Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

dianan
28. júl 2009

mie mam volať až štvrtok

iwusa
28. júl 2009

SUPEEEER!!!! ja sa tak tesim z teba a s tebou zavoren 😉 uz mas dva velke kroky za sebou (odber vajicok aj oplodnenie) a teraz ta caka ten najvacsi, povedala by som, ze az milovy krok 🙂 drzim pasticky!!! na kedy mas dohodnuty zakrok?

baby budete spolu tehulkovat 😀

dianan
28. júl 2009

ivuška tyk vklad by mal byť možno piatok,aôebo sobotu,to ešte neviem..

bobjan
28. júl 2009

Dia, aha....mne vtedy kázali každý deň... a neviem, či to bolo dobré...

Tak ET ešte tento týždeň 😉 Bomba, dúfam, že sa to tu rozbehne tak ako v témičke druhej kam chodím 😉

Inak dievčatá, keď mám ísť na HP 2.-5.DC, tak špinenie sa ako mrcha neráta však? Špiním s prestávkami už 3.deň a nič, lezie mi to na nervy...brrrrrrrrrrrrrrrrr

dianan
28. júl 2009

bobjan,špinenie sa neráta,až krvácanie

mimka29
28. júl 2009

dianan tak to je super. Na porovnanie u mňa vo Ferticente vystimulovali aj 4 foliky ale prázdne ☹ tak preto som sa pýtala na počet folikov. A ty si predtým mala pri stimulke vajíčka? Určite si to písala, ale nepamätám 😒
Bože, budeme silno myslieť na vašich drobcov, nech sa pekne delia.

bobjan mne vždy hovorili, že mám ako prvý deň rátať ak začnem naozaj krvácať a to do 18.00 hod. tak to je prvý deň. Ak začneš krvácať až neskôr večer, tak to nerátaj ako prvý deň a špinenie tiež nie.

bobjan
28. júl 2009

No som si to aj myslela, ale som sa chcela utvrdiť, ďakujem 😉

dianan
28. júl 2009

mimka...viem,prečo si sa pýtala..predtým,ked sme boli na IVF tak sme mali tiež 3 foliky..,ale 2 boli prázdne,a vajko len jedno,takže ja som vedela,že zo mna veľa nevydoluju....a v mojom prípade 3 je super
už len nech sa pekne delia a su silné...

bobjan
28. júl 2009

Di, mali ste ICSI?

dianan
28. júl 2009

a ináč baby tej alchemilke...fakt verím....pri odbere som mala výšku sliznice cez 10 mm,takže asi fakt pomáha

dianan
28. júl 2009

ano bobjan,mali....aj ked embryologička povedala,že spermie neboli zlé,že aj tak odporuča ICSI,že je večšia šanca,že sa oplodnia

bobjan
28. júl 2009

A koľko si tej alchemilky pila? Ja som si dávala tiež pri IVF, ale moc nepomohla... 😒

dianan
28. júl 2009

ja som pila cca 1/2 litra ráno...a 1/2 litra večer

bobjan
28. júl 2009

Dia a ešte si brala niečo k tomu?

mimka29
28. júl 2009

Aj ja pijem alchemilku a vôbec sa tak nebojím na pondelok na ultrazvuk, lebo minule mi zázračne pomohla za dva dni. Tiež ju pijem ráno a večer po 0,5 l.

iwusa
28. júl 2009

ako krasne kecame, takto zivo tu uz dlho nebolo 😎

alchemilka je skvela vec, verim jej aj ja a popijam ju podla tvojich pokynov! a to isci, no neviem ako by som sa rozhodla. manzel ma dobre smermie ale ci by som riskovala nase oplodnenie, mozno to aj bude zavisiet od mnozstva vajicok.

mimka vy ste mali isci, ci icsi, ci ako sa to pise? 😀 😀 😀

di, drzim ti strasne silno pastiky aby ti to vyslo!!! takze podla mojich planov teraz sa postasti konecne di, potom mimke a na jesen uz bude tehulkovat aj bobjan! tesim sa s vami babulky moje 😀

dianan
28. júl 2009

iwuška...a potom tebe...
bobjan...nič viac som nebrala,a od odberu utrogestan 2 ráno,2 večer

iwusa
28. júl 2009

bodaj by, ved uvidime... di 😵

bobjan
28. júl 2009

Iwuska, ty kedy?

mimka29
28. júl 2009

iwuska aj my sme mali ICSI, veď to už len čo vajíčko to 1000,- Sk. Ja by som neriskoval, že sa neoplodnia.

iwusa
28. júl 2009

bobjan, my cakame ako nasej nadrahsej darkyni vyjdu geneticke testy, osobne si myslim, ze nic zle tam nebude a ked budu ok, tak potom sa pojde dalej. este cca 5 tyzdnov, cize nejako zaciatkom septembra sa zisti vysledok, potom je ostatne vysetrenia spravi heliosik, cize ak by slo vsetko super (ale nieco sa predsa musi dovrzat, to by sme ani neboli my 😀 ), tak mozno oktober-november? ved uvidime, nechcem predbiehat, ja budem radsej pomaly dufam, tichucko ako taka mysicka si pockam na svoje stastie, hadam sa aj na nas usmeje, ved si to zasluzime... presne ako vsetky babulky tuna na konikovi!

mimka - no ved to, radsej si clovek priplati a nech je to zarucene, radsej dat 33 eur za vajko ako opat kolke eurace za cely proces a keby len eurace, ale aj tych nervov a slz...

bobjan
28. júl 2009

Iwuska, to ujde coby dup 😉 Neboj, my ti to tu dúfam príjemne skrátime to čakanie 😉

iwusa
28. júl 2009

no mne tento rok neuveritelne rychlo uteka, ved si zoberme, ze na konci tyzdna je uz koniec jula!!! polovica prazdnin v čudu 😀 leti, leti, vsetko leti, co ma kridlo nech uleti 😀 a ten cas, ten leti neskutocne! clovek si pocka a ja som taky typ, ze ja viem pockat (hlavne, ked sa jedna o nieco taketo dolezite) a ten pocit, ze uz sa nieco deje, no ten je neskutocny! posuva ma to mooooc moc dopredu 😉

dianan
29. júl 2009

Dobre ránko slniečka moje krásne... 🙂 prajem Vám pekný dník

mimka29
29. júl 2009

Dobré ráno,
Ako si sa vyspinkala diana? Dnes budeš zase volať ako darí drobčekom, že?

iwusa
29. júl 2009

bre ranko dievcence 🙂
uz mame stredu a to uz je skoro ako vikend 🙂 fujha, boli ma brusko ale to mam z toho, ze som sa napchala melonom a teraz sa spracovava 😀

mimka29
29. júl 2009

iwuska ja budem šťastná, keď bude už dnes večer a ja to v robote do 17-tej vydržím bez ujmy na zdraví. Bolí ma strašne chrbát od krku až po nohy, asi som dostala prievan, tak budem dnes v práci asi "veľmi príjemná" na ľudí 😀

dianan
29. júl 2009

čau mimka,iwuška...
nie mimi...až zajtra mam volať....tak som taká nedočkavá...ale musím to vydržať...

mimka29
29. júl 2009

Aj mne povedali v Brne, že mám volať ob deň, ale ja som aj tak volala keždý deň 😀

iwusa
29. júl 2009

mimi - to moze byt aj z klimy, je to strasna potvora nerada ju pouzivam ale prievan je takisto nebezpecny ☹

di - este si na PN alebo pracujes? treba sa nejako zabavit, aby si na to nemyslela a neboj, zajtra sa dozvies urcite vyborne spravy!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre