Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
17. sep 2013

@kikacka Už vím, z Prahy, já jezdila do Čáslavi k výbornýmu léčiteli, myslím, že ten mě k tomu hodně pomohl, nechceš ho zkusit? Aspoň by ti řekl co ti je.

stastenka42
17. sep 2013

Dobre ranko dievcata. Co to tu citam? Same zle spravy:-\:-\
@kikacka Zlaticko tak to mi je moc luto...trochu si oddychni a sup pre mrazacika..
@megie4 neboj ked je miminecko v poriadku tak to dobre dopadne..mozno to bude len hematom ako u mna,budes lezkat a vsetko bude ok...hlavne klud,a neboj...moc drzim palceky

rokytka11
17. sep 2013

@megie4 moc držíme všechny palce a myslíme na tebe i bobíška......ať vše dobře dopadne.

kikacka
17. sep 2013

@majka43 ale ty uz jsi nekolikrat pred tim otehotnela. Ja nikdy . Ziju v Praze

kikacka
17. sep 2013

@majka43 a co s Tebou delal?

majka43
17. sep 2013

@kikacka Ne já nikdy těhotná nebyla, vždycky HCG 0, na ty pozitivní testy mě ani doktor nedokázal odpovědět, proč to je. Možná se to na tři dny chytlo a to bylo všechno. A nechceš zkusit toho léčitele? Já za ním jezdila z Jihlavy, to ty máš z Prahy taky tak daleko.

majka43
17. sep 2013

@kikacka Jen jsme si povídali a dal mě vitamíny je fakt dobrej. Jezdí do Čáslavi jenom jednou za měsíc, jinak je někde od Břeclavi. Teď tam bude na začátku října, chci k němu ještě jet, mu poděkovat.

majka43
17. sep 2013

@kikacka Při poslední návštěvě, když jsem se ho ptala, jestli mám ještě přijet, tak mě odpověděl, že ne, protože v tý době co on tam bude už budu těhotná a já fakt byla. Prý budu mít holčičku, tak jsem zvědavá jestli to tak bude.

kikacka
17. sep 2013

@majka43 vis ja uz jsem toho taky podnikla moc a nikdy nic nepomohlo. Ale ten kontakt mi dat muzes.Zkusila bych to treba , kdyz ho tak chvalis. Byl drahej? A kolik ty mas transferu za sebou? Ale darovany bylo poprvy, vid?

kikacka
17. sep 2013

@kikacka nejhorsi je, kde brat porad tu silu !!!!

majka43
17. sep 2013

@kikacka Mám deset transferů a z toho 7 s darovanýmy. Pošlu ti kontakt do IP.

majka43
17. sep 2013

@kikacka Tu sílu ti právě dá.

kikacka
17. sep 2013

@majka43 tak diky. Majko tak to mas muj obdiv. A dockala jsi se. Uprimne musim napsat, ze mi davas nadeji, prestoze to ted moc boli. Diky moc.

majka43
17. sep 2013

@kikacka Fakt ti ho můžu jen doporučit z vlastní zkušenosti.

majka43
17. sep 2013

Teď jdu nakoupit, mám hodinu vycházky, když budeš chtít ještě něco vědět, tak pak odpovím.

kikacka
17. sep 2013

@majka43 posilala jsem Ti tam jeste jednu otazecku.

rokytka11
17. sep 2013

Ahoj holky, tak moji 4 bobánci zatím všichbni bojují, dnes jsou 6 - 8 buněční.

kikacka
17. sep 2013

@rokytka11 je mi 38

kikacka
17. sep 2013

@rokytka11 je mi 38
@rokytka11 mela jsem 2 krat et se dvema vlastnimi embryjky. Jeden nativ . A ted ty darovany

majka43
17. sep 2013

@kikacka A co spermijky, ty máte v pořádku?

stastenka42
17. sep 2013

@kikacka a mas urobene aj nejake vysetrenia? Hlavne imunologiu a hematologiu? Lebo to su tiež velmi dolezite vysetrenia ktore ovplyvnuju otehotnenie...u mna to tak bolo..toto bol moj 13 transfer a zatial zda sa uspesny a to len vdaka tym vysetreniam

kikacka
17. sep 2013

@majka43 ty mame prave super.

kikacka
17. sep 2013

@stastenka42 nasly problem v imunologii - tvorim si protilatky proti svym vajecnikum a alergie na sperma. Mam na to ten prednison

stastenka42
17. sep 2013

@kikacka a ako dlho ho beries? Ja som ho brala 8tyzdnov pred transferom a beriem do teraz

kikacka
17. sep 2013

@stastenka42 ja mesic pred do dneska

stastenka42
17. sep 2013

@kikacka tak ja niesom doktorka ale mne moja povedala ze ak to nemam brat minimalne 6 az 8 tyzdnov pred tak si to ani nemusim davat lebo telo sa bude branit...pri takom zisteni protilatiek by si mala brat urcite ovela dlhsie ako mesiac,a mali by ti popri tom urobit kontrolu ,ci to zabera,pretoze zrejme toto je tvoj problem. Ja by som na tvojom mieste nevysadila ten prednison,ber ho dalej neprestavaj,cim dlhsie tym lepsie,a ziadny sex bez kondomu...

majka43
17. sep 2013

@kikacka Souhlasím se
@stastenka42 mě řekli to samý, já ho brala před minulým ketem asi půl roku, ale mě stejně nepomohl. Teď jsem ho neměla vůbec, měla jsem místo něj nějaký dvě infuze.

kikacka
17. sep 2013

@majka43 2 infuze? Ceho. ?

stastenka42
17. sep 2013

@majka43
@kikacka preto treba robit kontrolne testy ci ti to zabera...poznam dievcinu co brala 40mg denně a zabralo jej to po roku a teraz ma miminecko

kikacka
17. sep 2013

@stastenka42 no jo. Uvidime co mi reknou na konzultaci. Zeptam se na to .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre