Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 No ja verici nejsem, takze si to takto nevysvetluju 😉 . Proste bud se chytnou obe, nebo jedno, to tak proste je. A jj, fakt myslim, ze to u tebe vypada na dvojky.

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 ja ti to taky preju fakt a kdyz budou obe at to vsechno dobre dopadne, at je to vnitrni abys nemusela uz nic spatnyho prozivat aa neboj bude to dobre a hotovo basta jo 😀

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 nn, tp je rozpeti jak se to pohybuje. Alenty mas ten 15. den uz hcg nad horni mezi. Ale je to individualni.

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 ahaa no neva hlavni je ze ty tomu rozumis a poradis mi 😀 😀 nejsem blondyna ale mozek nekdy jo :D delam si prdel

misha83
5. apr 2013

@misha83 vlastne nn, pac tam v te tabulce je urco prehozena horni mez u 14. a 15. dne. No vic rekne az utz.

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 no jo to jsem zvedava v uteri jdu a jinak ty se jak ted citis? mne ted v noci jakoze dost boleli prsa ti reknu

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 je, ted jsem dala odpovedet sobe. Kazdopadne se rid tou tabulkou pro 5 denni kultivaci. Ale je tam prehozena ta hodnota.

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 jinak to prehozeni jsem si vsimla ale rikala jsem asi to tak ma byt 😀

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 haha videla jsem nevadi stava se ale nasla jsem si odpoved zlata jsi

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 citim se fajn, jen me tlaci trochu podbrisek, ale to je normalni.

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 se na to divam prave, ze ty jsi ten 13. den byla nad prumernou hodnotou, ale to jaa ten 12. den vlastne taky. Ja pujdu na krev v pondeli, tak uvidime.

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 noo vzdyt to mne taky ale to je dobre znamneni podle mne urcite, jinak chci se zeptat kdyz takhle roste hcg tak nemusi to byt mimodelozni ze jo? pze ja se toho bojim fakt , no ja jsem na tebe taky moc zvedava znam holku jinak mala hcg na 12ty den 333 hcg a pak 14ty den 1060 takze a ceka dvojky takze to fakt muze byt i u tebe

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 no ja asi jdu spat chyta mne spanek tak cauky

misha83
5. apr 2013

@muchotravka166 no vsak to bude @kerkyra. Neboj, u mimodel8zjiho hcg tak pekne neroste 😉 .

muchotravka166
5. apr 2013

@misha83 jaj dekuji fakt jsem se toho bala ale kdyz jsem videla jak to porostlo, vis stale nemuzu uverit ze to vyslo na prvni sup

kerkyra
5. apr 2013

@misha83 @muchotravka166 jsem to ja.chodim i na E-mimi.Holky,preci byste me v tom s dvojkama nenechaly samotnou,myslim,ze mate obe pekne nakroceno k dvojcatkum 😀

muchotravka166
5. apr 2013

@kerkyra haha pockej karla???

muchotravka166
5. apr 2013

@kerkyra haha do prdele ted ctu ze si to sem psaaala jeziiiiiiiiis jakaa nahoda se pochcam hahaha

muchotravka166
5. apr 2013

@kerkyra a jinak karlicko ty jsi to vedela ze jsem to jaa zeee a nic si mi nerekla haha, no ja radeji chodim sem na ceskej mk nebo na emimi ako na slovenskej nevim proc asi ze jste prijemkyne darovatek nevim ale je mi to lepsi

kerkyra
5. apr 2013

@muchotravka166 jsem si myslela,zes me taky poznala 😀 😀

muchotravka166
5. apr 2013

@kerkyra 😀 😀 😀 😀 kdybys mne ted videla jak se smeju ja jsem si fakt nevsimla ze jsi tam psala ty hodnoty tvl misko jsi mohla myslet o nas ze my se asi nevidime tvl ja jsem ji pozvala k nam jo

kerkyra
5. apr 2013

@muchotravka166 jen se smej,aspon budes mit vesely deti 🙂

muchotravka166
5. apr 2013

@kerkyra no ja se jinak dost smeju kdyz budou blaznivi po mne jakoze kvuli tomu jak je vychovam uz v brisku tak to bude sranda fakt, to budou blazni :D

luca77
5. apr 2013

Ahoj holky, dnes jsem 14den po KETu, dnešní krev NEGATIVNÍ !!! ☹ No jo, co se dá dělat! 19.4. jsem se objednala do poradny a půjdem do dalšího boje a tentokrát uvažuji, že dáme dvě!

kerkyra
6. apr 2013

@luca77 Luci,je mi to moc lito,drz se.Budu drzet pesti i nadale,aby se na vas taky usmalo stesti.

misha83
6. apr 2013

@luca77 Achnjo, je mi to moc lito. Preji hrozne moc stesticka dodalsiho boje.

ny020
6. apr 2013

@luca77 Ahoj Luci, a robila si si aj pred tým test alebo si čakala až na odber krevy?

ny020
6. apr 2013

@misha83 Ahojky, tak to ide?Všetko v poriadku?Ja idem až v stredu na krv a ultrazvuk, tak dúfam, že všetko bude dobré...
Inak v noci skoro vôbec nespávam,nemôžem zaspať...nemávaš to aj ty?

misha83
6. apr 2013

@ny020 ja jsem byla na krvi ve ctvrtek a na utz jdu 17.4. V pondeli si jeste zajdu na krev. Vecer byvam unavena a celkem usnu, spis driv vstavam a chodim furt curat 🙂 .

ny020
6. apr 2013

@misha83 Ja som volala do Heliosu a povedali mi, že aby som stále nejazdila Brno hore, dole, tak mám prísť na krv a ultrazvuk v jeden deň a potom mi dajú správu pre môjho gynekológa na Slovensku a už si budem chodiť len tu...
Tiež chodím na wcko skoro stále, ale ten spánok nič moc teda...ale po obede,keď si lahnem u telky, tak spím ako v noci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre