Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

majka43
12. dec 2013

@sweetest Koukni na můj.

sweetest
12. dec 2013

@majka43 😀 tak proti Tobě jsem břídil!! 😀 😀

majka43
12. dec 2013

To teda jo. Nevím kde to beru, Ale od sedmýho týdne jsem přibrala jen 2 kg.

stastenka42
12. dec 2013

@sweetest
@majka43 no herecky😉😉😉😉😉. Jedna tam nema nic a druha zase riadne brusko😉😉😉 no ja som nieco medzi vami..teraz sa nefotim,som chora,nejaka viroza,tak lezim,pijem,a potim☹☹☹ krasne ste obidve....

stastenka42
12. dec 2013

@majka43 ako je mozne ze iba dve kila?

misha83
12. dec 2013

@sweetest To dítě si někde odkládáš??? 😀

stastenka42
12. dec 2013

@misha83 ako sa ma drobcek? Hod este fotecku nech sa pokochame 🙂

misha83
12. dec 2013

@stastenka42 Přidala jsem tě jako přítele, tak mi mrkni do alba 😉 .

stastenka42
12. dec 2013

Foto zo vcera..23+0

sweetest
12. dec 2013

@majka43 Já od začátku těhu přibrala jenom 2 kg....jsem zvědavá příští týden v poradně 😉

sweetest
12. dec 2013

@misha83 😀 Nn, nosím pod srdcem 😀 😀 😀 Já fakt nevím kde se schovává 😉

majka43
12. dec 2013

@stastenka42 Od sedmýho týdne dvě, ale do sedmýho tři, to šlo rychle, jak jsem se jenom válela a přestala chodit do práce, takže celkem pět.

majka43
12. dec 2013

@stastenka42 No ale taky už máš pěknej pupík.

majka43
12. dec 2013

@sweetest Kdy jdeš do poradny? Já 18.12.

sweetest
12. dec 2013

@majka43 19.12. 🙂

majka43
12. dec 2013

@sweetest To mám Hematologii. A 16.12 srdíčko, pěkně nabitý týden. Pak bude snad měsíc klid, nerada někde v zimě jezdím.

majka43
12. dec 2013

@zuzika72 Ahoj a jak jsi na tom ty? Pěkně nás napínáš.

sobka
12. dec 2013

ahojte snažilky, tehulky, maminky, chcem sa vas opýtat, ste tu niektorá, ktorá mala pri stimulacii normalny pocet vajicok, aj boli z nich embrya, niekedy aj namrazene, ale aj tak neotehotneli a rozhodli sa pre darcovské? ja mám strasne vela IVFiek za sebou , posledné dva roky chodíme na softy do Brna, ale nikdy sa mi pri vlastných embryjkach nepodarilo otehotniet. Neviem, už nevladzem cakat a dufat, že raz to vyjde, zvažujem darcovske vajicka, ale chcela by som od vas rady, podnety a skusenosti, na zaklade ktorých ste sa pre darcovstvo rozhodli vy....stale mi lekar vraví, že este to nemám vzdavat, ale urcite to je v genetike vajicok, skusala som aj DHEA, aj melatonin, ale nikdy som neotehotnela, teda raz v roku 2010 a aj v roku 2011, ale nikdy to nedopadlo ani po srdiecko☹ mala z vas niektora diagnozu nespecifikovanu neplodnost , lebo mala vždy vlasten vajka a aj tak sa rozhodla na darcovske? okrem toho, že nemám vajcovody, mám vsetky vysetrenia v poriadku, hemato, imuno, aj genetiku...tak ja už neviem, ako dalej, ale ked to nevyskusam, nebudem vediet ci má pan doktor pravdu, že je to v genetike vajicok, aj ked viem, aké je to drahé...dakujem za vas cas a odpovede 😉

zuzika72
13. dec 2013

@majka43 ale nenapinam len sa strasne bojim, doktor mi napisal ze mam ist rovno na ultrazvuk 10-14 den co vychadza na pondelok 10 den, ale kedze mi dosli injekcie tak som bola dneska si dat predpisat a chcela som aby ma pozrela lebo ja vazne nemam ziadne symptomy a a nechcem aby som dopadla ako naposledy a tak ma pozerala a povedala, ze je tam dutinka ale ze nevidi poriadne ten zlty vacok ale ze je to skoro ze j to od vkladu zatial len 19 den abo 20 den a ze zdiela so mnou teda opatrny optimizmus, a dala mi spravit hcg a vyska 8512,6 teraz jej mam ohladom toho volat neviem ci je to dostacujuce hcg, takze na sono kontrolu mam teda ist v utorok to je vsetko zatial ☹

zuzika72
13. dec 2013

@majka43 a moc si vazim majka ze si na mna myslela, ja by som sa najradsej este do toho utorka zakopala a vykopala az ked bude vsetko v poriadku 🙂

stastenka42
13. dec 2013

@zuzika72 ale ved super rastie Hcg😀😀😀 urcite bude vsetko ok,neboj...drzime palceky🙂🙂🙂

lusipe
13. dec 2013

@zuzika72 ahoj, len som sa chcela pripojit, ze ma tento isty problem...HCG na 9 den 337, na 14 den 3288 ale v 14 den po vklade na sone nic nevidel....normalne mi zostalo smutno...ale tiez ma uistovali potom v Brne ked som volala,ze to je tak malinke ze to nemozno vidiet...ze je to strasne skoro...sono sa robieva 2 tyzdne od pozitivneho testu...tak nam nic ine nezostava, len cakat...

majka43
13. dec 2013

@zuzika72
@lusipe Určitě to budete mít v pořádku, HCG vám krásně stoupá. Já byla na prvním UZ v 6+5, myslím, že to bylo 29den po vkladu a taky jsem se bála, že tam ještě nebude nic vidět. Vy jste ještě moc málo, aby tam něco bylo. Moc vám držím pěstičky.

lusipe
13. dec 2013

@majka43 si velmi mila, dakujeme pekne za ukludnenie...su to teda strasne stresy teraz, ale asi babatko fakt potrebuje cas 😉 aj ja tebe mooc drzim palceky nech babusko krasne rastie 😉

zuzika72
13. dec 2013

@majka43 majka ako sa to vlastne prosim ta rata ked sme po umelom aspon priblizne neviem si to vyratat, nam sa to tiez rata ako keby sme prirodzene otehotneli alebo inak 😕

majka43
13. dec 2013

@zuzika72 No zatím si to spočítej od prvního dne poslední menstruace. Oni ti to pak spočítají podle UZ.

majka43
16. dec 2013

@stastenka42 Tak dneska sono srdíčka. Doufám, že bude všechno v pořádku. Jo a včera večer konečně pořádný pohyby. Malá mě kopala asi hodinu do močáku, že jsem musela každých deset minut na malou.

majka43
16. dec 2013

Tak sono srdíčka v pořádku, akorát jsem musela dvakrát po čtvrthodině jít běhat po schodech, protože se malá nechtěla otočit. Jinak potvrzena holčička.

stastenka42
16. dec 2013

@majka43 no super😀😀😀 ja som nebola,lebo nam to kontrolovali na morfo ked sme boli..kazdu komoru,predsien,prietok krvi a tak,aj nam to farebne pustil a ukazoval ako pracuje...tak dalsia babulka,teraz je to 2:2...a meno uz mate? My asi dame definitivne Tamara,Taminka<3<3

stastenka42
16. dec 2013

@majka43 a kedy ides na cukor? Ja 2.1.
@sweetest a ty ako? Vypekas kolaciky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre