Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
23. okt 2009

Všetky budeme krásne mamulky 😀

bobjan 😕 stále nejaké komplikácie, to je hrozné ☹

minka051
23. okt 2009

Ahoj denis no uvidíme 🙂 Práve som kuspitke posielala nejaké recepty.

denis19
23. okt 2009

minka, jako recepty na varení?????

minka051
23. okt 2009

bobjan
ja som pri IVF schytala tiež velkú cystu a potom to aj tak dopadlo ale to nemusí byť pravidlo lebo sa dá odsať.

minka051
23. okt 2009

Tak baby dala som sa od dnes na dietu a musím cvičiť lebo pri tých stimulkách som pribrala 4 kg. Do ničoho sa nezmestím.. Som ako bublina. Tak mám ju na 13 dní a uvidíme. Pribrať som mohla radšej ináč 😀 😀 😀

denis19
23. okt 2009

Minka!!!!Ty a na diete!!!NEblázni!!! A na jakou dietu jsi se dala????? 😀

minka051
23. okt 2009

mimka29 to je jsné že budeme 😀 Ako delové gule ale krásne 😀

minka051
23. okt 2009

denis ta sa volá že Luvačovická dieta. Je dobrá ja ked mám vysoký cholesterol moj otec to má odskúšané a aj ja.
Ak chce tak ti ju pošlem. Ale ty ju preboha teraz nerob!!!!

minka051
23. okt 2009

sarah77 tak ako vidím tak sme rovnako dopadli Určite ti napíšem IP.

denis19
23. okt 2009

monka, pošli,no já ted neplánuji dietovat 😀 ale do budoucna....

minka051
23. okt 2009

denis dobre tak ti ju dám do IP

denis19
23. okt 2009

ok

minka051
23. okt 2009

Skúsim to hodiť sem možno to bude lepšie

sarik1
23. okt 2009

AHoj holky..... ráda bych se Vás zeptala jestli už je někdo z Vás mamimkou s darovanými vajičky po KETu... já už sice 2x otěhotněla ale vždy potratila,také máme mít dárkyni vajíček.

minka051
23. okt 2009

sarik Ja sa na to ešte len chystám do akého centra chodíš? Ja pôjdem do Repromeda.

sarik1
23. okt 2009

minka: Já chodila do Gennetu a ted do Sanusu....

minka051
23. okt 2009

sarik ja som chodila do Heliosu v Martine. Teraz ma doporučili do čiech.. A kázali ti zohnať si darkyňu?

bobjan
23. okt 2009

sarik, tam to vraj vychádza za veľmi dobrú cenu...

sarik1
23. okt 2009

minka: Jo jo já musím mít dárkyni.......

sarik1
23. okt 2009

bobjan: Nás to zatím vyšlo na 150 000,- +-

bobjan
23. okt 2009

sarik aha....ja som počula, že tam sa dá ísť do darovátiek z vajok, ktoré im zostávajú po úspešných IVF a páry ich dajú na darovanie a to je o hodne lacnejšie..

minka051
23. okt 2009

sarik a to je v aokm meste ten Sanus. ja musím mať darované tiež inak to už nejde. Potratila si pri svojich alebo pri darovaných

mimka29
23. okt 2009

sarik1 na predchádzajúcej stránke písala sarah77, že má doma baby z darovaných vajíčok. Ja som absolvovala IVF s darkyňou, ale nevyšiel nám transfer z čerstvých (nechcela mi narásť sliznica), tak nám museli embryjka zmraziť, kým budem pripravená a KET som absolvovala teraz 9.9., ale žiaľ nevyšiel, tak musíme ísť do celého cyklu odznova, lebo viac embryjok sme nemali ☹

bobjan mne sa zo 4-roch IVF pri dvoch urobila cysta.

minka ty si už rozhodnutá pre centrum do ktorého pôjdete?

sue
23. okt 2009

Ahojte zlatíčka 🙂

Tak sa s Vami lúčim, som po úspešnom odbere - nakoniec to bolo 14vajíčok - 2 3kové, 4 2kové a 8 1kových 😵 😵 😵 Dr. bol veľmi spokojný. Zákrok úplne super 😵 ešte som si asi tak fajne nepospala.

Takže teraz sa už len veeeeeeľmi modlím a o tri týždne zavolám do centra či babuľka otehotnela 😵 😵 😵

Na záver... ešte raz obrovské poďakovanie všetkým v Heliose... úžasný prístup, kiežby to všade bolo tak 😵 😵 😵

A Vám tu milé budúce maminky prajem, nech sa Vám to splní čím skôr 😵 a nech je darkýň stále viac 😵

(a budem Vás šmírovať sem-tam komu pribúdajú tt 😵 )

minka051
23. okt 2009

Ahojte babenky tak konečne som z práce doma 🙂 nakúpené, urady pobehané, kaderníčka objednaná tak na budúci týždeň už budem krásna 😀 😀

sue tak hratulujem zbládla si to super 🙂 🙂

mimka29 ano som ideme do toh centra Repromeda. Lebo tam to ide najrýchlejšie a mne bilogické hodiny tikajú ako divé..
Ktovie možno sa to podarí.

mimka29
23. okt 2009

Ahoj sue, na takúto úžasnú správu čakám celý deň. Mám z toho strašnú radosť, že to tak dobre dopadlo. Dúfam, že to aj u didi pôjde tak hladko. A dúfam, že sa neodlčíš, ale prídeš nás občas pozrieť, lebo by si nám chýbala. Ach joj až sa mi urobili zimomriavky 🙂

mimka29
23. okt 2009

minka v Repromede to ide fakt najrýchlejšie a majú super výsledky, len si podchyť niektoré veci, ktoré som ti napísala do IP a určite budeš čoskoro tehuľka 😉

sarah77
23. okt 2009

Ahoj sarik my sme boli v reprofite,tam robia ET z čerstvých embr.
1krát som však 2dni pred ET ochorela,tak som šla na KET dva krát tie nám nevišli.2krát už sme boli úspešný vkladali mi čerstvé vajká a z tohto pokusu máme dievčatko a ešte ostali dve embr.na KET.Čakali sme tri mesiace.

sarik1
23. okt 2009

sarah: Děkuju za info 🙂 mě se právě podařilo otěhotnět s čerstvými a KET se nějak nedaří tak bych ráda věděla, jestli někdo vůbec otěhotní z KETu u darovaných vajíček...

minka051
23. okt 2009

mimka29 už si píšem na papier na čo sa nesmiem zabudnúť opýtať. Lebo strašne chcem aby sa to podarilo.

Ahoj sarah77 psala som ti do IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre