Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
10. nov 2013

@majka43 no konecne😉mozes zacat priberat...ja si davam tehu vitaminy a k tomu este jednu dve tbl. magne B6 ale stale mavam v noci take divne ani nie krce..neviem to pomenovat..ked spim a chcem sa otocit tak mi natiahne nohy ako ked sa rano prebudite a chcete sa ponatahovat...tak toto mam ja pri kazdom otoceni a neviem tomu zabranit..dnes az tak ze ma bolelo brusko...nic nepomaha..neviem co to moze byt..ale iba v noci,cez den ked spim tak nie...

misha83
10. nov 2013

@stastenka42 to bude tim, jak ti prcek tlaci v leze na nejake nervy, rika se tomu syndrom neklidnych nohou. Mam to taky v noci.

stastenka42
10. nov 2013

@misha83 tak to si ma trochu ukludnila...velmi neprijemne to je...

majka43
10. nov 2013

@stastenka42 S těma nohama to mám taky v noci, když se vzbudím, tak mám tendenci je pořádně napnout.

stastenka42
10. nov 2013

@majka43 presne!! Ked ich vyrovnam napnu sa ako struny...

majka43
11. nov 2013

@sweetest
@misha83
@stastenka42 Tak krev na druhý screening odebrána a UZ aaaaaaaaaaaž 9.12.

stastenka42
11. nov 2013

@majka43 tak tfuj tfuj nech je vsetko ako ma byt...tak ja mam skorej ultrazvuk 28.11.;-) chcela by som to na cd natocit,to bude 4D...

majka43
11. nov 2013

@stastenka42 Já jdu ještě 27. 11 do poradny, tak doufám, že mimi uvidím. Na ten 3D/4D jsem se zapoměla zeptat, tak jsem lovila na netu a ten se v Sanusu dělá až Po 20 týdnu, tak to mám ještě čas, ale chci na něj jít.

majka43
11. nov 2013

@stastenka42 Už jsi objednaná na srdíčko? Na to jdu 16.12.

stastenka42
11. nov 2013

@majka43 no to ja mam velky morfologicky ultrazvuk na organy...to budem 21tt..

sonka43
11. nov 2013

Ahojte kocky..gratulujem a zavidim🙂 Ako sa vyrovnali s darovanym vajickom Vasi partneri? toho mojho nedokazem zlomit🙂

misha83
11. nov 2013

@majka43 tak moooc držím pěsti, ať jsou ty výsledky úplně v pořádku!
@stastenka42 jj, to je ten velký utz okolo 20. tt, ale někteří lékaři posílají ještě speciálně na utz srdíčka k dětskému kardiologovi. Taky jsem byla.
@sonka43 Pro manžela to nebyl vůbec problém.

stastenka42
11. nov 2013

@sonka43 u nas to nebol ziadny problem..mne moj povedal ze ja sa mam rozhodnut,pretoze jeho dieta to bude,a pokial ja s tym nemam problem tak on urcite nie...drzim palceky..a s cim ma on problem?
@misha83 mozno po tom ultrazvuku..tam sa tiež kontroluje..

majka43
11. nov 2013

@sonka43 Já mám dokonce darovaný celý embryjko a přítel je moc šťastnej.

majka43
11. nov 2013

@misha83 A já si myslela, že jdu na srdce kvůli mě, třeba kvůli porodu.

sonka43
11. nov 2013

@stastenka42 dakujem za odpovede.. s cim ma on problem?...vraj by to nebolo take ako ja...nepodobalo by sa na mna...nestalo smatlavo ako ja🙂..neviem presne..vzdy mi povie,ze on chce original odomna...ysvetlovala som mu,ze bude rast vo mne..bude moje a jeho..nase...:( slubil mi,ze bude o tom rozmyslat..chce z0o mna nasilu vytlacit vajka🙂 mam ale 45:(

majka43
11. nov 2013

@sonka43 Zbytečně zabíjí čas a vyhazuje peníze.

stastenka42
11. nov 2013

@sonka43 aj ja porodim ako 45 rocna🙂🙂 zo mna uz tiež nevydolovali kvalitne vajicka☹☹ musís mu vysvetlit ze v prvom rade sa s tym musís vyrovnat a ty budes najstastnejsia na svete ak budes mat miminecko s nim hoci nie z vlastnym vajkom...a smatlat ho kludne mozes naucit😉 hlavne cas hraje proti nam,bohuzial...ja tu moju zabku v brusku nadovsetko milujem,a ani raz od vkladu ma nenapadlo ze nieje moja...dokonca viem ze keby sme sa z mm rozisli,ona bude to jedine na svete co mi zostane🙂🙂

majka43
11. nov 2013

@sonka43 Já porodím v 48 a bylo mě 44 když jsme se rozhodli pro darovaná, ono to taky nemusí hned být a zbytečně se budeš trápit a rvát do sebe hormony.

sarasota
11. nov 2013

@stastenka42 ahoj chcem sa spytat ne ten Prenascan od kedy a do kedy sa robi?Dakujem za odpoved.

sonka43
11. nov 2013

@majka43 v 48🙂 prve?..a ja som sa bala,ze budem v novinach ako najstarsia rodicka,ked sa nam to podari🙂..ved to..kazdy den cakania a rozhodovania je strata casu..

sonka43
11. nov 2013

@majka43 4 roky skusate s darovanymi? ja som myslela,ze je to jednoduchsie🙂

majka43
11. nov 2013

@sonka43 No u mě byl problém s krví, tak než to zjistili a taky už nejsme nejmladší i věk hraje roli, tak nic neodkládejte a běžte do toho.

majka43
11. nov 2013

@sonka43 Třeba na Slovensku nejstarší budeš. 😀 😀 😀

sonka43
11. nov 2013

@majka43 ..tak diky🙂)
😀

stastenka42
11. nov 2013

@sarasota robi sa od 13tt do 22tt ale uplne presne neviem..robia to u Kocha aj v zeleznicnej poliklinike v BA..stoji to 560eur a vysledok je do dvoch tyzdnov...my sme to tiež mali v zalohe keby niecoB-)🙂

stastenka42
12. nov 2013

@majka43 a to ides zo sebou? Ja som uz bola,robili mi EKG...

majka43
12. nov 2013

@stastenka42 Jo tak to právě nevím, myslela jsem si že ze sebou, ale misha83 píše že s malým, tak se nechám převapit. Jdu až týden po screeningu.

sweetest
12. nov 2013

@majka43
@stastenka42
Ahojy berušky,
tak jsem se tu do Vás nějak zamotala 😀 Máte toho lítání po doktorech koukám až až 😉 Já jdu zítra d poradny, bude mi odebrána krev na tripl testy a vastaveny žádanky na předoperační.

Jinak hlásím, že včera jsem udělala poslední zoufalý nájezd do lékárny pto nějaké to laxativum co můžu v těhu.....lékárnice prodlala Regulax, že by měl pomoci..........večer jsem rozkousala, mimochodem pěkně hnusnou kostku hnědé barvy, co balením vypadá jako masox 😖 a účinek prý za 10-12 hod. Ve 4 hod mě vzbudily křeče ne nepodobné porodním, opotila jsem se a po rozdýchání několika dalších jsem rychlým krokem odešla na wc...a??? Jupíííííí, já jsem se vys*alaaaaaa!!!!!! To je na zápis do deníčku 😀 😀 😀 😀 😀 Manžel hned ráno odjel,ale už je prý na cestě domů....ten bude mít ze mě radost 😅 😅 Já su táák ščastná!!! Ale ty bolesti...uáááá, tak nechutně mi to připomnělo porod, že už se teď bojím 😅

stastenka42
12. nov 2013

@sweetest 😀😀😀😀😀 no super!!!! To je ulava co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre