Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

carlik
29. sep 2013

@kerkyra velká gratulace miminečkům a vše nejlepší do života! Jsem si zrovna nedávno říkala, jestli už nemáš miminka na světě a ejhle 😉 A jakpak se jmenují?

rokytka11
29. sep 2013

@kerkyra ahoj naše předchůdkyně. Je super že jsi za náma zaskočila. I já se připojuji ke krásnému párečku.

rokytka11
29. sep 2013

Ahoj holky. Dnesní testík: Dnes je o malinko čárečka silnější než včera ale také byla dnes moč tmavší a tak více koncentrovaná než včera. Ale od předvčerejška tam malinké zlepšení je. Hlavně že neslábne 😉 .

megie4
29. sep 2013

@rokytka11 Jseš koukám stejný blázínek jako já 😀 Já sem taky dávala testíky od 8.až do 14tého dne,kdy jsem šla na krev.My čekáme jedno mimuško,ale u tebe si myslím budou dvojčátka-takhle brzy a takový dálničky,no,krása.Tak držím palečky!!!!

rokytka11
29. sep 2013

@megie4 a ty jsi 15den po oplozeni´/10 den po ET měla jak silnou čárečku?

megie4
29. sep 2013

Krásnou neděli kočky.Tak doufám,že tu všechny dál pěkně těhotníte a jste bez problémů. 😉 🙂 Já pořád jen polehávám a už mě to teda nijak zvlášť nebaví,no,ale co mi zbývá....Na ultrazvuk jdu až za 9 dní,ale přijde mi to jako celá věčnost,vůůůůbec to neutíká..... 😒 🙂

megie4
29. sep 2013

@rokytka11 Koukni na můj profil. 😀

megie4
29. sep 2013

@rokytka11 Myslím,že jsem měla rozhodně slabší čárečky než ty.A my jsme měli KET 2 embryjek.

megie4
29. sep 2013

@rokytka11 Posíláme srdíčko pro štěstí!!!!! 😉 😵

rokytka11
29. sep 2013

@megie4 ano mas pravdu, jsou slabsi, ale ty jsi testovala jinym testem a to take muze delat rozdil. ja testuji Dr.Max tycinkami.
Jinak kyselina rutinova co pomaha proti křehkym zilkam a stenam cev je nejvice obsazena v boruvkách. Je to daleko ucinnejsi nez prasek ascorutin. Denne dlan boruvek a melo by se ti to urcite zlepsit.

majka43
29. sep 2013

@rokytka11 Já takhle silnou desátý den po transferu teda neměla, ale měla jsem jen dvoudenní embryjka.

rokytka11
29. sep 2013

@megie4 děěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěkuju 🙂

rokytka11
29. sep 2013

@majka43 tak to jsi k tomu musim pricist š dny abychom to mohli porovnat a nebo tvuj testik az 13 den.

majka43
29. sep 2013

@megie4 To jsem ráda, že už jsi tady s námy a v pořádku.

majka43
29. sep 2013

@rokytka11 No asi jo já měla jen dvoubuněčný a čtyřbuněčný embryjka.

megie4
29. sep 2013

@rokytka11 No jo,ale kam na ně?V mrazáku je nemám,tak jedině ke 12ti měsíčkům... 😀 😀 😀 😀 ale díky za radu 😉

megie4
29. sep 2013

@majka43 díky,snad to v pořádku bude.Mám pocit,že se toho utz ani nedočkám. 😒

majka43
29. sep 2013

@megie4 Ale dočkáš, já než jsem šla na druhý UZ, tak to bylo od prvního 17 dní a vidíš už ho mám týden za sebou. Doma ti to bude utíkat líp, než v nemocnici. Já jdu na kontrolu ve středu, ale nevím jestli mě bude UZ dělat. Mám vzít sebou moč.

megie4
29. sep 2013

@majka43 Tu moč mám vzít taky.A budou mi dělat nějaké ty odběry na prvotrimestr.screening.A dostanu průkazku 😵 😀 ,teda pokud bude vše v pořádku.Pořád mám hroznej strach,aby nám nepřestalo bušit srdíčko,asi bych to už nerozchodila.Jsem blbá co,takhle přemýšlet?Jen se prostě bojím,ale mám pocit,že to tak máme každá.

majka43
29. sep 2013

@megie4 To máme, já jsem na tom taky tak. Pořád se bojím a hlídám. Taky si myslím, že mě vezmou odběry na ten NT screning. Neříkali ti, jestli se můžeš nasnídat?

stastenka42
29. sep 2013

@megie4 neboj to ubehne...ja som si to tiež hovorila,ked som krvacala a dr mi povedala ze o mesiac kontrola...a vidis idem v stredu ako rychlo to ubehlo... A krvicka na NT screening sa berie az 16tt..teraz ti bude brat krvicku na vsetky zakladne vysetrenia... Ja idem v stredu na prvy screening a velmi sa bojim...Dufam ze merania dopadnu dobre...ale tej krvi sa bojim,lebo ked nam zrataju vek mne aj mm tak nam urcite vyjdu zle vysledky...

stastenka42
29. sep 2013

@majka43 ja som sa pytala sestricky co idem teraz,tam mi budu brat jednu skumavku krvi a vraj sa kludne mozem najest...pokial ti nepovedali ze nalacno,tak kludne papaj

majka43
29. sep 2013

@stastenka42 První NT screning se dělá, od 10-14 týdne. Já na něj měla jít v úterý k tomu doktorovi co jsem od něj odešla.

megie4
29. sep 2013

@majka43 snídat nesmím a pít jen neslazenou vodu

kerkyra
29. sep 2013

@stastenka42 vek by se mel pocitat podle darkyne,alespon ja to tak mela.prvotrimestralni screening se dela v 10-14.tt,triple testy se delaji v 16.tt.

misha83
29. sep 2013

@rokytka11 ja mela taky pekne testa a i vysoke hcg, o tom to neni, tezko se to da odhadovat. 😉

Jinak krev se bere u NT screeningu a pak zvlastv 16. tt na tripply. Ty se uz ale ani moc nedelavaji. A vek by se mel udavat dle darkyne, muze to hrat velkou roli.

stastenka42
29. sep 2013

@majka43 Ano,to je v poriadku😀😀

rokytka11
30. sep 2013

Dobre ranko holky. Dneska pro vas testík nemám, jednoduše došly, koupim až pojedu z práce. Jinak dneska jsem si skočila na krev a odpo budou výsledky. Asi nějaké HCG bude ale důležité je aby stoupalo a to budeme vědět až ve středu až půjdu znova.
Jinak holky, mám otázku. Když vám začalo být trochu špatně, takové to natahování = žaludek v krku, měli jste to pak každý den? Mě bylo nejvíce zle v pátek, to bylo hodně hustý, v sobotu ještě taky ale včera už ne a dneska jsem totálně bez příznaků. Ani nemám pocit častého chození na záchod, ani mě nenatahuje a vaječníky jsou taky uplně potichu. No prostě úplně jak před zákrokem. Jsem z toho trochu HODNĚ nervózní. Měli jste příznaky pořád nebo jste měli nějaké dny ticho po bouři? 😒

misha83
30. sep 2013

@rokytka11 nemela jsem priznaky kazdy den a upozornoval me na to i doktor, ze to tak byt nemusi. Proste par dnu jo, pak treba tyden vubec.

rokytka11
30. sep 2013

@misha83 tak to jsi mě trošku uklidnila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre