Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
20. jún 2009

Mali sme majonézový šalát a pečené masko. Mali byť k tomu rezne, ale pečené masko mám radšej. Bože ja som taká nervozna, keby som mohla do seba vidieť, čo sa deje s mojou sliznicou. Veď my stále na niečo čakáme a čakáme. Ty si mala skú vysokú sliznicu pri transfere?

vika34
20. jún 2009

ja som sa nepítala,doki nič nehovoril ,tak asi dobrú .Mimka musíš veriť ,že to bude o.k.,aj ked viem ,že to nie je ľahké,
Ja čakám tiež stále na niečo,ale z mojou smolou by som sa ani nečudovala,keby som sa aj nedočkala,aj ked to ešte neberiem tragicky.Ja som mala na svoj vek aj dobrý horm.profil,MM ukážkový SPG a nič

mimka29
20. jún 2009

Vika vy máte s vašimi výsledkami väčšiu šancu ako ktorá koľvek z nás. Ty máš aj na priek svojmu veku (ako to stále píše 😀 ) stále svoje vajka a manžel má dobrý spermiogram, tak nemáš to prečo brať tragicky.
Som si všetko možné o sliznici naštudovala od včera a už som úplná profesionálka 😀 . Je možné, že do pondelka narastie aj o dva mm a ja jej verím, len to desné čakanie je hrozné.

mimka29
20. jún 2009

Inak Pinter aj mne vždy hovoril, že sliznica je dobrá, ale nikdy ma nenapadlo opýtať sa na jej výšku.

vika34
20. jún 2009

ja budem mať vo februári 39 😀 ,ked som nastúpila do roboty ako 18 ročná,tak som mala kolegyňu,tá mala25 a malého syna a zdala sa mi stará s jej problémami a terat moja 16 ročná neter mi zahlásila či už nie som stará na druhé dieťa,tak najmladšia nie som ,ale podľa mňa je to ešte v norme,udem na teba myslieť aby to vyšlo,platiť budete až po všetkom,alebo ste museli už niečo platiť

mimka29
20. jún 2009

Ale kdeže už sme tam nechali cca 3600 eur a ešte sa určite bude platiť. Ja budem mať v apríli 30 rokov a teda vôbec by som nechcela mať ani o rok menej a prežívať si všetko znova 😀

dianan
20. jún 2009

ahojte...
iwuška...krásnu dovolenku prajem,plnu oddychu a relaxu 🙂
čaute mimka,vika

mimka29
20. jún 2009

Ahoj dianan ty ešte nespinkáš? Mne sa vôbec nechce spať, som ako na ihlách.

dianan
20. jún 2009

mimka....neboj..a hlavne sa nestresuj....mysli na to,že musí všetko dobre dopadnuť....aj nám všetkým 🙂

dianan
20. jún 2009

mimka som v práci....a už riadne dlho ☹

dianan
20. jún 2009

no to ti verim....ale radšej zaspať....ako nad tým všetký premýšlať..a pondelok je tu už o chvíľu

mimka29
20. jún 2009

Čooo v práci? Ty robíš na smeny?

dianan
20. jún 2009

nie..nie na smeny.....ale teraz tak vyšlo... 😒

mimka29
20. jún 2009

Neboj nezúfam, stále hľadám odpovede na nete a uisťujem sa že to bude dobré. Veď keby aj nebol transfer teraz, tak enryjka zmrazia a pôjdeme do toho o mesiac. Ja som len chcela prvý transfer z čerstvých, predsa je tam väčšia úspešnosť. Kety majú v Repromede úspešnosť 35 %.

dianan
20. jún 2009

ja si myslim,že ta sliznica na tie náplaste reaguje každý den...takže verim,že pondelok povedia ,že je dosť vysoká....uvidíš

vika34
20. jún 2009

mimka bude to z čerstvých neboj
dianan ahojky
idem už ale hajkať ,dobrú noc

dianan
20. jún 2009

vika....aj tebe...dobru noc a sladké sníčky 🙂

mimka29
20. jún 2009

Aj ja si myslím, že narastie, ale oni mi povedali, že pokiaľ nebude mať 9 mm, tak ani do toho nepôjdu. Všade som čítala, že stačí aj 8 mm, tak uvidíme, prehovárať ich nebudem oni musia vedieť čo robia. Keby narástla 1 mm denne, tak by tých 9 mohla mať v pondelok.
Kedy budeš mať ty najnovšie výsledky?

mimka29
20. jún 2009

Dobrú nocku vika 😉

dianan
20. jún 2009

...mimka....ja už mam aj opak.výsledok FSH. tiež v norme..ale to som si len tak pre seba dala urobiť FSH,či náhodou to nebol omyl minulý mesiac a výsledok v norme...a teda Krajko hovorí,že ked je FSH dobre,tak ideme na to....takže buduci cyklus pôjdeme na IVF,a ak to nevíjde..tak už iba na darcovstvo..
Aj ked ja som bola naladená už len na darcovstvo

mimka29
20. jún 2009

Nebuď blázonko, treba skúšať zo svojich pokiaľ sa dá. Mňa prehovárali na darcovstvo pene dlho. Kedy máš dostať mrchu?

dianan
20. jún 2009

až cca o 3 týždne...som par dni po

vika34
20. jún 2009

dianan,ked máš ešte možnosť tiež by som vyskúšala IVF a už idem naozaj spať 😀

dianan
20. jún 2009

dobre...poslucham vás....
tak teda ešte raz....dobru noc vika 🙂

mimka29
20. jún 2009

Tak vika vážne dobrú noc 😀
dianan ale stále si zaregistrovaná aj v poradovníku na darkyňu, že?

dianan
20. jún 2009

ano som mimka

vika34
20. jún 2009

muž už pol hodinu čaká v posteli,dúfam ,že mi nezaspal 😀

mimka29
20. jún 2009

My máme od piatku nakázaný sex s ochranou. Ešte sme to teda nerobili, ale myslím že sa dosť nasmejeme. Dokonca som našla doma aj kondomy, tak sme ich nemuseli kupovať.

dianan
20. jún 2009

jéééj...no to bude zábava...aj sa pri tom nasmejete 🙂 😀

mimka29
20. jún 2009

Idem už ja do sprchy a do postele. Tak pekné sníčky, dianan tebe nech práca rýchlo ubehne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre