Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kerkyra
22. okt 2012

moc vam dekuju za podporu 😉 .Jsou to nervy,ale porad mi neco rika,ze to bude stat za to 🙂

evulatko
22. okt 2012

@baculiatko40, moc gratuluji, cetla jsem si tu nekde, ze jsi do Reprofitu letela az z Australie, jestli se nepletu🙂 Tak to se ta cesta vyplatila, je to naprosto uzasne🙂))) Drzim palce, at zdarne pokracujete🙂))

monnn
22. okt 2012

@baculiatko40 krásná zprávička 😵 😵 😵 ,moc držím pěstě ,jen tak dááál!!!!!!!

slavka_2012
22. okt 2012

@baculiatko40 srdecne blahozelaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 tesim sa s tebou a drzim palce az do uspesneho porodu 😵 😵 😵 posli tehulkovske bacily 😉 😉 😉

slavka_2012
22. okt 2012

@kerkyra bude,bude len sa nevzdavaj 😉 male sa ta drziiiiiiiii 😵 😵 😵

anubis
22. okt 2012

@kerkyra
Tfuj tfuj na zítra,at už konečně víš co a jak....ale něco mi říká,že to bude hoooodně vymodlený miminko 😵
@baculiatko40
moc moc gratuluji,jen tak dál 😵

baculiatko40
22. okt 2012

@evulatko @monnn @slavka_2012 @anubis dievcata velmi pekne dakujem, veru ta cesta sem sa vyplatila! 🙂 Tak posielam tehulkovske virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 A vsetky, ktore to potrebuju, ich dufam chytite! 😎

sambuca
23. okt 2012

Ahoj holky, tak napjatě čekám s čím přijde Kerkyra od mudra. Doufám, že tam miminko má a jen se schovává..! Jinak já mám zítra ráno ET, už se nemůžu dočkat, ovšem ze samé radosti mi do rána tak otekl krk a spustila se rýma, že se obávám angíny jak moc mě v tom krku bolí! Nemůže to nějak ublížit miminkům? V Gennetu mi dali do stimulačního plánu antibiotika, ty beru už 4 dny a stejně jsem něco chytla, tak já už fakt nevim....! Asi maroddím i za ostatní!! 🙄

julinka87
23. okt 2012

@sambuca Ahojky kočko 🙂
Poraď se s koordinátorkou,jestli se s tím dá ještě něco dělat. Jak to, že ATB nezabírají..
Jsem zvědavá na dnešní zprávičky.
Taky moc myslím na Kerkyru.

sambuca
23. okt 2012

@julinka87 Ahojky Julíku, 🙂

akorát čekám na zprávu od koordinátorky, jak Ti naši bojovníci vypadají.. snad jich bude pořád 5 v super kvalitě! Zkusím se jí zeptat co si o tom myslí, ale obávám se, že mi nic kloudného stejně neřekne, při každém dotazu mě odkazuje na doktora, kterej tam pro změnu zase furt není... tákže to si nevybereš! Poslala jsem přítele do lékárny, přiveze mi Tantum Verde Forte ve spreji, to je dobré a kapky do nosu no, co víc můžu udělat..

julinka87
23. okt 2012

@sambuca
Sabi a Daněk tam pořád neni? Jak to, že tě odkazuje na doktora? Vždyť od toho tam je ona, aby to zařídila. Aspoň já to mám takhle s Pavlou. Jde to zjistit, nebo se poradit s doktorem a obratem mi volá zpátky..
Moc držím pěstičky a těším se na samé pěkné zprávičky 🙂 😉

sambuca
23. okt 2012

@julinka87 tak máš štěstí no, mě vždycky Zita řekne, děkuji za důvěru, ale s tímhle s obraťte na Vašeho lékaře. Nevím jestli tam Daněk pořád ještě není, ale kdykoliv jsem tam byla, on tam nebyl.. doufám, že už je zdravý a ten ET mi zítra udělá on. Pročítala jsem pár příspěvků ohledně nachlazení v době kolem ET a doktoři se vesměs shodují, že pokud není horečka, nemělo by to mít negativní vliv a nidaci plodu, tak snad!!

baculiatko40
23. okt 2012

@sambuca nech ma doktor/ka dobru ruku pri vklade! Pi vela tekutin, caje s medom a oddychuj!!!Pomaha aj kloktanie so slanou vodou: 1 cajovu lyzicku rozpustit v pohari teplej vody a viackrat denne kloktat + vlhke zabaly na krk: namoc uterak do horucej vody, poriadne vyzmykat, obalit krk a na obalit suchy uterak. takisto viac krat denne. snad Ti to pomoze. A mysli na to ako Ti je dobre ked si zdrava 🙂

baculiatko40
23. okt 2012

@sambuca Tantum Verde nie je vhodne pre tehulky, nebrala by som to... a myslela som tu cajovu lyzicku soli...

sambuca
23. okt 2012

@baculiatko40 děkuji za rady, vše vyzkouším.. 🙂
Tak zatím těhule nejsem, tak myslím, že na 2 - 3 dny to Tantum verde neuškodí.. Než by se mimísek zavrtal, tak to vysadím. Ale vyzkouším to kloktání soli, to zní logicky!

julinka87
23. okt 2012

@sambuca
Sabi taky bych zkusila přírodní medicínu.. Ještě žádné zprávičky? Jsem napjatá, jak struna 😀

sambuca
23. okt 2012

@julinka87 nene, zatím nic, taky pořád hypnozuju telefon 😀

sambuca
23. okt 2012

*hypnotizuju*

evulatko
23. okt 2012

@sambuca,ahojky, ja mam dobre zkusenosti s Bioparoxem a taky se muze🙂 A kdyz budes mit telo malicko oslabene, mozna prave o to lepe pak prijme embrya🙂 Drzim moc palce🙂))

sambuca
23. okt 2012

@evulatko ahojky evulátko,
si hodná, děkuji! Taky jsem nad Bioparoxem uvažovala, je volně prodejný? Nejsem si jistá.. přítel už mi dovezl Vibrocil do nosu a to Tantum Verde, píšou tam, že se nemá při kojení,ale těhotenství by ovlivnit neměl.. A jak už jsem psala, budu si ho stříkat do krku 2 - 3 dny a šmidra. Jen chci utlumit ten rychlej nástup a otok v krku. Pak už si vystačím s tou slanou vodou a vincentkou do nosu. 😉 Zatím mi nevolala koordinátorka, jak na tom embroušci jsou a v kolik teda zítra máme dorazit, tak jsem napjatá..! 😀 😀

kerkyra
23. okt 2012

Konecne jsem dorazila,ale nemam nic noveho.HCG se za 4dny zas jen zdvojnasobilo,na utz nic,coz je logicke pri hcg pod 500.Zaver dr.-nekdy se tehu muze rozjizdet pomaleji,dalsi krev a utz v patek.Tak neni nic ztraceno,ale ani zadna jistota.Taky prohlid dotinu brisni a snad to na mimodelozni nevypada,tak me trochu uklidnil.Holky,moc dik,ze na me myslite,moc mi to pomaha.Bez vas uz bych asi zcvokla uplne.
@sambuca z te nemoci nebud nervozni,pokud nemas vysoke teploty,tak to naopak muze i pomoct k uhnizdeni-telo si vsima nemoci a embryjka se mezitim zavrtaji 🙂 .Ja to tak mela u prvniho ivf a chytla se(nakonec to nedopadlo,ale to byl jiny duvod)tak drzim pesti 😉

sambuca
23. okt 2012

@kerkyra jéé kerky už jsi tu.. Holka máš to ale složitý, mimís se teda schovává pracně, o tom žádná! Nicméně hele, tedt je pozitivní, krev taky, nekrvácíš... tudíž: Jsi těhulka a mimčo jen potřebuje víc času aby si vydobilo svoje místo na slunci! V pátek už bude HCG minimálně 1500 a hezky se to rozjede, uvidíš! Moc Ti to přeju!!!!! 😉
Jinak s tím nachlazením si mě uklidnila, už jsem tenhle názor taky někde zaslechla, tak snad je to tak jak doufám a vše půjde jako na drátkách! Díky..

julinka87
23. okt 2012

@sambuca Sabinko kde to dneska vázne? Teda těm to dneska trvá 😀
Kerky moc držím pěstičky a pevný nervíky a pěkně odpočívej 🙂 bude to určo dobré 🙂

adella1
23. okt 2012

@kerkyra jejda,tak nemáš to vůbec jednoduché,ale jak píše sambuca nekrvácíš,krev pozitivní těhotná jsi a basta.No a pak to může mít raketový start 🙂 to mi Dr.taky jednou říkal,že se to může pomalu rozjíždět a pak to vyjede nahoru 🙂 Tak věř a hlaď bříško. 🙂 🙂

sambuca
23. okt 2012

@julinka87 Tak koněčněěěěěě!!! Sem myslela, že už mi rupnou nervy fakt! Musela jsem koordinátorce napsat, asi toho měla hodně a omlouvala se, že píše až teď.Tedy: Máme 3 krásná emrya jako z učebnice a 2 jsou stále 8mi buněčná, to jsou ty loudálci, co měly 3.den jen 4 buňky a pak to přes noc dohnaly! Takže varianta je buďto, zamrazit v horším případě to jedno super kvalitní. A nebo pokud do zítra zase nahodí hyperpohon, tak všechny 3! Každopádně bychom měli mít nějakýho sněhuláčka.. 😵 Máme tam být v 9:30 h. Tak potom napíšu jaké to bylo.. přítel jde se mnou na sál, tak jsem zvědavá.. hele ukázali Ti mimča nějak na obrazovce nebo něco?

julinka87
23. okt 2012

@sambuca Sabi moc moc držím pěstičky!! Huráááá zítra už budeš mít broučky u Sebe 🙂 😉

sambuca
24. okt 2012

Tak ahojky holky 🙂

hlásím se konečně zachumlaná v peřinách doma a s miminkama v pupíku! 😀 Transferovali mi 2 blastocysty, dostali jsme od paní embryoložky fotku obou miminek a vše nám krásně vysvětlila, což bylo přínosem hlavně pro partnera. Ten byl se mnou na sále, vše sledoval na telce a byl přímo nadšenej!! 🙂 Super zážitek pro oba, hlavně když to srovnám s transferem s mýma vejcema, kdy jsem měla OHSS jako prase a skoro 1L tekutiny v břiše.. Tohle bylo vyloženě za odměnu!

Jinak
@julinka87 sněhuláčky nakonec také nemáme ☹ všechna 3 zbývající embrya se nám zastavila ve vývoji, ale neklesáme na mysli, beru to optimisticky s tím, že se nám alespoň jeden drobeček povede teď..
😉

julinka87
24. okt 2012

@sambuca
Huráááá!!!! Gratuluju!!!! Těším se, že všechno pujde dobře a za chviličku budeš jedna z nás těhulek-těch 14 dní uteče,jako voda!!! Mám velkou radost!
A máš pravdu, že je super, jak to tam všechno ukazujou a vysvětlujou.
Nebuď smutná, že nemáte mrazáčky-já si myslím, že, když máš dvě krásný blastocystičky-že to budou dvojčátka, jako u nás 😵 . Pěkně se šetři. Jsem zvědavá na tvoje pocity a na to, kdy budeš poprvé testíkovat 😵 😵
Mě je zle, jak psovi, vždycky se děsim večera,pak noci,kdy se budim, že mám návaly a je mi špatně, tak stojim u okna a mrznu a větrám o sto šest 😀 . A ráno mě k tomu chytla migréna.. Pak to naštěstí přešlo, a až do teď jsem byla, jak praštěná. A to jsem to ráno v půl šestý zalomila až do půl desátý 😀

kerkyra
24. okt 2012

@sambuca tak hezky odpocivej a hlad brisko,at se miminkum u tebe libi 🙂 .Neboj 14dni utece a kouknou na tebe // 😉 .Drzim pesti at mas stesti.

sambuca
24. okt 2012

@kerkyra
@julinka87 Jste hodný holčičky 😀 Snad to klapne, nicméně pořád mě pronásleduje pocit, že když jsem šla po ET čůrat, tak že ze mě určitě musely chudinky vypadnout! 😀 Vím že je to kravina, ale prostě mám strach no, jako každá tady. Myslím Julí, že vzhledem k mým psycho sklonům testovat co nejdřív to bude pěknej boj! Raději si ani žádný test domů nekoupím a ten, co nám dala sestřička v Gennetu mi zabavil přítel 😀 😀 😀 Byla bych jinak schopná se testit už po 5ti dnech!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre