Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

luca77
13. nov 2012

@lenusika včera už jsem vypila dvojku červeného 😉 Dnes dám další, ale mě to víno táák nechutná 🙂

lenusika
13. nov 2012

@luca77 ak patríš k tým, ktoré nemajú radi alkohol tak fasa, ale ten grepová džús je fajn ale len červený

luca77
13. nov 2012

@lenusika já nerada víno 🙂 Ale když to je pouze v takhle malém množství, tak to přežiju 😉

sambuca
13. nov 2012

ahojky všem.. 😉

tak už jsem holky končně doma.. a nevycházím z údivu! Přítel pro mě přijel kolem 12 hodiny, do té doby totiž hledali nějakého doktora, který by byl k dispozici (akutní císař a 2 porody). Ještě před mým odchodem se mě ujala mladá sympatická lékařka a vzala mně pro jistotu na UTZ!! Nejhezčí zážitek!!! Za ty 3 dny miminko vyrostlo o tolik, že už bylo krásně vidět celé embryo i se žloutkovým váčkem. Odpovídá dokonce staršímu těhotenství, než doopravdy je 🙂
Paní doktorka mi sama od sebe vytiskla památku a propustila domů. Doma mě čekal totálně vyšůrovaný a nablejskaný celý barák, kytka a moje milovaná bomboniéra! 😎 😎

Takže jsem konstatovala, že budu muset do nemocnice častěji 😀

lenusika
13. nov 2012

@sambuca krása, len tak ďalej ale do nemocnice nie!!! Držkajte sa..a hlavne klud

adella1
13. nov 2012

@sambuca Tak to je krása,jen tak dál, ať miminko krásně roste. 🙂 A určitě si zasloužíte hýčkat,po takových ůtrapách 😀 Do nemocnice jen rodit,jinak nééé.

julinka87
13. nov 2012

@sambuca-to je paráda! Pěkně se držte a žádný vylomeniny,pěkně odpočívat 🙂 😉

kerkyra
13. nov 2012

@sambuca az mi to vehnalo slzicky do oci.Moc ti to preju,hezky odpocivej,at miminko pekne roste, MÁMO 😵

sambuca
13. nov 2012

@kerkyra moc děkuju kočičko, však neboj.. už hodně brzo se taky dočkáš!!! 😉

zeina62
13. nov 2012

ahojte holky tak bola som na ultrazvuku obaja su v poriadku a biju im srdiecka 🙂

kerkyra
13. nov 2012

@zeina62 tak mam v ocich dalsi slzicky 🙂 ,holky vy mi dneska davate .Samozrejme mocinky gratuluju ke dvoum srdickum,TUPLOVANÁ MÁMO.

zeina62
13. nov 2012

@kerkyra dakujem anjelik, aj ja som sa velmi tesila , a prajem aj tebe s celeho srdiecka aby ti to uz vyslo , cmuuuk

anubis
13. nov 2012

@zeina62
@sambuca
Moc moc gratuluji holčičky 😵 a neboj,já jsem taky nemenstruovala a bála jsem se vysadit estrofem a utrouš,ale bylo to OK 😵
@kerkyra je super,že se nevzdáváš,uvidíš,že ted už to musí vyjít 🙂

adella1
13. nov 2012

@zeina62 Blahopřeju,jupíí 😀 😀 ať krásně rostou mimuška. 🙂 A jak se cítíš,bývá ti špatně?
@kerkyra Tobě taky přeju z celého srdce,aby se zadařilo a byla jsi nejšťastnější mamina pod sluncem. 🙂

zeina62
13. nov 2012

@anubis dakujem ti za odpoved, velmi si ma potesila tvojou odpovedou, a dala si mi viac odvahy

zeina62
13. nov 2012

@adella1 dakujeeem 🙂no posledne dni mi je dost zle a riadne ma napina🙂

sambuca
13. nov 2012

@zeina62 gratulace double mamčo!!!! 😀

zeina62
13. nov 2012

@sambuca dakujeeeem

zeina62
13. nov 2012

@sambuca krasa co dodat

monnn
13. nov 2012

@sambuca Sabčo super,že jsi už i s mimískem v bříšku doma a teda manža sečinil,šikula 😉
Jinak všem držím pěstě at vám to holky vyjde a brzy se radujete z uzlíku štěstí a třeba z uzlíkůi dvou 😵 😵 😵 😵
Holky prosím mám asi blbej dotaz,ale máte v papírech z CARu,že jste po IVF s DV nebo jen IVF?musí to vědět budoucí pediatrička,že miminko(a) je (jsou) z DV 😔 se ptám jelikož jsem měla v papírech IVF s PGD,takže všude kde jsem se ocitla věděli víc než jsem jim chtěla říct 😕 díky!!

julinka87
14. nov 2012

@monn-ahojky 🙂 u mě ví akorát gynekolog,že jsem po darovaných-jinak tím, že má mimi mojí krevní skupinu-tak už se to nikde říkat nebude. 😉

adella1
14. nov 2012

@monnn U mně to ví taky jen můj gynekolog a mám tam všude napsáno,že jsem jen po IVF i v těhotenské průkazce.Tam mám napsáno jen ET a který den,hned vedle TP a to je vše. 🙂

monnn
14. nov 2012

@julinka87
@adella1 holky děkuji 😵 😨 a přeji hodně štěstí!!!

luca77
14. nov 2012

Ahoj, tak jsem dnes byla na prvním UTZ, sliznice je 5,5 po pěti dnech užívání Estrofemu, říkal dr., že po pěti dnech užívání to je dobré. Navýšili mi dávku 1-1-1 a v pátek další UTZ. Kolik jste měly vy sliznici? Tak doufám, že to bude vše v pořádku a poroste to!

kerkyra
15. nov 2012

@luca77 Sliznici mam po estrofemu mezi 9-11mm.Neboj,jeste ti doroste 😉 .Dr.chce aspon 8mm.Me ceka kontrola zitra a pak snad taky zacnu zobat estrofem.Beru vzdy 2mg 1-1-1.Transfer byva 10-14 den.
@sambuca @zeina62 @adella1 @anubis holcicky,dekuju.Snad se taky nekdy dockam.

evitaa
15. nov 2012

Ahoj holky, už jsme prošli 4 cykly IVF a nakonec jsme se rozhodli pro darovaná vajíčka. Vy, co chodíte do Reprofitu, nemáte náhodou zkušenost se zamraženými vajíčky? Nebo jste všechny použili čerstvá?

zeina62
15. nov 2012

@evitaa ja som tiez zvolila darovane vajicka, ale pouzivali sme za cerstva nie mrazene, terza cakam dvojcata🙂

baculiatko40
15. nov 2012

@evitaa ahoj, ja som mala IVF so zamrazenymi darovanymi vajickami v Reprofite a vyslo na prvykrat. My sme dokonca mali aj zamrazene spermie mojho manzela.

zeina62
15. nov 2012

@evitaa ale ja by som na tvojom mieste dala predlzenu kultivaciu, aj my sme si to dali v RF a mali sme dve krasne blastocysty a jedna uz bola hetchingujuca, takze da sa to🙂

baculiatko40
15. nov 2012

@zeina62 aj ja som mala predlzenu kultivaciu so zamrazenymi darovanymi vajickami, oni totiz robia predlzenu kultivaciu ak mas viac ako 4 vajicka k dispozicii...... 🙂 a podarilo sa na prvy sup!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre