Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

anubis
28. okt 2011

@silvinnka
Tak ty toho už máš hodně moc za sebou,chuděro 😕 já mám "jen" předčasný přechod,nikdy jsem nebyla těhu,nemám za sebou žádné ivf nic,jen už asi 2roky vím,že v mém případě pouze darovaná.Ale až ted jsem k tomu nějak dospěla 😔 ale ta imuno mě štve,že mi jí nikdo nenabídl,nebo nedoporučil.Tak můžu jen doufat,že je vše v pořádku 😉

anubis
29. okt 2011

@silvinnka
Tak co?????čekám na zprávičku 😀

silvinnka
29. okt 2011

ahojte,taaaaaak dve krasne blastocysty uz mam v brusku aaaaaaaaaaaaaaa pat dalsich ,,surodencov,, (blastocyst sa dnes dalo zamrazit 🙂) pichli mi pregnyl,bola som ako mechom prastena,az teraz sa mi podarilo vyliezt z postele 😉

anubis
29. okt 2011

@silvinnka
Tak to je supeeeeeeer,hezky odpočívej,at se pěkně zavrtávaj 😀 a jak to probíhalo?byl to rychlosex s publikem?

silvinnka
29. okt 2011

@anubis xixi,pohodicka,ja vzdy tie transfery trosku viac citim,ale to hlavne tymi likmi co papam aby mi pekne narastla sliznica aza druhe pri plnom mocaku mam pocit,ked mi prilozila ultrazvuk na podbrusko ,ze ich vsetky ocikam 🙂) vsetci,sestricka,dr. ,embryolog. su veeeeeelmi miliiiiiiiiiiiiii a ludski 🙂) 😉

anubis
29. okt 2011

@silvinnka
😀 😀 😀 😀 to mě teda čekaj pěkný věci 😝 a proč musíš mít plnej močák?

silvinnka
29. okt 2011

@anubis zvladnes to,aby Ti vedeli pekne vlozit miminko,tam kam treba...mocak je hned nad maternicou a ked je nenaplneny,tak sa dost podobaju 🙂)ty si teraz v akom stadiu pripravy?

anubis
29. okt 2011

@silvinnka
nejdřív mi vyvolaly ms,pak mi píchly decapeptyl,15dc jsem začala brát estrofem třikrát denně,24.11 jdu na ultrazvuk do caru,25.11 jde dárkyně k opu a manžel do kabinky a pak čekat jak se vyvíjejí a počítám 29.11 na ET. Ale vůbec a vůbec mi to neutíká ☹

silvinnka
29. okt 2011

@anubis zlatko,ale ubieha 😉 tie datumy, tu mas velmi rychlo,ani sa nenazdas 🙂) sranda,mna pripravovali trosku inak....na 20dc (minuly mesiac) mi pichli decapeptil depot,o 8dni som mala dostat menzes,samozrejme nic....pichli agolutin na vyvolanie menzesu,menzes dosiel 4 dni pred tym,nez zacala moja darkyna stimulovat,cize uplne paradne sa nam to spojilo 🙂) no a od prveho dna menzesu,papam estrofem,prednison,anopiryn a od dna OPU darkyne vkladam utrogestan....dnes som dokanca az na 24DC mala vklad....pomocou toho decapeptilu sa posuva cyklus aj o 3 -tyzdne 🙂) mne cely oktober presiel neskutocne rychlo a ked mi zavolali,ze maju drkynu som si povedala ,,ups je to tu,, a premohol ma strasny strach,ktory bol kratkodoby 🙂) no a ani neviem ako a dnes uz mam v brusku miminecka 🙂 neboj sa,teraz aj Tebe to bude ubiehat velmi rychlo ....

anubis
29. okt 2011

@silvinnka
a jak jsi snášela estrofem?já hned po prvním prášku začala špinit,po druhým už krvácet,to trvá už čtvrtej den a na mrchu je to brzo patnáctý den,nemůže jít vše hladce,že?kdyby šlo,nebyli by jsme si psaly....a spousty nám podobných ☹ jen mám strach z toho,že nemám imunologii,a bojím se,aby to na ní neztroskotalo 😔 každopádně držím palečky at mi za deset dní,nebo třeba i dřív napíšeš pozitivní zprávičku 😀 třeba to vyjde hned dvakrát,to by bylo radosti najednou 😀

silvinnka
29. okt 2011

@anubis estrofem znasam stale o.k,akurat citim po 10tich dnoch take pnutie dolu,tym,ze sa to tam roztahuje 🙂) neboj sa,pokial nema imuno,staci ak Ti nasadia prednisom a vybavene,aj keby si mala nalez nejaky ,tak Ti naordinuju jedine prednison,nic ine....takze bud pekne v klude 😉 dufam,ze o 10 dni Teba aj seba potesim s pozit. testikom ....

kacorek
30. okt 2011

@anubis
No já mám předběžný datum vkladu 🙂 5.12., ale nevím, dělám vobchodě, tak znám jaké to jsou nervy 😠 a zápřah hlavně před Vánocema. A kdybych šla na nemocenskou, prý ji dávají na ty dva týdny po transféru, tak by mi šef ze života udělal peklo 😖 . Bral by to jako podraz..... No uvidíme, co mi řekne doktor 🙂 .... Já bych spíše brala jen jedno, ale taky záleží, co mi řeknou a doporučí v Reprofitu......

kacorek
30. okt 2011

@silvinnka
Jééééééé 😀 , tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se pěkně uhnízdí a 🙂 drží jak "klíště" !!!!!!!!!

kacorek
30. okt 2011

Ahoj holky 🙂 , koukám, že to máme všechny pěkně dobrodružné ☹ . Ale uvidíte, že nám to výjde, nám všem 😀 !!!!!!!!!!!!! Mějte krásnou neděli !!!!!!!!! 😉

anubis
30. okt 2011

Ahoj holky,prej krásnou neděli....když hniju v práci 😎

silvinnka
30. okt 2011

Dobre ranko vsetkym ,zo mna sa od vcera stala spiaca Sipkova Ruzenka 😀

anubis
30. okt 2011

@silvinnka
to je dobře 😉 snad tě probudí za týden // na tt 😀 troufám si říct,že to bude stejně příjemný-ne li lepší,než od prince 😀

anubis
30. okt 2011

Za hodku mám padla,hurá 😀 a co naše šípková Růža?spinká,spinká?

kacorek
30. okt 2011

@anubis
Neboj, mě to čeká příští týden, dělat celý víkend..... ☹

anubis
31. okt 2011

@kacorek
Tak to děláme na protisměnu-já jdu ted ve středu a čtvrtek a víkend volnýýýý 😀 taky děláš krátkej,dlouhej a dvanáctky?

kacorek
1. nov 2011

@anubis
Jj, to děláme. Taky tak, 😉 kr. a dl. týden a 12-tky..... Zjedné strany je to hrůza, ale zase pak ty volné dny jsou parádní 🙂 !!!! A Ty jsi prosím Tě odkud? 🙂

evelinas
1. nov 2011

Ahojky holky, jsem tu nová a mám na vás prosbu. Jsem adepka na darovaná vajíčka a teď se rozhoduji, na které centrum se mám obrátit. Z hlediska dosahu uvažuji o brněnským Reprofitu nebo Repromedě a nebo jihlavským Sanusem. Prosím poraďte nebo napište zkušenosti. Děkuji

mijatka
2. nov 2011

@evelinas ahoj, Reprofit je dle mého názoru naprostá jednička v ČR co se týče odbornosti i skvělého přístupu lékařů. Program DV bezkonkurenčně nejlepší. Jezdila jsem z Prahy a neměnila bych

kacorek
2. nov 2011

@evelinas
Ahoj Eveli, tak já jsem z Prahy a na mnoha doporučení jsem začala jezdit do Reprofitu. Taky budu mít dárkyni, protože své vlastní vajíčka už prakticky nemám, tak čekám na transfér. Jinak předtím jsem chodila do jednoho CARu v Praze a nebyla jsem tam spokojená, prostě rychle rychle, továrna na peníze. Je fakt, že v Reprofitu toho mají taky moc, ale neměnila bych !!!! Chodím k dr. Macháčovi a je super. Tak Ti přeju štěstí a vítám tě tady...

kacorek
2. nov 2011

@mijatka
Ty jsi z Prahy? Prosím Tě, nevíš náhodou jak tam jsou o Vánocích? Myslím jestli třeba mezi svátkama zda pracujou.... Děkuju. A odkud z Prahy jsi? Já z 5, z Luk....

mijatka
2. nov 2011

@kacorek pracují na rozdíl od jiných center nonstop, já jsem za Prahou 6. Ty jsi chodil do Pronatalu? 😀

anubis
2. nov 2011

@kacorek
Ahoj,já jsem z M.Boleslavi 🙂 jezdily jsme do Prahy do gennetu a ted jezdíme do Liberce 🙂

anubis
2. nov 2011

@silvinnka
Ahoj Růženko,ještě pořád spinkáš?vše v pohodě?a jak ti to utíká?

silvinnka
3. nov 2011

@anubis ahoj,Ruzenka si potrebuje hodit x za den slofika 😉 uteka to super,dost rychlo....jeden den lepsie,pokial ma nic neboli a druh den tazsie ked ma pobolieva podbrusko,vtedy si ho pekne hladkam a vravim si,ze deticky si tam robia didzinu a miesto 😉

11112
3. nov 2011

@kacorek Pěkný den můžu se přidat?Jsem 3 den po Et s darovanýma taky chodím do reprofitu a pořád jsem si říkala dám si vložit dvě a nokonec mě paní doktorka řekla,že dvě jsou na mě moc a vložila jen jedno.Ted mám hrozný strach,že to nevyjde.Vidím,že chodíš k Machačovi já taky,ale na ET tam nebyl.Ho bych asi ukecala na dvě 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre