Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
3. jún 2009

už asi aj vika spinká, tak vypínam PC a idem tiež do hajan.

mimka29
4. jún 2009

Ahojte zlatíčka, kde ste všetky 😒
Dnes beriem poslednú pilulu antiši 😉

iwusa
4. jún 2009

mimka, neviem cim to je ale od rana mam dost robotky, nemam jej vyse hlavy, ale jednu skoncim a druha sa mi z nicoho nic pritrafi, takze dnes normalne oficialne pracujem 😀 ved raz za cas by sa aj patrilo
😀

antiša juchuchu, uz ide do tuheho, jaj tesim sa s tebou mimka, ver tomu, takto za mesiac uz budes V TOM!!! supeeeeeeeeeeer 😉

dianan
4. jún 2009

ahooojte...aj ja som mala dnes kopec roboty...tak som aj zanedbávala koníka....

mimka...super....no mam pocit,že teraz to už letí.....tak ako piše iwuľka.....o chvíľu si tehulka.. 🙂 🙂

mimka29
4. jún 2009

Ahojte pracantky 😀 Inak poobede som aj ja makala ako farebná, potom sme boli u našich na káve, so psíkom na očkovaní a až teraz sme dorazili domov a strašne mi traští v hlave.

vika ozvi sa zlatino 😉

iwusa
5. jún 2009

dobre ranko 🙂
dievcence ja som mala teda brutalnu noc, normalne si spim ako zabita a odrazu si uvedomim, ze placem a az potom si uvedomim dovod placu - taky som mala neuveritelny krc v lytku, taka strasna bolest to bola a aj teraz, pridem si ako by som mala cele lytko dorezane, au-au-au...
dost bolo stazovania 🙂
dievcence, uz mame piatok, juchuuu, teda momentalne som taka ako cerstvo vyliahnute kuriatko, ale to prejde a uz sa budem tesit z vikendu.

mimka, dnes zacinas s naplastami?

di - takto za tyzden ides do heliosiku, ze?

mimka29
5. jún 2009

Ahoj iwuska tak to je úplne neuveriteľné, ale ja som mala včera večer keď som si ľahla do postele hrozný kŕč v chodidle pravej nohy a celú noc ma bolel zub. My sme nejak osudovo prepojené 😀 Dnes sa musím objednať k zubárovi. Iwuska s náplasťami začínam až keď dorazí mrcha a mala by vraj do troch dní, ale už ich mám nachystané.

Pekný aj keď upršaný deň

sue
5. jún 2009

...ahojte 🙂 trošku idem poprovokovať, ale zajtra o takomto čase máme prílet na Krétu 😵 😵 😵 a potom už len 11 dní s mojou lááááskou najväčšou 😵 😵 😵 😵 😵 neviem ako to dnes vydržím v práci - musíte byť dnes moja podpora 😵 😵 😵

Budete mi chýbať...a dúfam, že keď sa vrátim, budú tu samé dobré správy svietiť 😵 😵 😵

mimka29
5. jún 2009

sue ty sa teda máš, to idete samé dve?

baby ja som mala hrozný deň. Ako som písala, že ma v noci bolel zub, tak som išla ráno k zubárke, ona ma poslala na rentgén a potom na zubnú chirurgiu, kde mi vytrhli hornú osmičku. Už mi prestali pôsobiť inekcie a teraz to začína poriadne bolieť, ja mám pocit, že teraz ma bolia všetky zuby.

mimka29
5. jún 2009

vika zlatino, pošli aspoň smilika, aby som vedela, že si ☹

nelynka
7. jún 2009

ahojte babulk..ako sa mi mate?
ako sa vam dari?

mimka29
7. jún 2009

Ahojte baby, každá si asi užívate víkend niekde v prírode, keď tu nie ste.

nelynka - ja som vysadila vo štvrtok antikoncepciu a čakám na mrchu, potom začínam brať tie lieky a lepiť náplaste. Som rada, že ťa vidím 🙂

Baby dnes si priniesla susedka z nemocnice malinkého Mareka a boli sme na obede u strýka, kde prišla aj moja sesterka s malou 8 mesačnou Ivankou. Teda môžem vám povedať, že aj keď si myslím, že som so svojím osudom zmierená, tak vždy v takýchto situáciách zostanem ako nemá a ticho im závidím, no a potom príde na mňa depka ☹

nelynka
7. jún 2009

mimi ved neboj, zachvilku aj ty budes mat drobceky v sebe a potom za par mesiacov si tiez takeho krasavca domov donesies..verim tomu 😉

mimka29
7. jún 2009

nelynka - aj ja som o tom presvedčená, ale čím viac sa to blíži, tým viac sa bojím neúspechu. A musím sa pripraviť na všetko aby ma to potom nepoložilo 😒

nelynka
7. jún 2009

mimi viem ze to je tak..ale nesmies si to tak pripustat lebo sa to inak fakt nepodari a to by bola skoda..mysli pozitivne 😉

mimka29
7. jún 2009

nelynka - sľubujem, že budem myslieť pozitívne, to ma len tie detičky dnes tak rozcítili 😉

yanny
7. jún 2009

Zdravím všechny děvčata, jsem tady nová a potřebovala bych se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s tím, že vám nikdy nevyšla IVFka a potom s darovanýma iVF vyšlo hned ??????????????

iwusa
8. jún 2009

ahojte kocky,

sue - strasne moooooooooc zavidim, v dobrom samozrejme, tebe je uz hej, si lezis na plazi, valas sunky (aj to je myslene v dobrom 😀 ) a naberas vela vela energie! oddychni si, budes musiet byt silna na darcovstvo!

mimka - nesmut, prosim ta len nebud smutnucka, lebo to nebude dobre vplyvat na tvoje telo. musis verit, ale co to trepem, ty uz proste veris, tak ako verim aj ja, ze sa to podari aj tebe aj mne!

yanny - my vsetky sme estelen pred ivf-kom s darkynami. ja som na klasickom ivf-ku ani nebola s mojou diagnozou, di uvidi podla vysledkov krvi a mimka uz bola 3x ale mala max. 1 vajko, takze teraz koncom mesiaca ide na to s darovanymi, drzime jej silno pasticky! ty si ako na tom?

kocky co mate nove? poviem vam, ze ja som mala otrasnu nedelu, uplne sa nam zosypala cela dovolenka - cela partia sme sa pekne pohadali, dozvedela som sa take veci na seba, az som z toho znechutena... ale aspon sa mi osvedcilo pravidlo, ze za dobrotu na zebrotu - clovek sa chcel postarat o jedlo, vylety, o zabavu, no a niekomu to proste vadilo. bohuzial moje materinske city a snaha starat sa (v dobrom) o ludi su mi niekedy na skodu. velmi ma to boli pri srdiecku, manzelik mi aj hovoril, ze nech si taketo veci neberiem k srdcu, ale mne sa to proste neda. tak mi je hrozne luto toho vsetkeho a taka som ufnukana - uplakana hned z rana 😢 najviac mi je luto, ze tych ludi som brala ako blizkych priatelov... a bohuzial, ako som vcera zistila, nie je to tak.

dufam, ze vam nevadi, ze pisem aj taketo bludy, proste potrebujem sa niekomu postazovat a vas beriem ako taku srdcu velmi blizku komunitu.

mimka29
8. jún 2009

iwuska - kašli na D...... Nebuď smutná ani ty, lebo už som ti písala, že sme nejak duševne prepojené a potom som smutná aj ja ☹ Kľudne sa nám môžeš vysťažovať a hneď ako to vždy urobíš, tak to zahoď za hlavu. Dohodnuté?

Ahojte ostatné zlatíčka

yanny - zatiať ako písala iwuska čo sme tu sme neboli ešte na IVF s darkyňou, ale mňa to teraz na konci mesiaca čaká a silno tomu verím, že to vyjde hneď na 1.krát 😉

vika34
8. jún 2009

babi ahojte,kuknem večer,iba vám chcem povedať ,že to nevyšlo ☹

mimka29
8. jún 2009

vika ahoj zlatino a čo sa stalo, dorazila tá hnusná mrcha 😢 Ale veď máš zmrzlinky, tak bude ešte ketík.

mimka29
8. jún 2009

vika už je večer nie si tu náhodou?

vika34
8. jún 2009

mimka u mňa je večer až teraz

vika34
8. jún 2009

babuľky v piatok som tri dni pred termínom dosala mrchu,takže dnes som bola iba na povinnej krvi a samozrejme nič.Uvažujem o dalšom IVF a až potom KET,chcem stihnúť platený pokus/som už trochu prestárla 😀 /beriem to v pohode,no čo už mám robiť?A vy čo máte všetky nové?
MImi a ty kedy nastupuješ?

mimka29
9. jún 2009

Dobré ránko,

vika - to mi hrozne ľúto, ja som šípila, že to nie je dobré, keď si nepísala. Aj som ťa aj hľadala v druhých témach. Ale to super nápad ísť na ďalšie IVF-ko. Tak budeš mať kopu mrazáčikov. To ti poradil Pinter, alebo to napadlo teba. Čo sa týka mňa, tak ja si od včera lepím hormonálne náplaste a užívam anopyrin a prednisom, no a čakám na ďalšie pokyny z Brna, ale okolo 25. júna by sme si mali ísť pre krpcov našich milovaných. Určite sa ozvi ako si sa rozhodla, CMUK.

bobjan
9. jún 2009

Ahojte🙂

Vika, je mi ľúto, že to nevyšlo....

Mimka, držím palce, to už rýchlo ubehne 😉

mimka29
9. jún 2009

Ahoj bobjan, rada ťa vidím, ako sa máš?

bobjan
9. jún 2009

Ahoj Mimuška, ja ja teba 😉 Mám sa nič moc...nič sa mi nedarí.....a tak celkovo o ničom...

a ty už sa teškáš, však?? 😉

mimka29
9. jún 2009

Bobjan strašne, ja som ako malé decko, neobsedím, stále by som niečo robila, som na nevydržanie 😀
Tak si nakoniec rozhodla na to soft IVF do Reprifitu neísť a počkáš si na Pintera do augusta?

bobjan
9. jún 2009

Mimka, neviem, nejako nám to nevychádza....musím čakať...manža nemá čas....tak som na bode nula 😒 Vôbec neviem, či aj ten Pinter v auguste bude...

To ti verím, robotou ide čas rýchlejšie 😉 Moc sa teším s tebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre