Určitě to tak bude a přes léto se budeme snažit i o zázrak = přirozené snažení. Tak se uvidí.

nali1
20. máj 2011

@misha83 Třeba se zázrak stane,moc bych Ti ho přála 😉
@jada1 v našem Caru se volá právě každý den a o víkendu volají oni.Ale včera si tam měla samé " frajery", takže zítra nebudeš vědět,koho si vybrat a koho zamrazit. 😀

misha83
20. máj 2011

@nali1 U nás se taky volá každý den.

nali1
20. máj 2011

@misha83 jsme stejný CAR 😉

rebo
20. máj 2011

Musím vám povedať, že v nemocnici som sa cítila ako starenka. Všetko okolo mňa malo okolo 20 r. A keď sa mi spýtali, že teta prečo ste tu vy, tak som sa hanbila povedať, že som tehotná. No proste des. Ale našťastie niektoré mi hádali 35 r., tak to ma trošku upokojilo.

jada1
20. máj 2011

@misha83 kolegovia sú naozaj veľmi milí a ešte zvlášť, že sú to chlapi. Takéto gesto je typické skôr pre ženy, no ale fakt, klobúk dole pred nimi 🙂
@envy
@nali1
@misha83 v reprofite sa môžeš informovať každý deň medzi 13,00 a 14,00. Na štvrtý deň ich ale nevyberajú a nehodnotia. Tak mi bolo povedané. Našťastie to tam takto funguje, lebo keby som nevedela o nich žiadne správy, tak by som mala raz také nervy. Predsa len celý proces je jednak finančne a jednak psychicky náročný. No ale naopak mm ten z toho nemá žiadne nervy, len sa spýta, že ako sa majú. A vždy keď som mu oznámila koľko majú buniek, tak celý pyšný poznamenel "tak som mal dobrých bojovníkov" 😀 😀 😀

misha83
20. máj 2011

@nali1 Aha, promiň, nějak si to neuvědomuji. Holky myslíte, že po těch narkózách odumírají mozkové buňky? Já ten pocit mám 😀 😀 😀 .
@rebo Tak to jsme si to měly prohodit, já tam zase byla nejmladší 😉 .

nali1
20. máj 2011

@rebo Z toho si nic nedělej.Já když ležela v nemocnici při prvním těhotenství /podotýkám,že mi bylo 22 let/,tak mi řekla sestra jestli nejsem na první dítě poněkud stará.Bylo mi jako bych dostala facku.A bylo to opravdu už hooooodně dávno.A nakonec každý má tolik nakolik se cítí,ne??? 🙂

nali1
20. máj 2011

@misha83 o těch narkozách se to říká.Navíc taky mám někdy ten pocit,ale zase si říkám,že bych musela být za ten rok už úplný debil. 😀

misha83
20. máj 2011

@nali1 Jj, tak to máme stejně, já si do toho dala ještě i jiné operace, takže to bych se tu už musela asi jen houpat na židli, jak houpací kůň 😀 . No, snad se v práci zase chytnu 😀 , musím makat hlavou 😀 .

misha83
20. máj 2011

@nali1 Pozooor, mně to zapaluje, vlastně jsme si psaly. No a v které jsi teď fázi?

jada1
20. máj 2011

@rebo z toho si nič nerob, každý je tak starý ako sa cíti. A ke´d ti hádali 35, tak to je super 😎. Ja som bola na LSK v novembri, tiež samé mladé okolo mňa. Väčšinou to boli baby , ktorým diagnostikovali priechodnosť vajcovodov a tá čo bola so mnou na izbe, tá mala mimomaternicové. Ako prišla hne´d mi začala tykať, bavili sme sa o tom ako sa mi nedarí otehotnieť a tak. Celkom milá baba a ke´d som jej povedala, že mám 21 ročného syna, tak zostala v miernom šoku 😀 😀

nali1
20. máj 2011

@misha83 Vidííííš.Taky makám hlavou,nebo se asi snažím,protože teď jsem myšlenkama kdovíkde/teda já to vím/ 🙂 Beru Divinu,jsem v půlce a 2.6. mě čeká zahájení,Takže asi tak.

misha83
20. máj 2011

@nali1 Jééé, paráda, tak to budu moc a moc držet pěsti. No vidíš, mně se tam zadařilo, tak Tobě určo taky. Ten závěr byl prostě blbý osud no.

nali1
20. máj 2011

@misha83 Blbý osud to byl,vím o čem mluvíš.Myslím,že většina z nás tady má takovéto blbé osudy za sebou a bohužel i před sebou.Ale my myslíme pozitivně,takže to vyjde... 🙂 A děkuji,ty pěsti budu určo potřebovat.V "našem" CARU si připadám už jak stálý zákazník. 🙂

misha83
20. máj 2011

@nali1 Jj, je to tak, na jednu stranu fajn pocit, když tě tam zdraví jak starou známou na druhou stranu... Jdeme tam v úterý, tak jsem zvědavá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre