Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
27. máj 2009

Ahoj iwuska - teraz by si mala 5. júna vysadiť antikoncepciu a potom tuším ôsmy deď začnem brať tie hormonálne náplaste, ale všetko mi to napíšu do e-mailu čo mám robiť, lebo včera na mne videli, že som niekde v oblakoch a veľmi ich nepočúvam 😀
Inak bolo to ohrozené, lebo na štítnu žlazu som bola objednaná až 15. júla a to vyšetrenie je u nich podmienkou. Tak mi navrhli, že mi to vyšetrenie urobia u nich a ja že v žiadnom prípade, lebo sú hrozne drahý a my už na to nemáme peniaze. Primár sa zamyslel a dal mi to včera u nich urobiť ako bonus, takže som to neplatila. Dobré, že?

iwusa
27. máj 2009

tak to ti verim, ja by som bola tiez v oblakoch, tusila som, ze to pojde v cechach rychlo ale ze az takto, no super! 😉 si zober ako rychlo ti presiel mesiac, co ste sa rozhodli, ze to skusite cez repromedu a teraz mas len mesiac pred sebou a pojdes si pre vajka, to prejde ako voda! jajha, len rozmyslam, ze ja budem v tom obdobi na dovolenke, ale dam ti moje cislo a musis mi poslat aspon sms-ku, ze ako sa zadarilo! oki?

a s tou stitnou, takisto skvele! to by som sa aj ja bala, ze kolko si za to vypytaju ale vidis, najde sa aj par ludi, co naozaj chcu pomoct druhym! tesim sa z teba ako mala 😀

nelynka
27. máj 2009

baby sak sme az na tretej strane 😀 😀 😀

vika34
27. máj 2009

ahojte,to je hanba,byť na tretej strane

nelynka
27. máj 2009

ahoj vikus ako?

vika34
27. máj 2009

zajtra idem na ET,tak sa potom ozvem ako som dopadla,teraz idem už hajkať

nelynka
27. máj 2009

dobre budeme cakat, som zvedava
ta utekaj, vyspi sa.. 😉

mimka29
27. máj 2009

vika ja som ťa už nestihla ☹ Tak sa pekne vyhajaj a zajtra sa tešíme, že nám napíšeš.

Ostatné bambulky dobrú nocku a pekné sníčky nech vám nosia anjeličky.

sue
28. máj 2009

...zas až na konci druhej strany 😕

nelynka
28. máj 2009

😕 😕 😕 😕

nelynka
28. máj 2009

babulky ja sa priznam, ja uz zacinam mat stresy pred zajtrajsov navstevou 😖

vika34
28. máj 2009

ahojky aj ja začínam mať stresy,pred dnešným et,spať sa mi už nechce,tak sa iba motám po byte 😀

sue
28. máj 2009

Nely, ty nemaj stresy...v podstate nejde o nič 😉
Vika a tebe držííím palceeeeee 😵 😵 😵

Keď človek robí všetko čo sa dá k tomu, aby došiel k vytúženému cieľu, tak by mal ostať pokojný, lebo všetko dopadne tak ako to byť má... niečo musíme nechať aj na vyššiu moc...alebo Boha ak chcete 😔 🙂

nelynka
28. máj 2009

vika a okolkej tam mas byt?

sue ja viem, ale ja som celkovo vzdy nervozna ked sa ide diat nieco nove..
este aj v noci sa blbo spalo..
prisla macka dnuka a mne sa akoze podvedome zdalo ze mi niekto hovori ze ma ide zavrazdit a som kopala do stareho nech sa zobud ze dakto je dnuka.. 😀
(nemala by som pozerat asi tu kriminalku na dobru noc) 😀 😀

vika34
28. máj 2009

POKOJNý? 😀 ,celú noc som sa prehadzovala ,to teda pokoj nebol,som dosť nervozna

sue
28. máj 2009

Vika , úplne chápem 😅 nezabudnem ako som sa klepala, keď som si robila vytúžený tehutest 😅 krásne to bolo...verím, že každá z vástu to zažije...a dovedie do úspešného konca...
A koľko si ich dáš zaviesť?

vika34
28. máj 2009

sue u mňa tehotenský test nič neznamená,ja ak sa mi to teraz podarí budem už osmy raz tehotná,ja sa hádam začnem tečíť až pri pohyboch 😀 ,ale nsamozrejme aj vysoké HCG je prvý krôčik

nelynka
28. máj 2009

vika tak to je pekne, ze 8ky krat...a to setko cez umele ci aj prirodzene?

vika34
28. máj 2009

prirodzene 6 a 1 cez umelé ,lebo to posledné prirodzené bolo mimomater.a nemám jeden vajcovod a odvtedy sa nám už nepodarilo normálne

nelynka
28. máj 2009

vika tak budem drzat palceky nech vam to teraz vyjde a dotiahnete do uspesneho konca..
aj ja sa priznam, pre mna tiez testy nic neznamenaju a kym nepocujem srdiecko a necitim pohyby, nie som ofikos tehotna 😉

vika34
28. máj 2009

ved práve 😒

nelynka
28. máj 2009

neboj zvladnete 😉

vika34
28. máj 2009

nič iné nám neostáva,môj muž je skeptik,neverí,že by sa to mohlo konečne podariť,tak by to bol gol,keby to teraz vyšlo

nelynka
28. máj 2009

vika neviem, ale pokial tomu neverite tak by som do toho ani nesla..
ja som tiez neverila a nepodarilo sa a ked som si hned prvy den po ET povedala ze to vyslo tak to ozaj vyslo..
moj muze veril vzdy..aj ked to nikdy nepovedal slovne..ale chodil, hladkal brucho a pritom este nevedel ci sa to ujalo alebo nie.. 😉

a myslim ze to on zisti skorej ako ja sama ci sa podarilo alebo ne, moj mm je v tomto dost zvlastny 😀

vika34
28. máj 2009

ved ja verím ,len on už nie,ale tiež ma stále ohladkáva,lebo mi večer pichá injekcie na riedenie krvi a čím dlhšie ,tým ma to viac bojí asi sa bojí,alebo čo ,lebo minule mu to išlo lepšie/a možno v kútiku duše verí aj on,len to nepovie ,chlapi sú z inej planety

nelynka
28. máj 2009

vika veru pravda chlapi su z inej planety 😀 😀
tak budem drzat pesticky..
a osobne si myslim, ze keby aspon kus neveril, vobec by sa o IVF nezaujimal..

sue
28. máj 2009

Vika, tak to sa veľmi ospravedlňujem, ja som našťastie otehulkovala hneď ako som chcela...tak to bolo asi odo mňa necitlivé 😔 ale viem, že tehulkový test ešte nie je všetko... držím palce...

iwusa
28. máj 2009

ahojte kocky, no ja som dnes absolutne nestihala... teraz som si prvykrat vydachla! fujha!

vika - obcas ale pocas dna mrkla na net a silno drzim pasticky! hlavne nech sa to postasti az do uplneho konca, to bude najdolezitejsie!

nely - na teba budem mysliet zajtra, nemaj boja, zvladnes to! spravis si par vysetreni, potvrdis si svoje zdravicko a podstatne je, ze niekomu sakramensky pomozes (urcite sa to tak nepise, ale nevadi 🙂 ), niekto ti bude vdacny do konca zivota, tomu ver!

a ked sme pri tych testoch, ja si ich ani robit nemusim, mne ked to meska, tak tusim problem s hormonami a nie tehotenstvo... takze ja som rada, ze to dostanem, ale je to take smutne. no proste niekomu to meska a v kutiku duse caka, ze je tehu, mne ked meska, tak sa strachujem, ze kde je problem. aaaaaaaaale, skoda pisania ☹ akurat co zostavam smutna...

nelynka
28. máj 2009

iwus, dakuje, dam potom vediet ako to dopadlo, sama som zvedava hlavne kedy budem mat vysledky..
a neviem ako to bude so sonom, kezde moja mrcha zacala v utorok a este je stale kraaasne silna..no neviem, uvidime co povie dokina...

a rovno sa objednam na genetiku a na imunologiu s manzelom
lebo na imune som bola ale len sama, nakolko to sestricka asi nepochopila ked som jej to vravela..
a rada by som si potvrdit zdravicko aj u nas, ked uz tam budeme 😀
zabijem dve muchy jednou ranou 😀 😀 😀 😀

vika34
28. máj 2009

ahojte ,som potencionálna matka dvojčat a mám tri mrazáčiky,teraz ležkám v postieľke a čítam čo ste zatiaľ popísali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre