Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

maahuliena
26. jún 2009

nely 🤐 no ja som ešte potichu... 😒 ani si netrúfam odhadnúť možnú výšku HCG 😒 ale musím veriť... a ked to nebude siliť, tak ma asi porazí 😅 🙄 😝

nelynka
26. jún 2009

mimka to ma mrzi velmi ze to takto dopadlo, ale ja to nejako nechapem troskus tou tvojou mrchou...

mimka29
26. jún 2009

Tak ma neľakaj, bože zase som skoro revala. Jasné, že bude siliť, keď si nemala PK a dnes je 8 deň po ET, tak aj slabučká čiarka je úžasná 😵 Strašne si ma potešila, už verím viac aj našim drobcom.

Hej 7. júla idem na ultrazvuk a od ďalšej mrchy začíname ak bude všetko ok.

dianan
26. jún 2009

mimka....nevadí..pri tom všetkom mesiac hore,dole,len nech všetko dobre dopadne....
mahuliena.....super..ked bola druhá čiaročka...držim palce...aby HCG rástlo....a bolo všetko v poriadku...

mimi...tak buduci mesiac začiname spolu...dnes som si už dala onjednať v lekárni injekcie...a od buducej mrchy ideme na to....a aj ja tešim...ale je tam aj poriadny strach...

mimka29
26. jún 2009

nely veď to nechápe nikto ako som ju mohla dostať a každý ma presviedčal, že to nemôže byť mrcha, ale verte že je a od včera večera poriadne silná. Aj v Brne mi povedali, že nabudúve budú vedieť čo mi nasadiť, tak každé zlo je na niečo dobré. Čo keby mi v pondelok zaviedli krpcov a ja by som v utorok začala krvácať, tak to by nebola sranda.
Ale ja som prvých 12 dní brala iba jednu náplasť namiesto dvoch (trošku to moja gynekologyčka domotala, takže aj viem komu sa poďakovať) a vraj preto som mala zlý prísun hormónov a je možné, že prišla. A môj cyklus je vážne úplne rozhádzaný od 15 do 25 dní.

maahuliena
26. jún 2009

mimi 😅 skusim ju dať do albumu 😉 ale je moc slabunka 😒

didi držím palce, aj mne to všetko išlo rýchlo... nestačila som sa čudovať 😉 a strach je opodsatnený 😉

dianan
26. jún 2009

ano jasne,mahuliena....každý sa bojí...veru,bez toho to nejde

maahuliena
26. jún 2009

skuste mrnuť album 😒 čo si myslíte? 😅 🙄

maahuliena
26. jún 2009

blba kvalita foto, zmažem to 🙄

mimi a aké hormóny si brala??

nelynka
26. jún 2009

mimka tak snad uz KETik dopadne dobre..niekedy je KET lepsi ako ET 😉
a bojovnici preziju nebojkaj 😀

maahul aky testik si mala?

maahuliena
26. jún 2009

trochu som ich stmavila tie fotky a je to lepšie vidno 😉

mala som rapic(1éjednotkový), lebo mamatest(20jednotkový mi ukazuje len ducha) 🙄 🙄 na nervy 🤐

maahuliena
26. jún 2009

mimi presne ako píše nely, niekedy ten KET dopadne omnoho lepšie ako ET 😉 takže ked nám to teraz takto nevyjde, ideme ketiť 😵 a snáď bude mať úspech 🙂

nelynka
26. jún 2009

maahul pokial ti mamatestu ukazal ducha tomu verim, ziadnemu inemu, ten ma nikdy nesklamal, tehu som bola ukazoval duchov a pak krasne silnel, tehu som nebola nemala som ani naznak, ani po pregnyle po 4dnoch a ten sa drzi vraj az 7dni v tele...
ostanym neverim lebo napriklad rapiclear mi ukazoval duchov aj ked som tehu nebola.. 🙂

kedy budes zase testovat ci silneje?

mimka29
26. jún 2009

mahul je tam ja ju tam vidím 😵
brala som náplaste estrahexal po 3, estrofem 3xdenne a prednisom a anopyrin.

diana tak sa teším, že to budeme prežívať spolu. Ja som si počkala určite na teba, aby sme tehuľkovali spolu 😉

Babulky dík za podporu, ideme s manželom na víkendový nákup, večer prídem, pa

maahuliena
26. jún 2009

nely, no ved budem teraz asi každý deň testovať 😅 ale tak v pondelok idem na krvičku 😉 tak sa dozviem výsledok 😉

dianan
26. jún 2009

mahu...aj ked rozmazané....čiarka jasná.... 🙂

nelynka
26. jún 2009

maahul urcite to bude pozitivne, mamatestu naozaj verim a zatial mna a ani nikoho neskalmal a verim ze nesklame ani teba a budu to minimalne dvojicky 😀

maahuliena
26. jún 2009

nely, didi... uvidíme 😉 ja budem vďačná aj za to jedno 🙂 😉 a dakujem 😉

nelynka
26. jún 2009

maahul cakame vysledky kazdy den co budes testovat a aj testiky dobre?

mimka29
26. jún 2009

Už sme doma z nákupu a valí sa ku nám návšteva, idú ku nám naši, aby ma maminka rozveselila a ostanú až do zajtra.
Prajem vám pekný večer 🙂

dianan
26. jún 2009

mimka...tak super...aspon nebudeš myslieť na somariny...a aj ty sa rozptýliš... 🙂
pekný večer 🙂

nelynka
26. jún 2009

mimka to je super, my zase ideme trosku posediet vonku bo som nejaka nervna dneska 😀

vika34
27. jún 2009

ahojte ,mimka ☹ ,a tak som na teba myslela a zrovna ako na potvoru dostaneš mrchu predčasne
mahul potichu s ateším s tebou a ty si mala darcovské vajká?Ak ano ,kde chodíš a koľko to vyšlo,to iba pre zaujímavosť,myslím,že si to už tu spomínala,ale skús ešte raz 😀
všetky zdravím ,pá

dianan
29. jún 2009

Dobré ránko krásky....tak cez víkend tu bolo prázdno...ale zato pekné počasie,tak asi bol každý vonku.Aj my sme boli sobotu na brigáde u kámošov,lebo robili bazén,tak manžel im pomáhal,a večer grillovačka,a včera u našich....tiež vyvalení v záhrade..takže pohodový víkendík.
Už som v práci,takže idem na to..prajem Vám pekný pracovný týžden,aby nám všetkým rýchlo ubehol 🙂

iwusa
29. jún 2009

ahojte lasky moje,

uz som tu, zdrava ano a cela ani nie, ved popisem neskor ale najskor si idem vsetko pekne krasne precitat, lebo ako vidim, cinili ste sa!!!

🙂 🙂 🙂

dianan
29. jún 2009

ahoooj iwuška..
ako ste sa mali???ako bolo???všetko napíš..

mimka29
29. jún 2009

Ahojte zlatíčka
Jéj iwuska sa už vrátila, to ale rýchlo ubehlo
dianan 🙂

dianan
29. jún 2009

čau mimka.. 🙂
ako sa cítiš???aký bol víkend??

mimka29
29. jún 2009

dianan dalo sa, až na to, že som stále myslela na naších drobcov, že či sa pekne delia a či budú dnes všetci 4 schopný na zmrazenie. Dúfam, že mi dnes dajú vedieť z Brna iba dobré správy, tých zlých už bolo fakt dosť.

dianan
29. jún 2009

mimja...tak držim palce,nech su dobre správičky. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre