Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
10. sep 2013

Ja jsem chodila ze zacatku na kontrolu kazde dva tydny. Byla jsem klidnejsi ja i doktor 🙂. Ale ja mam doktora primo z CAR, tak je fakt, ze vic dohlizi.

kikacka
10. sep 2013

@majka43
@stastenka42 Ahoj holky , tak jak je dneska? špinení a bolesti lepší ? Já špinim už jen fakt maličko. Asi to drží ten Utroš. Ten vaječník se už taky zlepšil. Jinak ale vůbec žádný pocity k těhulkovství. To zase ještě bude hruza čekání... Ale asi na nějaké příznaky je fakt hodně brzo...

stastenka42
10. sep 2013

@kikacka vcera ako fakt brutus bolesti...uz som cakala ze je koniec...krce,no uplne zle..zatial lepsie,uvidíme pocas dna...tehupocity ja nemam doteraz...

kikacka
10. sep 2013

@stastenka42 tak hlavně že se to zklidnilo. Chudáku, taky si to teda užíváš. píšeš, že nemáš těhu pocity - ale ty velký bolesti - to je asi ono, vid 🙂) Tak Ti přeju, at už je dneska líp.

majka43
10. sep 2013

@kerkyra Díky za ulkidnění.

majka43
10. sep 2013

@kikacka
@stastenka42 Ta já už od večera nešpiním, ale bolesti mám. Těhu pocity mám už týden, mám žaludek jako na vodě, nejhorší je to večer a v noci. Dneska zase, v 11 usnu, ve dvě v noci se vzbudím a čumím do půl pátý a pak ještě do osmi spím. Tak si říkám, že když mě je pořád špatně, tak by miminko mohlo být v pořádku.

majka43
10. sep 2013

Vypadá to, že dneska je mě blbě už od rána. Jo a ještě chvílema šílený píchání v prsou.

kikacka
10. sep 2013

@majka43 Tak to je všechno určitě na dobrý cestě 🙂) I když trpíš !
Majko a kolikátý jsi týden ?

majka43
10. sep 2013

@kikacka Já jsem na začátku osmého, podle MS

majka43
10. sep 2013

@kikacka Kdy budeš testit? Nebo to necháš na krev?

kikacka
10. sep 2013

@majka43 No, test chci udělat za týden v úterý a ve středu ráno bych mazala na krev. Bude to ještě dlouhý....

majka43
10. sep 2013

@kikacka Jé to já bych nevydržela, testím vždycky už od sedmého dne po transferu.

kikacka
10. sep 2013

@majka43 Já mám strašný strach testit, tak to vždycky posouvám co to jde....

majka43
10. sep 2013

@kikacka Já jsem špinila po transferu dvakrát, nemyslím po tomhle, ale předtím, jednou to bylo, že jsem špinila do čtvrtého dne po transferu a sedmý den už jsem měla na testu ducha a podruhé to bylo, od desátého dne a taky byl test pozitivní, akorát to bylo v době, kdy jsem ještě nevěděla, že mám vysokou srážlivost a tak to nikdy nedopadlo, protože embryo nemělo výživu. Když jsem po transferu nešpinila, tak byl test vždycky negativní, akorát tenhle poslední transfer špiním až v sedmým týdnu. Dej si mě do prátel a můžeš se na to podívat, testy tam ještě mám i když už je to nějaký rok.

majka43
10. sep 2013

@kikacka To jsou moje poznatky, myslím, že máš šanci.

kikacka
10. sep 2013

@majka43 Díky Majko, to víš že já taky pořád věřím, že to klapne. Čekáme 10 let. Moc sil už nezbývá. Tomu dárcovství jsem opravdu moc věřila. A pořád věřím 🙂)

Prosím Tě, já jsem to tady moc nezkoumala - píšeš že si Tě můžu dát do přátel , o téhle možnosti jsem nevěděla, jak na to ? Jsem trochu počítačový analfabet. Takže si tady můžeš vytvořit nějakou svoji skupinu přátel ?

majka43
10. sep 2013

@kikacka Máš tam takovou červenou obálku nahoře, tak jí otevři a potvrď mě přátelství.

majka43
10. sep 2013

To je na to, když chceš třeba někomu napsat, aby to nikdo jiný nečetl.

majka43
10. sep 2013

@kikacka Musíš tu zprávu otevřít a tam to potvrdit, až to uděláš, tak obálka zčervená zase mě.

majka43
10. sep 2013

@agneszka Tak jak ty se máš?

kikacka
10. sep 2013

@majka43 Tak jsem to otevřela a potvrdila 🙂 Jsme přítelkyně 😉 🙂 😀

kikacka
10. sep 2013

@majka43 a testiky moc hezky. To bude krasny mimino 🙂)

agneszka
10. sep 2013

@majka43 ahojki,mám se fajn,děkuji za optání..dneska mi začly vycházky tak jsem skákla do města na malý nákup a za maminou na kus řeči...taky jsem si vyzvedla utroš v lékarně,museli mi ho objednat ,protože nebyl.Koupila jsem si růžový šátek ,mám velkou radost ,u maminy mají velké vietnamce a tam ti bylo věcí za pár kaček.Mám kozačky a kabelku s růžovým proužekem tak šátek za 30kč se bude hodit 🙂 navíc nesnáším jak mi fouká na krk takže sem neodolala a udělala jsem si malou radost. 😀

A jak se daří vám děvčátka??

majka43
10. sep 2013

@agneszka Já ještě polehávám, ale už nešpiním, tak to bude snad dobrý, akorát ta žáha kdyby tak nepálila a nebylo my tak blbě, ale zase kdyby my nebylo blbě, tak bych viděla zase jinej problém, takhle se můžu utěšovat, že mímo se drží.
Já měla vycházky od prvního dne neschopenky. Kolik máš hodin vycházek?

agneszka
10. sep 2013

@majka43 já mám vycházky od 11.00 do 17.00..to se dá ne? jen se musím zeptat zda to nemohu mít jina v sobotu protože mám v sobotu školu ..chodím na gympl a máme vyučování jen v sobotu

majka43
10. sep 2013

@agneszka Já jsem si dala 9-10 a pak 14-19hodin.

kikacka
11. sep 2013

Ahoj holky, jak se dneska máte? Tak já už nešpiním. Dnes je to týden od transferu a paradoxně jak se nic neděje - vůbec nic - žádný příznak - žádný pocity v prsou atd. tak mě to přijde divný a říkám si, že to asi zase neklaplo.

majka43
11. sep 2013

@kikacka Ještě neplaš, jsou holky který neměly vůbec žádný příznaky a povedlo se.

kikacka
11. sep 2013

@majka43 jo jo.... A jak Ti je ?

majka43
11. sep 2013

@kikacka taky nešpiním, teď mě je dobře, uvidíme co přinese den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre