Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
29. aug 2018

@ericia ja chodim do Žiliny.Partner nema najlepšie spermie,ked ste si davali ešte pisci? Nas to cele vyšlo 4000eur plus teraz ešte platime za každy KET

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joannita
29. aug 2018

@ericia 5000e bez poistovne? Aj tak dost vela....
Nas to cez poistovnu vyslo na 2500e aj s liekmi a mrazenim na rok. Bez poistovne by to bolo cca 3500 - 3700e

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joannita
30. aug 2018

@ericia gynfiv Ba

janulka232
30. aug 2018

@ericia musime verit,že nabuduce to vyjde a so štastnym koncom.Mne už prichadza ms a musim sa rozhodnut či pojdem hned do dalšieho kola.Ked ešte,len v utorok som vysadila lieky a to hned mam začat brat zase estrimax☹

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
31. aug 2018

@ericia rozhodla som sa,ked už beriem medrol,že idem hned na dalši vklad.Dnes už silna ms a od zajtra možem uživat estrimax.Dnes som nechapala čo zo mna vyšlo na vložke som mala ako by taku hrubšiu a väčšiu kožu ako z mäsa🙂.Prajem Ti vela sil drž sa.Tiež som si to zažila,že som musela ist na kyretaž.Ja som potom šla v januari na konzultaciu do centra a doktor mi vravel,že v aprili možem ist na vklad,ale nakoniec som šla až v maji

joannita
31. aug 2018

@ericia ja mam 2 mesiace po kyretazi ale zatial som este nedostala stale menzes....dr. povedal ze vzhladom na moj vek, 3 mesiace postaci pockat, idealne je ale pol roka.
Ale za predpokladu ze budem mat menzes......

@janulka232 tak presne toto iste zo mna vyslo po jednom vklade,.kedy som mala ale len biochemicke teh. Hovorila som to aj dr. Ale on nechapal co mu hovorim 😁 Vyzeralo to ako taky hrubsi kus koze asi 6x6cm

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joannita
1. sep 2018

@ericia dakujem,.ale ja veru pockam a ked tak az buduci rok....teraz vobec nehrozi u mna.

janulka232
1. sep 2018

@ericia
@joannita baby je mi to luto,že všetky tri sme prišli o babätka.A musime bojovat dalej snad raz sa aj nam podari stat sa mamičkami.
@joannita ja som po kyretaži hned dostala ms s tym som nemala problem.No ktovie čo to zo mna vyšlo snad kontrola dopadne dobre,že možem skusit dalši vklad

alilka
2. sep 2018

Ahojte..baby rada by som vedela čo všetko obnáša ivf s darovaním vajíčkom..koľko to stojí?ako celý proces prebieha. My sme po prvom neúspešnom ivf..odobrali mi 11 vajíčok ,7 oplodnili ale už po prvom dni sa prestali vyvíjať..PK prežilo jedno-blastocysta ale tehu z toho nebolo..najskôr vravia že chyby bude v mojich vajíčkach .manžel má spg vynikajúci .986 miliónov spermií v ejakulate..zdravé..moje AMH 4,4..mám trombofilny stav inak všetko ostatné v poriadku..bola som už 7x tehotná a vždy neúspešne..1x MA,3x spontánny potrat a 3x mimomaternicove..vzali mi žiaľ obe vajcovody a časť maternice po poslednom mimomaternicovom..do ivf som išla takmer s istotou že toto nam už zaručene pomôže k dieťaťu..žiaľ nekoná sa..neviem čo iné by som ešte mala podstúpiť aby mi buď zistili problém alebo neviem..genetiku, reproimunologiu, endokrinologiu mám v poriadku .len tá hematologia..akk vám zistili že vaše vajíčka niesu Okey?ďakujem za každú odpoveď a radu. 😉

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
3. sep 2018

@alilka ked chceš darkynu vypiš si dotaznik aku darkynu chceš.Potom dostaneš lieky aby Vam zladili ms spolu.Ja som mala vyhodu,že som nemusela brat lieky,lebo akurat sme mali spolu 🙂.Neviem či Ti ešte poistovna preplaca ak nie mna to vyšlo okolo 4000eur.Ja mam velmi nizke amh preto sme museli riešit darkynu.Je mi to luto čim všetkym si si už musela prejst.A aj napriek vašim dobrym vysledkom sa stale nedari

janulka232
3. sep 2018

@ericia Viem čo teraz preživaš.Ja som sa tešila,že prvy krat mam na teste dve čiarky a nakoniec bolo to mimomaternicove.Tiež som bola z toho neštastna a,že zase musime mat pauzu a vek mi uteka.Teraz v auguste už som mohla mat babo.Ked som bola teraz na vklad a jeden den ma dost bolelo brucho už je tam velky strach,že može sa to zopakovat.Daš sa dokopy a,ked sa budeš na to citit pojdeš do dalšieho kola.Uvidiš budeš sa na to tešit aj,ked už bude tam vždy strach

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
4. sep 2018

@ericia hlavne,že maš mrazačikov a nemusiš absolvovat všetko od znova.Vydržiš tie mesiace rychlo zbehnu a si pojdeš po embryjko.A ktovie kedy Ti pride po kyretaži ms,lebo vela žien ma s tym problem no ja som chvalabohu nemala.A teraz si na pn či pracuješ? Presne tak snad aj na nas si sadne štastie a aj my sa dočkame babätiek

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
4. sep 2018

@ericia ja idem 12.9. do centra na kontrolu sliznice a snad bude všetko ok,lebo ms je nejaka divna krvacala som iba dva dni a teraz skor špinenie po neuspešnom vklade som čakala silnejšiu a hlavne nie taku kratku.Ja som tiež bola po kyretaži doma na pn,lebo je to dost bolestive psychicky a najhoršie,že my sme to akurat preživali cez vianočne sviatky

alilka
4. sep 2018

@janulka232 ja som bola zatiaľ len na jednom ivf čize poisťovňa by nám to hradiť mala..ale teda ešte neviem čo budú dr hovoriť..či rovno pôjdeme do darcovskych alebo ešte skúsime s mojimi..ci to bola náhoda alebo neviem..a ďakujem 😉

janulka232
5. sep 2018

@alilka ak sa da treba ešte skusit so svojimi vajičkami,lebo maš krasne amh.Držim palce

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka232
6. sep 2018

@ericia ďakujem 🙂.Bolo to velmi tažke a vkuse som musela chodit do nemocnice na krv,lebo davali tomu ešte šancu,lebo hcg vkuse išlo hore.Ešte aj 24.12 som musela ist rano na krv a po vysledkoch zase som tam šla na sono.No hruza a akurat,ked mal snubenec meniny vtedy mi robili kyretaž.Už nikdy na to nezabudnem tak velmi tužime po babätku a nakoniec sa toto stane.Ja som bola vyše mesiaca na pn.

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre