Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rosalu
23. feb 2012

@zojaaa
Tak mám sliznici 7,8 tak snad to bude stačit. Přítel jede v pondělí do caru a já mám počítat čt, pá nebo so.
Necháš si zavést dvě ?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka87
23. feb 2012

@brita, jak je to možné že se u tebe neujali darovaná vajíčka? Já tomu pořád nerozumím 😒

koudelinda
23. feb 2012

Ahoj , bohužel špatně ☹ negativní . Jsme objednaný za čtrnáct dní k doktorovi na konzultaci co dál, jaká další léčba a dozvíme se snad příčinu proč se nechytli malincí.Teď potřebuji hlavně po psych stránce vypnout.
Když to tady tak všechno čtu ,ty různé příběhy - je to fakt boj ! Ale je to holt život a musí se jít dál .
Držím palce všem dalším dušičkám 😉

zojaaa
24. feb 2012

@rosalu
vsetko nad 7mm je super!!!! 😀 😀 a ona ti este porastie 😵
ja si dam urcite zaviest dve!!! pre istotu......
tak to ides tiez za chvilocku na transfer, tak ak budete mat predlzenu kultivaciu, tak to znamena, ze vasa darkyna pojde na punkciu niekedy nedela, pondelok 😵
nasa to uz ma za sebou, a ja sa neviem dockat pondelka.... 😉
este zajtra mam volat do CARu ako sa malinkym dari 😅

brita
24. feb 2012

@julinka87 No to by som aj rada vedela, preco sa DV ujali az na 4X, ked moja maternica je uplne v poriadku. Ale na to sa asi odpoved najst neda 😒

julinka87
24. feb 2012

@brita to je hrůza pak je ta nejistota šílená!! ☹ . Nejdřív trneme aby bylo vše v pořádku, pak doufáme v pozitivní test,aby bylo srdíčko, pak aby nebyl samovolný potrat, nebo mimoděložní těhotenství, oddychnem si,po třetím měsíci a pozitivní jsme až během pátého měsíce, ale i tak se modlíme, aby to do porodu bylo dobroš 😒 , na to abysme měli nervy ze železa! 🙂 Držte se těhulky a snažilkám držím pěstičky! 🙂 Snad budu brzy jednou z Vás 😀

rosalu
24. feb 2012

@twininky děkuji a jak se vede tobě ?
@zojaaa naše dárkyně jde v pondělí 🙂 to věřím, že se nemůžeš dočkat, taky na to myslím čím dál víc 🙂
@julinka87 ničeho se neboj a nic špatného si nepřipouštěj, nesmíš nad tím tolik přemýšlet 🙂

Jinak ostatní moc zdravím ... 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
25. feb 2012

Včera jsem se pěkně vyděsila,na testu bílo 😠 (nebyl to mamatest) a dost jsem špinila (tmavý výtok) 😠 .Dnes už je to snad dobrý a na testu (stejný jako včera) opět slabá čárka 😀 .To se do úterních výsledků krve asi zblázním.
@rosalu @zojaaa hoky,pěkně se vám to blíží,budu na vás moc myslet 🙂 .
@julinka87 zbytečně nestresuj a čti jen ty pozitivní příspěvky,ať máš pozitivní myšlení,protože to je polovina úspěchu 😉

kerkyra
25. feb 2012

@koudelinda Je mi moc líto,že to nevyšlo.Přeju dost síly na další boj.

julinka87
25. feb 2012

@kerkyra děkuju 🙂 😉

koudelinda
26. feb 2012

Ahoj holky ,,vím že to není sice do této diskuze ,ale lezu sem teď často a ráda bych se vás zeptala 😝
Chtěla bych zkusit metodu L.Mojžíšové .Můžete mi poradit jestli někdo máte zkušenosti a už jste ji absolvoval, kam a na koho se v Praze obrátit ?
Na internetu je toho totiž mraky , 😕 nebo se mám nejdřív obrátit na svýho gyndaře aby mi dal v nějaké doporučení kvůli pojištění ?
Díky , když budou popř..kontakty úplně nejlepší 😉
Dnes ve 20:54 • Odpověz • Pošli IP • • Opravit překlepy

rosalu
28. feb 2012

Ahojky holky,
dnes jsem volala do caru, mám přijet v pátek na ET, ale neřekli mi kolik měla dárkyně vajíček :(
Myslíte, že je vše v pořádku ? Mám docela strach.

evulatko
28. feb 2012

@koudelinda, ahojky🙂 vyhovovalo by Ti to v Malesicich?

zojaaa
28. feb 2012

@rosalu
Ahoj, tak im tam podla mna zavolaj a povedz ze sa chces informovat, kolko mate embryi, kolko mala vajicok, kolko sa z toho podarilo oplodnit a ako sa im dari, kolko maju buniek....
Preboha vsak su to vase embrya, tak ako ze nechcu dat info.... 😠 😠
Drzim palce

kerkyra
29. feb 2012

Ahoj holky,hlásím výsledek hcg z krve 16.den po ET je 236 😀 😀 😀 . Já jsem fakt těhotná!!!!! Děsně se mi ulevilo.Za 14 dní jdem na UZ,konečně zjistíme jestli je 1 nebo 2 😉 .Vkládali jsme 2 osmibuněčný embrya 4 den kultivace.

zojaaa
29. feb 2012

@kerkyra
Gratulujem !!!
Strasne dufam, ze aj mne to tentokrat vyjde...
A kolkaty den si si robila test??
Ja som bola v pondelok na ET 2 blastocysty, ale nastali komplikacie pri transfere...
Myslite, ze v nedelu mozem skusit test z ranneho mocu, či je to este strasne skoro?
A citila si aj pred testom, ze si tehu?

kerkyra
29. feb 2012

@zojaaa určitě netestuj dřív jak 12 den,já to zkoušela dřív a zbytečně jsem se nervovala,že je sněhobílo 😉 .A ani pak nebyly čárky nic moc,spíš takový stín.Já vím ,že je to hrozný vydržet netestovat,ale stojí to za to.S těmi pocity těžko říct,mě bylo blbě z hormonu už před ET(bolest podbřišku,nevolnost,tlak v prsou),ale poprvé se mi udělalo jasno,když si manžel přede mnou zapálil a mě,ikdyž jsem před ET kouřila,se udělalo zle 😀 😀 😀 .Od ET samozřejmě nekouřím.Moc držím pěsti,ať ti to vyjde 🙂 .

brita
29. feb 2012

@kerkyra Gratulujem 😉

rosalu
29. feb 2012

@kerkyra moc ti gratuluji 🙂
@zojaaa nejsem jediná které nepodali informace ☹

zojaaa
1. mar 2012

ahojte!
baby trosku som nervozna 🙄 , v pondelok som bola na ET 2 blastocysty, takze dnes by uz mali byt uhniezdene.......ja nic necitim, ziadne stahy, ziadne krce....nic, ani maternica ma neboli ako pred kramamy.......
stale si hovorim, ze este je skoro, ale ak to ma vyjst, tak uz musia byt uhniezdene, nie???
tehulky, vy ste kedy zacali citit, ze by to mohlo vyjst????

brita
1. mar 2012

@zojaaa Vobec sa nestresuj, nic nemusis citit. 😉 Ano, ak sa uchytili, tak uz su zavrtane 😉 Ja som na 6. a potom 9. den od ET mala slabucke hnede spinenie, ktore potom ustalo. To ale ty nemusis vobec mat. Nemusis citit absolutne nic. Je to velmi individualne. Mne otazeli prsia a mala som divny pocit v brusku, akoby slabo na mrchu. Ine kocky nemali absolutne ziadne pocity a tiez boli tehotne. Drzim palceky. 😉

zojaaa
1. mar 2012

@brita
dakujem za povzbudenie 🙂
a kedy si testovala prvykrat???

julinka87
1. mar 2012

Holky zeptám se trochu od věci-přece jen určité věci jsou pro mě ještě španělská ves 😀 , jaké jsou normální hodnoty LH a AMH? Díky za info 🙂

brita
1. mar 2012

@zojaaa Ja som bola na krvi uz 12. den po ET a mala som hcg cez 800 a na 16. den az 7500, tak mi to dost aj naznacovalo, ze budu asi dve, aj boli 😉

zojaaa
1. mar 2012

@brita
a doma si netestovala???

zojaaa
1. mar 2012

@brita
vies trochu som nervozna z toho, ze mi ich nevedeli zaviest do maternice, asi som mala zuzeny krcok, dost dlho sa pokusali to tam dostat, az dali zasa tie embrya odniest do labaku, lebo vraj boli dost dlho mimo kultivacneho prostredia....... ☹ ☹ 😠
no a potom sa tam "asi" dostali prazdnou pipetou a dali ich doniest zasa z labaku.......a potom mi ich transferovali
len mam strach, ci sa im nic nestalo, ci sa neprestali vyvijat, ked ich tak dlho mali mimo kult.prostredia 😠 😠

brita
1. mar 2012

@zojaaa Az ten dvanasty den, ked som mala aj vysledky z krve. Bol tam duch, tak slabucky.S tym zuzenym krckom to poznam, stalo sa mi 2x pri IUI, tak musel doktor trochu dilatovat ten krcok akymisi kleistikmi, bola to dost silna, ale kratka bolest. Raz pri ET sa tiez doktor trochu potrapil, ale pri dalsich uz akoby zazrakom tam ta pipeta pekne vosla na prvy sup.neboj sa, oni vedia co robia, urcite su embryjka v poriadku. Nemysli na zle veci, ok? 😉

zojaaa
1. mar 2012

@brita
ok, diky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre