Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
20. sep 2009

Vieš ale ja ju nedostanem aj keď nebudem tehu, lebo beriem náplaste Estrahexal a tablety Estrofem a tie ju držia, ale vždy keď všetko vysadím, tak za tri dni ju mám v plnej kráse.

vika34
20. sep 2009

budem na teba intenzívne myslieť

dianan
20. sep 2009

jáááj vika..vinobranie..ved to je dobrá akcia...ale je pravda,že nie celkom lacná...
mimka...aj ja na teba myslím....a prosím..zajtra testuj tak,nech su tam //
..nech sa to tu konečme rozbieha...

vika34
20. sep 2009

dobrá,dobrá akcia ,ale tie húfi ludí už nie sú pre nás postarších 😀

mimka29
20. sep 2009

Zlatíčka dobrú nocku, zajtra ráno písnem.

vika34
20. sep 2009

DN ,mimka

dianan
21. sep 2009

Dobre ránko....a pekný pracovný týžden....nech nám rýchlo ubieha... 🙂
mimka..Tebe silno držím palce...nech dnes už vidíš vytužené//..

mimka29
21. sep 2009

Dobré ránko,
babulky ani náznak druhej čiarky 😢

iwusa
21. sep 2009

mimka nezufaj este, vika ti napisala o sebe a pozri, kto by veril, ze po tolkych dnoch je tehotna a predsa bola! nestracaj nadej! a hlavne, bud silna!

mimka29
21. sep 2009

iwuska to sa už nedá. Keby som bola tehotná, tak je tam aspoň náznak čiarky. Som sklamaná, nahnevaná a neviem ešte čo ...

iwusa
21. sep 2009

ja viem mimka... ja by som bola pravdepodobne taka ista, len nechcem povedat, ze je ko..ec, lebo mozno v skutku nie je a ked sa to povie, tak je to uz take definitivne, realne... a to ti urcite neprida na optimizme, preto sa snazim aspon psychicky ta podporit a trosicku pomoct. nechcem aby sa to skoncilo, lebo ty si to zasluzis a my vsetky ako sme tu, tak ti to prajeme!

dianan
21. sep 2009

jááááj baby... ☹
mimka...ešte nezufaj...aj ked všetky by sme boli zufale,rozčarované,nahnevané...a neviem čo ešte...
mimka..treba urobiť krv...a budeš na istom...kým nie je krv,tak ani lieky by si nemala vysadiť...no a potom volať RM...lebo za toľko penazi....2 embrya..to je veľmi máíličko....

mimka29
21. sep 2009

Dík baby,
sledujem tu na koníkovi ešte jednu kočku, ktorá bola na transfere o deň skôr ako ja, takže dnes je 13 deň, test má tiež biely a nezúfa, tak som si znej zobrala príklad 🙂

vika34
21. sep 2009

mimka , 😉 ,myslím na teba

bobjan
22. sep 2009

Ahojte🙂

Tak ja som od včera v robote a najako sa aklimatizujem...

Mimuška, mooooc na teba myslím a držím ti palce 😵

didlinka3368
22. sep 2009

Dobré ránko babuľky....ja len teraz trošku využijem vašu témičku, aby som povedala, Iwuške, že som jej včera do IP poslala dôležitú správu a neodpísala mi, tak nie som si istá či si si ju prečitala zlatko?!

dianan
22. sep 2009

dobre ránko.....
😉

sue
22. sep 2009

Ahojte, tak ja som dnes zjedla prvú Proveru 🙂

mimka29
22. sep 2009

Ahojte babulky,
ja som si dnes pekne pospala. Ráno vstávam o 6.00 hod, zavediem utroš a šup späť do postielky.
Ste zlaté, že na mňa všetky myslíte.

sue tak to už začínaš so stimulkou, alebo načo je tá Provera?

sue
22. sep 2009

Mimuš, no presne neviem...ale je to na úpravu cyklu pri dlhom protokole. Tak nejak to popisovala koordinátorka, že to slúži na to,aby MS neriadil môj mozog 😅

mimka29
22. sep 2009

Aha sue aj som si myslela 😉

sue
22. sep 2009

Ty si to nebrala nikdy?
Ako vlastne v centre vedia zladiť darkyňu a príjemkyňu?

mimka29
22. sep 2009

Ja aj darkyňa sme začali brať v jeden deň antikoncepciu a potom sme ju v jeden deň vysadili. Do troch dní sme obe dostali menzes. Ona začala stimulku na IVF a ja som začala stimulku na rast sliznice. Tak možno preto berieš tú Proveru a keď ju vysadíš, tak dostaneš menzes a tak nejak upravujú menzes aj tvojej príjemkyni.

dianan
22. sep 2009

ahojte.... 🙂
mimka..tak ako sa cítiš???maš niečo nove??

sue
22. sep 2009

Mimka, hmm...alebo sme sa nejak s darkyňami zladili (lebo čo viem,tak vajká pôjdu na 90% dvom babám ak ich bude dosť)...

No som zvedavá ako to bude 🙂

dianan
22. sep 2009

ahoj sue... 🙂
aj ty si ešte v práci??

sue
22. sep 2009

Di, veru ešte som 🙄 ale už som ohlásila PN, baby v utorok nastupujeeeeeeeem , hurááááááááá 😀 😀 😀 príšerná som 😀 😀 😀 za pc ma nik neuvidí, budem sem len nakúkať, joj fajne nám so zlatíčkom mojim malým doma bude 😵 😵 😵 síce budeme asi o chlebe a vode, pretože z 55% platu moc nevyžijeme, ale fajne náim bude 😵 😵 😵 😵 😵 joj už aby ste aj vy také doma mali 😵

mimka29
22. sep 2009

dia nemám nič nové. Zajtra budem testovať s testom z Repromedy a hneď ráno budem volať výsledok, tak som sama zvedavá čo mi na to pevedia a určite sa budem domáhať za tú cenu ešte aspoň jedného pokusu. Najväčší šok by bol, keby som mala ráno //, ale to by sa musel stať zázrak. Už som s mierená aj s neúspechom a vŕta mi červíček v hlave, že čo ďalej.

sue ty si zlatíčko, ale dúfam, že nám napíšeš, keď budeš s malým doma, veď vieš, že my sme baby zvedavé.

Inak baby didlinka má už výsledky z genetiky a je vhodnou darkyňou, tak zajtra idú aj s iwuskou do Martina, tak zajtra prinesú nové správičky.

dianan
22. sep 2009

mimka...aspon nejaké dobre správičky...
tak mali by sme ťa popľuvať..pred zajtrajšim testovaním......a ako hovoríš...ak by to nevyšlo....treba sa dožadovať dalšieho pokusu...

zajtra držim palce aj ivuške a didlinke v Heliose 🙂

mimka29
22. sep 2009

didlinka je akurát u mňa a zajtra tam majú byť na 9.00 hod, tak potom, keď budem mať ja skôr správičky, tak dám vedieť. Teda ak mi to baby dovolia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre