Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lejduska
17. mar 2019

@regina24 ahoj, my sme boli konkrerne tam, vraveli 2-3 mesiace, koncom novembra sme podali ziadost, v novom roku mali datkynu, koncom januara embryjka, kedze robia len KET zmrazili ich a mna museli pripravit, 2.3 sme boli na Ket. A myslím ze sa to cele trochu natiahlo kvoli vianociam

regina24
17. mar 2019

@lejduska tak že mám rátať tých 3mesiace.
A jak sa máte ?
Tiež vám spermie zmarazili? A potom ste išli na vklad ? A jak sa darilo podarilo sa Vám?

lejduska
17. mar 2019

@regina24 kludne rataj 3 a určite sa podari skor vraj bezne maju do 2 mesiacov mi vraveli 😉 keby robili ET s čerstvými tak to mame o mesiac skôr za sebou. A ano boli sme tam 1x spisat papiere + manzel odovzdal material a potom sme prisli až na vklad. Kľudne sa pýtaj co chces, mozes napísať do spravy. Vy ste uz boli na nejakej konzultacii na Slovensku alebo idete rovno tam?

lejduska
18. mar 2019

Tak dievčatá, ako ste na tom? Ja som mala pred tyzdnom //, aj pozitivnu krv tak som sa pomaly tesila a pripravovala ze som tehu, a aktuálne test biely. Najhoršie predstavy 😔

regina24
23. mar 2019

Tak už zaradená do Darcovské ho programu už iba čakať kedy má budú volať aby som išla na vklad.
Jaj dúfam že to prejde rýchlo.
Aké vytamini ste užívali pred vkladom?
Ďakujem
🙂

regina24
25. mar 2019

Ahojte kedy Vám dali vedieť keď už máte darkyne?
Keddarkynq už stimulovali alebo predtým jak našli darkyne?

laxxvita
25. mar 2019

@regina24 ahoj, mňa čaká v stredu prva konzultácia v Brne v Reprofit, tak som zvedavá. By som ta informovala, ale viem asi toľko ako ty.. Do akého centra chodíš ty?

regina24
25. mar 2019

@laxxvita Helios Brno podali sme žiadosť 15.3
Tak snáď budeme len čakať.
Ja už tak čakám kedy mi budú volať 🙂
Nech to je tu .
Podľa čoho ste si vyberali centrum?

laxxvita
26. mar 2019

@regina24 podľa referencií a skúsenosti od jednej vzdialenej pribuznej. A vy?

regina24
26. mar 2019

@laxxvita ja som chodila na Slovensku do Helios a BB a potom sme išli do Brna.
Daj vedieť čo ti povedali dnes.

sweetrevenge
26. mar 2019

Ja Brno reprofit, napísala mail ze ideme do toho vo štvrtok, hneď mi poslali dotazník a v pondelok už že máme darkynu, vklad 2.6 😊 tak sa bojím

regina24
26. mar 2019

@sweetrevenge tak že 2.6 idete na vklad ?
A kedy Vám napísali keď našli darkyne či už vtedy keď ma embrijka?

sweetrevenge
26. mar 2019

@regina24 presne 13.3 som napísala mail, ze sme sa rozhodli pre IVF s darovaními vajíčkami, poslali mi hneď mailom dotazník a ja obratom poslala späť, 15.3 už mi napísali, že máme darkynu, odber vajíčok a spermií bude 26.5 a 2.6. Vklad

ingrid0105
26. mar 2019

Baby davate si PICSI pri DV?

sweetrevenge
26. mar 2019

@ingrid0105 mne reprofit Brno napísal, že automaticky ideme PICSI

ericia
26. mar 2019

@ingrid0105 my sme si pripatili PISCI... V cene je len ISCI... Teraz ma čaká tretí vklad s DV vajíčkami...

ingrid0105
26. mar 2019

@ericia pisala som koordinatorke ze v den opu to doplatime. Chcem mat istotu ze vyberu spravne spermie. Drzim palce. Kolko mas este mrazacikov?

ericia
26. mar 2019

@ingrid0105 ďakujem 😊 mame ešte dve embryjka zo štyroch...

regina24
26. mar 2019

@sweetrevenge a tak prečo tak neskoro že v juni vklad ?
Či to ide do poradia?
Držím palce .
My sme vypĺňali papiere 15.3 .
Tak čakám mne by Bali volať že už darkyne je.tak stále čakám už sa nevie. Dockat

regina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
regina24
26. mar 2019

Baby ako dlho ste čakali na darkinu ?

ericia
27. mar 2019

@regina24 mne to trvalo od nájdenia darkyne po vklad okolo 6 týždňov ... Len nám sadol cyklus...

sweetrevenge
27. mar 2019

@regina24 lebo od budúceho mesiaca mam začať brať antikoncepciu na zosúladenie cyklu s darkynou

regina24
27. mar 2019

@sweetrevenge aha tak preto.

regina24
27. mar 2019

@ericia keď našli darkyne tak vám volali že majú darkyne?

lejduska
27. mar 2019

@regina24 ked ste uz odovzdali spermie tak v heliose ti zavolaju ked budu mat embryjka.

laxxvita
27. mar 2019

Ahojte budúce maminy, prosím vás, chcela by som sa vás spýtať aky mate S-TSH vo svojom hormonalnom profile? Ja mam 3.26 a ze ho budem musieť znížiť na 2. Povedali mi v centre. Je to nevyhnutné? Ďakujem za vaše odpovede, názor..

evaachesa
27. mar 2019

@laxxvita vysoka hodnota vacsinou znamena znizenu cinnost stitnej zlazy. Objednaj sa k endokrinologovi. Tiez mam znizenu cinnost a uz niekolko rokov beriem denne tabletky a som tam sledovana. Obcas treba davkovanie upravit, napr v tehotenstve. Potom treba kontrolovat hodnoty kazdy mesiac. A urcite je to dolezite aby ti spravne fungovala stitna zlaza, takze co najskor si to pories... drzim palce 🙂

regina24
28. mar 2019

@lejduska hej už sme odovzdali aj spermie.
Jaj ja som taká nedočkava.
A potom keď zavolajú budú mňa aj stimulovať liekmi.
Ďakujem za info

milus777
28. mar 2019

@laxxvita ano je to nevyhnutne. Ja som na vysetreniach pred vkladom malatiez taku hodnotu a musela som narychlo sa objednat k endokrinologovi. Tsh musi byt pod 2.5 aby nezapricinila neuspech ivf...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre