Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gerdusha
13. máj 2013
gerdusha
18. máj 2013

Baby,
Nemala ste niektora problemy s vyssou sedimentaciou pred ivf? Ak ano,isli ste aj tak do ivf alebo ste cakali,az kym bude ok?

kerkyra
18. máj 2013

@gerdusha sice nevim,jestli jsem mela vyssi sedimentaci,ale pri poslednim-uspesnem transferu jsem mela poradnou rymu a kasel.Cetla jsem,ze mirne oslabena imunita napomaha uhnizdeni-telo embrya neodmita.Zalezi,jak se citis,hlavne nesmis mit zvysenou teplotu.To se embryjkum nelibi.Urcite to konzultuj s Dr.v CAR.

sambuca
3. jún 2013

@kerkyra ahoj Kerky a vsechny ostatni holciny, jdu Vam s radosti oznamit, ze Julinka 87 dnes rano porodila krasnou vlasatou princeznu jmenem Kristinka 🙂 ma 51 cm a 3410g. Holky rodily cisarem ve spinale v Motole.
Az bude fit, urcite nam posle fotecku. Jinak ja to mam taky za par, lezim v nemocnici a ceka se na verdikt urologa do kdy mi vydrzi ledviny. Budu rodit za 1-3 tydny, tak dam urco taky vedet! Drzte se tehulky 🙂

kerkyra
3. jún 2013

@julinka87 Posilam velikou gratulaci a prani hodne zdravi a stesti pro tebe i Kristynku.
@sambuca Sabi,moc dekujem za krasnou zpravicku.Tobe drzim moc pesti,at vse dobre dopadne a mas brzy mimi u sebe.
Me ted ceka velky utz,tak doufam,ze se mimina konecne ukazou a dozvime se pohlavi.

kerkyra
3. jún 2013

@julinka87 Posilam velikou gratulaci a prani hodne zdravi a stesti pro tebe i Kristynku.
@sambuca Sabi,moc dekujem za krasnou zpravicku.Tobe drzim moc pesti,at vse dobre dopadne a mas brzy mimi u sebe.
Me ted ceka velky utz,tak doufam,ze se mimina konecne ukazou a dozvime se pohlavi.

kerkyra
6. jún 2013

Velky utz ve 22tt-miminka jsou zdrava a asi to budou dve holcicky-A-463g,B-540g.Kvuli vahovemu rozdilu mame dalsi utz uz za 14dni.

julinka87
7. jún 2013

Holky moc děkuju za gratulaci 🙂
Kerky držím pěstičky ať je to v pohodě, ať dobře dopadnete.
Sabinko moc držím pěstičky drž se kočko!! A dej o sobě vědět.

sambuca
10. jún 2013

Ahoj kocky, tak mi dnes primarka porodnice v poradne rekla, ze neni duvod dale me trapit kolikama a bolestma ledvin, takze zitra v 8:00 nastup k preindukci a ve stredu indukce porodu!! 🙂 nemuzu vubec uverit, ze uz je to fakt tady.. Do konce tydne budeme uz stoprocentne 3, zvlastni.. 🙂)) strasne se tesim a zaroven mam strach, aby vse dopadlo tak jak ma! Drzte mi palce holky, budu prubezne podavat hlaseni jak jsme na tom.

kerkyra
12. jún 2013

@sambuca Ahoj Sabi,je neskutecny,jak to uteklo.Moc na vas myslim,urcite bude vsechno v poradku.A ty se budes tesit s miminkem.

kerkyra
18. jún 2013

@sambuca , @zeina62 Jak jste na tom?Cekam na vas s gratulacema a vy se neozyvate...Doufam,ze jste vy i miminka v poradku.

sambuca
22. jún 2013

@kerkyra Ahojky, omlouvám se za tak dlouhou odmlku, ale nějak nebyl čas 😉

15.6.2013 v 18:14h se nám císařským řezem narodil nádherný chlapeček jménem MAXIM! Vážil 2 890 g a měřil 48 cm, v porodnici nám za těch 5 dní spadnul na 2,60kg, takže je to opravdu drobeček, ale dle lékařů na to, že se narodil 36+3 měl krásnou váhu. Snažili se mi 6 dní v kuse vyvolat porod, ale neotvírala jsem se, pouze poslední 3 dny byly kontrakce po 1,5 minutě.. neuvěřitelnej zážitek!!! Strašně mě trápili, než nakonec malej měl na monitoru tachykardii 185-200 tepů, takže jsem během 10 minut ležela zacévkovaná na stole a slyšela jen, tak dobrou... pak už jsem z dálky slyšela hlas přítele jak mě vítá mezi živými se slovy: Ahoj maminko 😵 😵 😵 😵 hned mi ukazoval fotky (moc jsem nemohla zaostřit) ale ten pocit holky...!!! Všem, co to máte teprve před sebou neuvěřitelně závidím!! Ať je porod jakkoliv těžkej, ten okamžik když mi pak za 2 hodinky sestra přivezla malého na JIPku ... už zase bulím jen si to vybavim. Neuvěřitelně voněl a ihned u mě přestal plakat, jen na mě zíral doširoka otevřenýma očima a já se zamilovala...
Teď jsme už 2 dny doma, já běhám jak čamrda hned od prvního dne, císař sranda!! Aspoň pro mě teda, má to s čím srovnat a ty umělé kontrakce byly stokrát horší! Večer stáhnu do PC fotky, tak Vám sem hodím pár obrázků!
Jinak plně kojíme, já teda až moc.. už mám v mrazáku 5 plnejch skleniček (kojná hadr) 🙂 a malej je suprovej, strašně hodnej, spinká v noci dokud ho nevzbudím na jídlo, přes den je jak hodinky po 3,5 hodinách. Pláče jen ve vaničce, to se mu ještě moc nepozdává... Sabina

stastenka42
22. jún 2013

@sambuca straasne moc gratuluje a malinkemu aj tebe vela zdravicka 🙂🙂🙂

kerkyra
22. jún 2013

@sambuca posilam velkou gratulaci a preju hodne zdravicka.Poradne te teda potrapili.U me to vypada na cisare,plodA je koncem panevnim,B se porad otaci.Na utz me cekalo prekvapeni-jiny dr.videl parecek.Ted nevim,cemu verit.Uvidim,co utz ve 30.tt,nebo budu muset vydrzet do porodu.

luca77
22. jún 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. Měli jsme doma s přítelem problémy( teď už expřítelem), tak jsme se rozešli po 8 letech. A ještě máme zamraženy 2 sněhuláky, to už je teď k ničemu. Co s tím? Zavolat do CARu, aby to znehodnotili nebo to nechat být? Proběhla u nás taková jakoby " Výměna manželek" , jsem šťastná a mám milujícího přítele..to jsem trochu odbočila od tématu.

stastenka42
22. jún 2013

@luca77 Ahoj,mozes ich darovat na ucely Caru,a oni ich mozu ponuknut parom ako darovane embryjka alebo dat znehodnot

anubis
22. jún 2013

@sambuca
Veliká gratulace k chlapečkovi 🙂

julinka87
23. jún 2013

Ahoj Sabinko 🙂
Moc gratuluju k Maxíkovi!! Oběma hlavně hodně zdravíčka!!!
Teda ty tě trápili zmetkové!! 😠
Jinak já byla taky na císaři a pohoda, když mě viděl doktor, jak se v pohodě hejbu druhej den po císaři byl v šoku 😀 , tak jsme šli 4 den domu, na to, že mě strašili, že po císaři pouštěj až 6-7 den.Jen jsem měla u císaře spinal, ne celkovou. Ale porod je pro mě zážitek na celej život!!!
Ten okamžik, kdy ze mě malou vyndali a začala plakat.. já bulela, jak želva!! Pak my jí na sále přiložili, abych jí poňufňala a aby se přisála-když jsem jí poprvé uviděla, brečela jsem štěstím, pusinkovala jsem jí a šeptala jsem jí, jak moc jí miluju a že je moje velká láska!! Jsem šťastná, jako blecha za darovaný vajíčka, protože se nám díky nim narodila krásná zdravá holčička!! Jsme moc vděční, že můžeme zažít ten pocit být MÁMA a TÁTA!! Malá Je moc hodná a moc ji milujeme!!! Moc Vám všem ostatním držím palce!! Přeju úspěch, pohodové těhotenství a bezproblémový porod. Juli a Tinka 😉

zeina62
23. jún 2013

Ahojte baby, tak aj ja to uz mam za sebou narodili sa nam krasne dievcatka,porod super vsetko islo ako po masle je to maly zazrak. Isla by som zase do toho je neporovnatelny pocit vidiet tie vytuzene deticki 🙂

zeina62
23. jún 2013

@sambuca gratulujem maminko velmi sa tesim s tebou 🙂

julinka87
23. jún 2013

@zeina62 Ahoj kočko moc gratuluju!!!! Kdy se vám holčičky narodili? Sdílím stejné pocity, šla bych do toho znovu!!!

stastenka42
23. jún 2013

@julinka87 gratulujem,mala je prekrasna...tak pekne si to napisala az som sama citila to tvoje stastie 🙂 Dufam ze sa aj ja raz dockam🙂
@zeina62 tiež gratulujem a babulkam zelam vela zdravicka a spokojny a radostny zivot..

anubis
23. jún 2013

@julinka87
Krásná princezna,moc gratulujeme 😉

anubis
23. jún 2013

@zeina62
Taky moc gratulujem,krásně se to tady rozrodilo 🙂

misha83
23. jún 2013

@sambuca moc gratuluji.
@zeina62 take moc gratuluji.

julinka87
23. jún 2013

Holky moc moc děkujeme. Opravdu jsme moc šťastní. Byla to dlouhá cesta, náročná, ale stálo to za to!!!
Moc na Vás myslím,všem co si přejete a snažíte se o miminko, ať se brzy zadaří!! 🙂

zeina62
24. jún 2013

@julinka87 jeeej mala je krasna gratulujeeeeeem. A prajem hlavne vela zdravicka

adella1
26. jún 2013

@julinka87 ahoj,krásná holčička 🙂 přeju hodně zdraví a ať Vám dělá jen samou radost...jinak panenku máme tu samou jen jiná barva,moc hezká 🙂

twininky
27. jún 2013

@julinka87 tady v tom fóru jsou ty děti všechny tak krásné 🙂

danielapro
29. jún 2013

Ahojte holky.
Mohu se přidat?
Podařilo se vám otěhotnět pomocí darovaných oocytů??? NA kolikátý pokus? Jak dlouho jste čekali???
Chystáme se s přítelem na tuto variantu. Mám vysoké FSH a nízké AHM.
Děkuji za odpověď.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre