Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

jada1
21. jún 2011

@denda1301 no čosi, že hnevám, ešte to tak.
Ono sa to teraz vlečie, ale keď už budeš v tom kolotoči, tak to pôjde rýchlo 😉 . Pekne si daj všetko do poriadku, lebo potom nebudeš vládať. Ja som teraz ako spiaca princezná 😀 . Prídem z roboty a musím si ľahnúť na 2 hodinky. Dnes som napr. preležala celý večer. Rýchlo sa unavím. V sobotu som v dome pozmývala podlahy a musela som si ľahnúť, ani prach som neutrela. Keď sa nedá, tak sa nedá 😀.
Vložiť určite treba dve. Je to väčšia istota. 😉

nali1
22. jún 2011

@denda1301 ahoj,tak jdu podat hlášení.Zatím máme pořád školku.Všech 10 broučků pokračuje ve vývoji.Takže zase zítra.Jedno prý má 5b,tuším čtyři po 4b a zbytek 3 a 2b.Takže zatím tak.

jada1
22. jún 2011

@nali1 pekne, tých 5 je šikovných, tie sú super a ostatné ich možno tiež doženú. 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nali1
22. jún 2011

@bondy taky si říkám,jestli budou dobře pokračovat,tak zamrazíme a asi budu pak hodná teta a poskytnu je takovým,jako jsme my tady.A tu průkazku vystavuj všem na obdiv,jen se na ní neuškrť 😀 .
@jada1 věřím jim a myslím na ně kudy chodím,tak snad to bude OK. A navíc mají doma už každý dvoje papučky. 😀 😀

denda1301
22. jún 2011

@bondy super tak ty si uz riadna tehula aj s knizkou tehotenskou.GRATULUJEM

denda1301
22. jún 2011

@nali1 len nech bojuju nech ich je co najviac 😀 kedy mas ET?

jada1
22. jún 2011

@nali1 živo si pamätám ako som každý deň strachom volala ako sa embryjka majú. Ale ty sa nemusíš báť, pri tak vysokom počte ich určite bude zopár jednotkových, ktoré sa dopracujú do kvality HB 😉

nali1
22. jún 2011

@denda1301 ET je zatím plánovaný na sobotu 😀 to máme oslavu 60 nar.,pomůžů v pátek vse nachystat,ale pro mimi vše,takže si pro ně zajedu a zahájím klidový režim.Jen nevím jaká náhlá nemoc mě skolí. 😀 😀 Prostě v sobotu odpočívám,ležím a hýčkám miminka.Žádná oslava mě nemůže rozházet.
@jada1 to doufám,ale víš jak,člověk chce pořád víc,co kdyby ... 😎 😵 ,ale věřím jim.Musíme tady věřit všechny
@denda1301 už si úplně představuju jak za chvilku tady šílíš TY. 😀

jada1
22. jún 2011

@nali1 tak to máš presne ako ja. OPU bolo v pondelok a ET som mala v sobotu. Celou cestou z Brna som v aute ležala ako pena a doma tiež. Potom som sa celý týždeň doma len-tak motkala, nič som nerobila, len leňošila 🙂 . Aj teta suseda ma vymákla. Máme takú 80 ročnú susedku a minule sa ma pýta, čo ste boli chorá?, lebo ste boli dlho doma. U mňa to nebýva zvykom, aj ke´d som v robote zahlásila, že idem byť týždeň doma, tak všetci boli v miernom šoku 😀 .

Neboj sa bobáčikov bude dosť aj do mrazničky 😵

nali1
22. jún 2011

@jada1 a je pravda,jak jdu volat,jsem úplně zelená.Pak si dodám odvahu a řeknu si,že tam stejně musím zavolat. 😒

nali1
22. jún 2011

@jada1 jsi hodná,taky v to doufám.Přesně mám v plánu taky týden minimálně mít doma klidový režim.V práci taky asi budou v šoku,protože to nikdo neví.V ponděli prostě zavolám a zůstávám doma.Po sto letech. 😉 Sousedy naštěstí neřeším,ale taky nevím,co budu říka po rodině atd. 😀 Taky se trošku děsím té zpáteční cesty,máme to 1,5 hodiny tak přemýšlím jak to zvládnu.

denda1301
22. jún 2011

@nali1 neboj zvladnes to budem drzat paste.Potom len sup na gauc a hladkat brusko.

nali1
22. jún 2011

@denda1301 děkuju,pak začínáme myslet na TEBE.Jsi na řadě,nezapomínej.

denda1301
22. jún 2011

No inac s tym telefonovanim to si pamatam este spred roka to boli nervy a kazdy den som sa citila horsie a horsie,lebo ostalo len jedno 😒 ale teraz bude cele plato vajok a verim ze z toho nieco bude konecne.

denda1301
22. jún 2011

@nali1 co by si hovorila najptv nic a potom ze s 😉 😉 a na vas usmialo stastie,ved si to zasluzite

beruska64
22. jún 2011

@jada1 gratulujem k srdiecku tehulka. Nech vam bije ako zvon!

Mne sa to uz krati, a normalne mi uz teraz zacina byt smutno za bruskom. Uz som si dako zvykla, ze som tak gulicka a chcela by som byt tehotna stale 😀 Ja som ale divna, ale samozrejme sa tesim aj na to kedy bude ten maly vonavy uzlicek s nami.

@nali1 taka velka uroda, tak to bude doma veselo 🙂 Vela stastia na transfer, tfuj tfuj

nali1
22. jún 2011

@beruska64 děkuji moc,už se na ně těším 🙂 🙂 určitě nejsi divná,člověk když na to tak čeká si všeho víc váží.A moc Ti přeji,aby Vám ten Váš voňavý uzlíček dělal jen samou radost.Teda až přijde. 🙂
@denda1301 štěstí se na Tebe taky usměje,věřím tomu.Všechny jsme si tu už vytrpěly svoje,proto ted už nás čeká jen to dobré.

denda1301
22. jún 2011

@beruska64 drz sa nech ti to dobre dopadne...a kto povedal,ze tehu uz nebudes ked budes mat chut aj kazdy rok 😀

jada1
22. jún 2011

@nali1 cestu zvládneš, zober si pekne vankúšik, ľahneš na zadné sedadlá a pospinkáš. Nám cesta trvala 3,5 hodiny.
@beruska64 ďakujem, dúfam, že bude všetko pokračovať ako má. Ty to už naozaj máš za pár 😵 .

nali1
22. jún 2011

@jada1 3,5 hodiny,to užje cesta.Brouček možná bude malý cestovatel 😉

jada1
22. jún 2011

@nali1 🙂

beruska64
22. jún 2011

@denda1301 dik. No manzelik by najradsej chcel futbalovu jedenastku. Tak este urcite neskor skusime. Ale budeme radi aj za to jedno, hlavne nech je zdrave a stastne!
@nali1 dik kočka
@jada1 🙂

denda1301
22. jún 2011

@beruska64 no to je jasne,ze clovek po tych utrapach je rad ze ma aspon jedno.Mne ked to vyjnde budem dakovat tam hore kazdy den 😵

nali1
22. jún 2011

@beruska64
@denda1301
takových nás víc,tak se dětičky na světě mají.My všechny si jich budeme hodně vážit....

nali1
23. jún 2011

Ahoj holky,tak dnes mám bolení žaludku zdárně za sebou.Volala jsem opět s malou dušičkou.My máme prostě fakt tu školku.Třetí den kultivace a je jich pořád deset!Čtyři 8b a šest 6b,nebo naopak.Nějak v těch nervech nevím.Hlavně,že jsou OK.Ŕíkala embryoložka,že ten třetí den mají být 6-8b.Já snad budu muset nakoupit ty papučky desatery. 😀 Zítra mám ještě volat a domluvíme ET.Takže ten bude v sobotu.

jada1
23. jún 2011

@nali1 idem sem nakuknúť, že sa ťa spýtam, ako sa dnes darí bobáčikom a vidím, že správu si už podala. 😀 .
Super, gratulujem 😵, len tak ďalej 😵

nali1
23. jún 2011

@jada1 myslím,že podat zprávu je už naše povinnost 😀 ,vím jak mi to dodávalo naději,když jsi tady popisovala Tvoje bojovníčky Ty. 😉

jada1
23. jún 2011

@nali1 veď práve, aj mne pomohlo, ke´d som si poprečitovala príspevky, čo písali kočky dozadu. Tak som si povedala, že ja budem vzorne informovať o všetkom, aby ostatné kočky, ktoré idú do toho vedeli čo ich čaká 😉 .
Zajtra už budete mať z bobáčikov krásne morulky a v sobotu blastičky 😵 .

nali1
23. jún 2011

@jada1 krásně se to čte,už se na ně těším.A TY na sebe dávej pozor a pohlad za mě bříško. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre