Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rosalu
14. mar 2012

@kerkyra to mě moc mrzí ☹ příště to vyjít musí ! Budu ti moc držet palečky 🙂

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita
14. mar 2012

@bibka1 Ahoj, ja som od krvneho pozitivneho testu uz chodila ku mojmu gyndosovi na kontrolu velmi casto, takze ked som bola na kontrole 6+3tt, tak sme uz videli oba plodiky aj so srdieckami. Tyzden predtym sme samozrejme videli najskor dutinky so zltkovymi vackami. My sme dali vlozit dve embryjka a obe sa chytili. 😉

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
14. mar 2012

všem moc děkuju za podporu,vážně mi pomáháte.Uvidím,co řekne Dr. v pátek.Na KET chci co nejdřív to půjde 😉 .

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kerkyra
14. mar 2012

@twininky já do práce nechodila a vůbec nevím,kde se ta viŕóza vzala.To bych musela být v izolaci.Já vím,že se na lidi můžu vy...,ale radši bych,kdyby o tomn nikdo nevěděl a to s neschopenkou nejde.Ještě uvidím,jak to bude probíhat po návratu do práce.

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina9
14. mar 2012

@kerkyra ahoj, to mě mrzí, že vám to nevyšlo ☹ Záleží, jakou práci děláš,pokud to není nic fyzicky náročného, tak si myslím, že tím, že chodíš do práce, tak vývoj miminek nijak neohrozíš 😉
S tou slepičárnou v práci to znám, u mě je to podobné, teď zrovna podstupuji minimální stimulaci, a v práci si beru dovolenou, kdybych přinesla propustku potvrzenou z CARu, tak už by to letělo....Na PN jsem rozhodnutá, že půjdu, až kdyby to náhodou vyšlo, a nechám si ji vystavit od obvodní doktorky, aspoň prozatím, než bude těhotenství jisté 🙂
Jinak, pokud mi nevyjde minimálka, tak půjdu taky do darovaných vajíček. Na kolik vás to vyšlo celkem?
Nám to doktorka vyčíslila asi na 50000,- 😲

zojaaa
14. mar 2012

@rosalu
ja som uz zasa dobre.....ale nechcem to zakriknut 😀
kolko dni po et si bola na krvi???ja idem v piatok zasa na krv a ult, tak som zvedava....

inak minuly tyzden, ked som bola v car, tak mi zvysili davku utrogestanu na 3x3 denne a estrahexal nalepky na 300......tak dufam, ze to bude dobre....

zojaaa
14. mar 2012

@kerkyra
moja je mi to luto, myslim na teba ☹

rosalu
14. mar 2012

@zojaaa
to jsem ráda, že ti je fajn 🙂
Na krvi jsem byla dneska a to jsem 12 den po ET, zítra tam budu volat na výsledek

@kikina9
nás vyšel cyklus s darovanými cca na 45 000,- Kč a z toho bylo 20 000,-Kč pro dárkyni a vše ještě na pojišťovnu. Kam chodíš do caru ?

kikina9
14. mar 2012

@rosalu Chodím do Zlína, taky mám ještě 2 pokusy na pojišťovnu 🙂 Pro dárkyni by měla být odměna 15000,-
Ještě mi k ceně připočítali nějakou injekci na zastavení cyklu, která bude stát skoro 4000,- a prý ji nehradí pojišťovna. Měla jsi taky něco takového?

rosalu
14. mar 2012

@kikina9 ne tu jsem neměla, platila jsem jen dárkyni 5000,-Kč za léky a pak nás sladily podle ms

kerkyra
14. mar 2012

@rosalu
@zojaaa
holčičky moje přeju vám krásné a úspěšbné těhulkování a doufám,že se jk vám po prvním KET přidám 😉

kerkyra
14. mar 2012

@twininky moooc ti tvé těhu přeju a zároveň závidím.Doufám,že taky někdy uvidím srdíčko a nejen dvě // 😉

julinka87
15. mar 2012

@kerkyra držím pěstičky na KETÍK a s tou prací tomu dobře rozumím dělám s 12 babama různého věku a je to pěkná drbárna!! Když jsem se vracela po 2.IVF v prosinci-akorát jsme měli v jeslích mikulášskou besídku, tak se mě jedna kolegyně ptá hned mezi dveřma-samozřejmě přede všema- Ty jsi přišla jen na skok, nebo se vracíš na stálo? Musím říct, že mě totálně uzemnila, a to jsem se tím v práci nijak neprezentovala,hold tamtamy pracují spolehlivě 😀 . Ted jsem od konce února na neschopence s kolenem, do práce bych měla jít 2.dubna, v půlce dubna jdu na laparku a hysteroskopii a na květen se máme hlásit do centra na darované-mám to sice krásně naplánované, ale budu se modlit, aby mě v práci nesežrali!! 😀 😀 Nebo rovnou nevyhodili 😀
@kikina9 Kiki kdy jdete na IVF?

zeina62
15. mar 2012

Ahojte Babenky, ja som bola minuli tyzden na ET s darovanymvajickom, uz som v 9 den po citim sa zatial v pohode len ma strasne svrby cele telo, berem lieky Estrofem a utragestan. a robila som si baby test vcera a ukazalo mi dve ciarky ale jedna je taka slaba.na krvne testy idem az o tyzden.mam ten test brat ako ze som tehotna? ma niekto skusenosti s tym svrbenim tela?

rosalu
15. mar 2012

@zeina62 taky jsem měla jednu čárku o dost slabší, ale během dalších dnů se o dost zvýraznila, tak zkus testit za dva dny a jestli zesíli tak jsi těhulka 😉 ... moc ti to přeji. Ty léky beru stejné a mám ten samý problém, ale nejvíce na rodidlech grrrr 😠 Dneska budu volat mudr., tak se na to optám.

zojaaa
15. mar 2012

@rosalu
Ahoj, kedy budes volat do car??
Už som zvedava 😀

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
15. mar 2012

@rosalu ahoj Rosalu dnes som si robila zase test a je tomu presne 7 dni od vkladania a bola tam zase len slaba ciarka.ja som tiez dnes volala lekarovy ohladom toho svrbenia a povedala mi sestra ze nemam zastavit lieky v ziadnom pripade a ze mam este zavolat poobede, tak som zvedava. ja len dufam ze to neuskodi plodu to svrbenie☹ a tie ciarky ma dost znepokojuju ze su neni tmavsie. asi skusim zase o par dni ten test

martuska00
15. mar 2012

ahoj aj ja som mala druhú čiarku že ju ani vidno nebolo a mám 2 mesačné dievčatko držím palce

zeina62
15. mar 2012

@martuska00 podporila ma tvoja odpoved dakujem 🙂

rosalu
15. mar 2012

@zojaaa 😀 volala, je to tam 😉 ale zapomněla jsem se zeptat na HCG 😒
zítra tam mám přijet pro léky, tak se hned zeptám 🙂 ... děkuji, že na mě tak myslíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre