Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
16. sep 2013

@agneszka netestuj kazdy den,staci obden,lebo to ti tak rychle nestupa,neboj je to tam😉😉😉

megie4
16. sep 2013

Teď jsem volala do mého CARu a představte si,že jak mi řekli,že mám zvednout Utrouš v případě špinění,tak jsem myslela,že když to přejde,že ho zas budu brát jako předtím a ono ne.Prý mám už pořád brát 2-2-2.Nechápu sice proč,ale když to říkají......

carlik
16. sep 2013

@agneszka tak potichounku gratuluju, už jsem si říkala, že budeš testit a hurá, je to tam!!! Tak teď vydržet ty nervy do krve, UTZ a pak každý další týden do porodu 🙂 Je tu nějaká krásná těhu vlna, tak se určo svezete všechny!
@stastenka42 prosím tě babizno, ty se furt nekontroluj a jen odpočívej a nějak se zabav, začni háčkovat 😉

carlik
16. sep 2013

@megie4 já brala 4-4-4 a snižovat jsem ho začala až kolem 11.tt, takže se neboj, je to normální.

majka43
16. sep 2013

@megie4 Mě to taky nějak moc nestoupalo, můžeš se podívat, testů tam mám hafo.

majka43
16. sep 2013

@stastenka42 Buď v klidu, mě je po ránu taky dobře, začne to zase až večer.

majka43
16. sep 2013

@megie4 Ta zpráva byla pro Anežku, ale já taky nevysadila askorutin, ale přemýšlím, že bych brala jen 3x1 a ne 3x2

stastenka42
16. sep 2013

@megie4 ja beriem 4-0-4 Takze ty beries este malo:-P
@carlik si robis kozy,ze hackovat=-O=-O=-O mojim uhlavnym nepriatelom je ihla na sitie a urcite aj vsetky podobne nastroje....

majka43
16. sep 2013

@rokytka11 A co dělají bobíci? Už jsi volala?

majka43
16. sep 2013

@kikacka A co ty? Jak se máš?

stastenka42
16. sep 2013

@majka43 tak si ma utesila,nie som len ja pozorovatel😀😀

majka43
16. sep 2013

A já dneska houpla na devátý týden.

majka43
16. sep 2013

@stastenka42 Jo já se pozoruju pořád a přemýšlím dost silně, že si koupím Angelsounds.

misha83
16. sep 2013

@megie4 jj, jakmile se jednou zvysi, tak se uz tak musi brat, ta hladina nesmi kolisat.

stastenka42
16. sep 2013

@majka43 co to je? Ja zajtra skacem na 11tt😀

majka43
16. sep 2013

@stastenka42 Je to monitor srdíčka. Od dvanáctého týdne můžeš poslouchat jak mimi tluče srdíčko, jak krká. Můžeš si to nahrát i do počítače.

stastenka42
16. sep 2013

@majka43 to vazne? Ja odpadnem co vsetko uz existuje

majka43
16. sep 2013

@stastenka42 No vážně, jedna kočka ho tady na bazaru prodává, můžeš se podívat jak to vypadá, ale já chci jinou značku. Když budu na nervy, tak si mimčo poslechnu a bude to. Stojí kolem dvanácti set, ale na aukru ho koupíš i za pět.

kikacka
16. sep 2013

@majka43 Dobré ráno, tak gratuluju k 9 tému týdnu. Za chvíli budeš mít první trimestr za sebou 🙂)
No já s tím testem vydržím do zítra. To bude den D.
Podle pocitů se teda rozhodně řídit nemůžu. Včera večer mě ta bolest na MS přešla, ale začala zase tak ve 4 hodiny ráno - asi na hodinu. A ted už zase nic. Ale jak to čtu, tak se vám to taky furt mění, tak to by nemuselo být na závadu.
Toho utrose tady zvás beru asi nejmín 2 -0- 2 . Ale mě vždycky moc chválili sliznici. Tak asi usoudili, že víc nepotřebuju.
@stastenka42 Teeeda 11 týden. Super !!!
@megie4 tak to je fajn, že to přešlo. Asi to špinění holt občasmůže být, ale je to o nervy.

agneszka
16. sep 2013

Dobré ráno,všem děkuji za podporu..testík je neparně lepší,ale pořád pidi duch ..už testovat nebudu až ve čtvrtek ten co mi dali v Reprofitu.

rokytka11
16. sep 2013

Holky, právě jsem volala do CARu. Tak bobíkům se vede dobře, máme čtyři krásné čtyřbuněčné bobánky. Transfer bude ve čtvrtek 😎 . A teď vás jdu dočíst.

misha83
16. sep 2013

@majka43 mne to prijde zbytecnost, ale ma to spousta holek. Akorat jsou pak vic vystresovane, kdyz nemuzou zachytit srdicko.

megie4
16. sep 2013

@carlik Ty bláho,to je dávka!!!To bych pořád jen spala 😉 😅

rokytka11
16. sep 2013

@agneszka tak nám ho vyfot a hoď sem.

rokytka11
16. sep 2013

@misha83 já jsem o tom už také slyšela a dokonce ho měla kámoška. Jí to opravdu uklid%novalo když slyšela to srdíčko bušit jako o závod.

rokytka11
16. sep 2013

@kikacka tak zítra bude den D. To budeš kolikátý den od ET a jak starých bobánků?

misha83
16. sep 2013

@rokytka11 jj, jak pisu, nekoho to uklidni, nekoho naopak rozhodi. Ja mela zvlast ze zacatku caste utz, takze jsem tu potrebu nijak nemela a hlavne co, nemela a nemam na takove legracky cas 🙂. Ale urcite to nerozmlouvam, pro nas to zbytecne bylo, ale my nejsme ani zastanci 3D utz apod. Uz tak toho naseho broucka neustalr prohlizi, stouchaji do neho, kdyz neni spravne natoceny a pro ty deti to musi byt strasne stresujici. Ale to je muj pohled 🙂.

kikacka
16. sep 2013

@rokytka11 13 den od ET

stastenka42
16. sep 2013

@majka43 pozerala som na nete,stoji to 32eur v Eshope..
@rokytka11 tak to su super spravicky🙂

rokytka11
16. sep 2013

@kikacka tak to jsi dobrá že jsi vydržela netestit...wow...to já budu ráda když vydržím do 10 dne po ET.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre