Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

megie4
15. sep 2013

@misha83 Děkuju,já ještě asi počkám do oběda a pak uvidím.

majka43
15. sep 2013

@megie4 Je to divný, ale já taky začala špinit druhý den po ultrazvuku. V pátek jsem byla na UZ a v sobotu večer jsem začala špinit, asi se to těm miminkům nelíbí.

megie4
15. sep 2013

@majka43 Ten Ascorutin nemám a ani citrony 😢 Myslíš,že by stačil vitamín C,teda pokud nějakej najdu?

majka43
15. sep 2013

@megie4 Jinak mě řekli ascorutin 3x denně 2 a injekce na ředění krve jsem nevysazovala.

majka43
15. sep 2013

Doprčic to tady musíme špinit všechny?

majka43
15. sep 2013

@megie4 Snad jo, ale vem si aspoň dva. A nebo si tam fakt zavolej. Hned.

majka43
15. sep 2013

@megie4 nebo si dej lák z okurek

majka43
15. sep 2013

@megie4 pamatuju, když jsem byla mladá a nechtěla mít na zábavu MS, tak jsem ho pila taky 😉

kikacka
15. sep 2013

Ahoj holky, no co to tady ctu !!! Ach jo! Tak klid a lezet ! Presne jak psala Majka , anopyrin mi pri spineni rekli vysadit a pridat utros a to zabralo.
Jinak me taky neni do zpevu. K ranu me probudily bolesti na ms. A trvaji. Taky se bojim, ze je to blby znameni. Jak to ctu, to budeme mit vsichni zase krasnou nedeli. To pocasi to jen potvrzuje ...

megie4
15. sep 2013

@majka43 Našla jsem 1 citron,teda dala mi ho tchyně,tak jsem ho vypila s Magnesií.Pěkně kyselý 😖 ,ale nevadí.Vypila bych i šťávu z kila citronů,kdyby to pomohlo.Budu teda zatím ležet,v poledne přidám ten utroš a uvidím.

megie4
15. sep 2013

@kikacka Tak ty bolesti mám právě už od včerejška od večera taky. 😒 Snad to bude dobré,musíme věřit.

agneszka
15. sep 2013

Jak tak čtu tak na tom jsme všechny velmi podobně..špinění po ráno u mne začlo a trochu víc jak včera...ach jo

agneszka
15. sep 2013

mně bolí břicho ,ale jen tak divně ..ale nejsou to stahy jako když sem potrácela,tak si říkám,že snad to nic nebude...

kikacka
15. sep 2013

Holky normalni psycho.... Ja bych totiz dneska mela normalne dostat asi mesicky. Byla jsem ted rano vyvencit psa a pri prochajde najednou citim jak ze me neco vysplouchlo. Protoze mam furt ty ms bolesti, tak jsem si rikala , no tak to je konec to je ms a skoro sla domu zbrekem. A doma koukam, ze nic. Musel to byt utros. Kocicky vam vsem preju, at se to vsechno zklidni a je to dobry. Odpocivejte

majka43
15. sep 2013

@agneszka dala sis ascorutin? Kolik bereš utroše?

misha83
15. sep 2013

@kikacka tak na tohle si zvykni, pac s utrousem jsem tenhle pocit mela furt. No a pak po vysazeni mi zacala zvysena tehotenska sekrece, takze taky 🙂.

agneszka
15. sep 2013

@majka43 utroše mám 4 ráno a 4 večeír a ascorutin už jdu zakoupit...

stastenka42
15. sep 2013

Dievcata co to vyvadzate? To sme vsetky rovnake? Tak to je hruza...
@agneszka zlatko daj si ako ti radia baby a lezkaj...
@kikacka tak ja som v case ms mala take priserne bolesti bruska a krizov ze som lezala skrutena od bolesti cely den a pozri😀 to vraj byva tak v case ms a dokonca niektore aj spinili...
@misha83 chcela som sa ta spytat ze ci ta prsia bolia stale tak intenzivne Alebo to preslo..

stastenka42
15. sep 2013

@misha83 ..prosim ta kedy si vysadzala utros?

misha83
15. sep 2013

@stastenka42 mne nikdy zas az tak moc nebolely. Ale koncem prvniho trimestru jsem mela hodne citlive bradavky, po prvnim trimestru to preslo. A utrogestan jsem zacala vysazovat myslim na konci desateho tydne a uplne jsem ho vysadila ke konci dvanacteho.

stastenka42
15. sep 2013

@misha83 Dakujem,lebo aj mne sa zda ze pomaly to ustupuje,ze nieje ta bolest az taka intenzivna,je ale nie az taka...

agneszka
15. sep 2013

@stastenka42 já ti nevím..možná je to tím,že se moc sledujem,nebo stresujem..já ti nevím, možná věkem..ale kamoška byla mladá a taky krvácela..mně to opět ustalo,intimka jen opravdu ušpiněná,ale maličko...ascorutit sem koupila,doufám,že neuškodí...udělala jsem si radost u nás v Peny měli tři pokojové květiny za 99kč tak snad chvíli mou péči vydrží...

majka43
15. sep 2013

@agneszka Neuškodí, já po jednom transferu asi před třema roky, taky začala špinit a doktor mě řekl ať si ho nasadím.

majka43
15. sep 2013

@agneszka A co test? Kdy budeš dělat?

stastenka42
15. sep 2013

@agneszka to robime vsetky..vsetky sa sledujeme🙂to preto ze tak tuzime po babatkach..to je normalne..ja robim to iste...

agneszka
15. sep 2013

@majka43 po tom ranní neviditelném duchovi určitě zase ráno a doufám,že tam ještě bude 😉

megie4
15. sep 2013

Tak prozatím špinění ustalo,ale opravdu celý den poctivě ležím.Když se ale zvednu a jdu se třeba napít,zase začne bolet břicho,jak když to mám dostat každou minutu.Tak snad se to do zítra nějak nerozjede. 😖

majka43
15. sep 2013

@agneszka Ty máš ducha? Hurá, to je krásný, ani ses nepochlubila. Tak to já ti ještě pošlu ať sílí TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtttt a zítra chceme vidět testík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majka43
15. sep 2013

@agneszka co máš za testy?

majka43
15. sep 2013

@megie4 To bude dobrý, jen lež. Stejně si myslím, že to máme po UZ, že tam praskne nějaká žilka. Teď se budu na další UZ bát jít, ale nemůžu se ho dočkat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre