Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

staga
29. okt 2012

@sambuca toto je tvoje prve ivf s darcovskymi? ja do toho idem teraz prvy krat, ET mam cca.10/11/12 tak este mam cas si to premysliet...

kerkyra
29. okt 2012

@sambuca moc nekrvacim,spis takovy ruzovohnedy kapky,za pul hodky tak 3 na slipovce,ale utrela jsem na toal.cervenej papir a v tom kousky tmave srazene krve.Tak sem volala car.Po tom se to trochu zmirnilo.Snad to bude hematom,jen je mi divny,ze by se udelal i prez fraxiparin,kterej uz od ET picham.
@staga PK jsem mela pokazdy.Ja davam vzdy 2embrya,ale dvojcata bych docela brala.Asi bych se ,byt tebou poradila s embryologem podle kvality embryek.

sambuca
29. okt 2012

@kerkyra tak to je dobrý, lekla jsem se že si se nějak masivně rozkrvácela.. ale i tak bych pro svůj klid jela na pohotovost, já jsem takovej plašan, že bych neusnula! No uvidíš děvče, držím Ti moc palečky.. V kolik hodin máš být zítra v CARu?

staga
29. okt 2012

@kerkyra kolko ivf s darcovskymi mas uz za sebou? mas pravdu poradim sa aj s embryologom

sambuca
29. okt 2012

@staga jj tohle je moje první s dárovanými vajíčky, jinak jsem měla 2x ET svých čerstvých embryí po PGD a jeden KET 2 embyrií a nic!! Takže do tohohle pokusu jsem vložila hodně nadějí..

staga
29. okt 2012

@sambuca ja mam za sebou 4xivf ale embrya sa prestali vyvijat takze 2x bez ET ale teraz tiez do toho davam velmi velku nadej

adella1
29. okt 2012

@kerkyra Držím pěstičky ať vše dobře dopadne a je to jen blbý hematom!

adella1
29. okt 2012

@staga Mně dali dvě embrya po PK jedničkové kvality a chytla se obě 🙂 🙂 Ale nemám žádné dítě (takže dvojčata nevadí) a záleží jestli nemáš nějaký problém s dělohou,císařský řez,myomy atd.to musíš probrat s Dr.pokud by to nevadilo tak už to záleží na tobě.Ale taky mi bylo řečeno,že to bude náročnější...dvojčata se rodí i dříve...většinou císařem...

zeina62
29. okt 2012

@kerkyra jezis boze hlavne bud v klude , urcite sa to doriesi, neboj sa

staga
29. okt 2012

@adella1 jeeeeej gratulujem k páriku 🙂 ano porozpravam sa este aj so svojou lekárkou

zeina62
29. okt 2012

@staga ja som si dala dva a mala som PK , ja som nechcela riskovat

kerkyra
29. okt 2012

@staga mela jsem 2xET a 2xKET,vse s DV
@zeina62 @adella1 @sambuca dekuju za podporu.Snad to bude ok.Rano jdu v 8 na krev a po 10. na UTZ.To uz vydrzim.Hlavne ze uz se to nezhorsuje.

sambuca
29. okt 2012

@kerkyra tak na Tebe budu myslet holka zlatá, určitě nám sem potom napiš jak si dopadla!! Přeju hlavně klidnou noc.

anubis
29. okt 2012

@kerkyra
Ahoj,jojo zkušenost mám 😖
Začala jsem krvácet,jasná krev s cucky,bolesti,křeče,volala jsem do centra,řekla mi,že je to 50 na 50,že se s tím nedá nic dělat-byla jsem cca v 7tt,noc byla děsná,ráno jsem jela na utz.byl to hematom a přímo pod plodovým vejcem-doporučený klid,odpočívat,ascorutin,čaj citron,pak už jsem nekrvácela,ale hematom nezmizel,naopak přibylo dalších 5...ale Honzík se s tím popral 🙂 byl silnější...ale trvalo to až do 13tt,tak věř tomu svýmu bojovníčku a odpočívej-víc dělat nemůžeš a doktoři taky ne...zatím..

kerkyra
29. okt 2012

@anubis moc mi tva odpoved pomohla,diky 😉

anubis
29. okt 2012

@kerkyra
Není vůbec za co děkovat,drž se a doufej,že se drží i ten koblížek 😉 a zítra napiš,co a jak 😵 já toho svýho ufounka konečně upila,tak snad bude spinkat až do rána....hahahahaha,ve 3h už zas bude knučet hlady 😀

luca77
29. okt 2012

@kerkyra moc držím palce na zítřek ! Ať je vše v pořádku.

luca77
29. okt 2012

@zeina62 hezká čárečka 😉 Gratuluji...

kerkyra
30. okt 2012

To mam zas noc.Uz jsem cila jak rybicka.Krvaceni ustalo,ani nespinim,moc je stale krasne pozitivni,tak snad bude vse ok.

zeina62
30. okt 2012

@kerkyra dobre ranko, ani ja nemozem spat, jaj taka som rada ze sa to ustalilo, neboj to prejde. len hlavne zachovaj klud🙂

zeina62
30. okt 2012

@luca77 dakujem a drzim ti palce

kerkyra
30. okt 2012

@zeina62 Dekuju jsi zlata.My to s mimiskem vybojujem 😉 To jsme ranni ptacata.jestli mi uz netrenujem na kojeni 😀 😀 😀

zeina62
30. okt 2012

@kerkyra ja som sa zobudila na hrozny hlad, a teraz tak lezim hadam zaspim, a aj ako trening to neni zle.

sambuca
30. okt 2012

Ahoj holčičky!! 🙂

Tak jsem to opravdu nevydržela a udělala před chvilkou test.. Břečím jako želva!! Je pozitivníííííí A není to rozhodně duch, ale krásná růžová čárka, která naskočila okamžitě..! To vypadá na 2 embryjka, co? Na 6. den mi to přijde docela brzo.. jsem šťastná!! 😵 😵 😵

lenusika
30. okt 2012

@staga ja som si vždy dala vkladať len jedno, tiež som mala na to svoje dôvody...takže neboj vyjde to!!!!!

adella1
30. okt 2012

@sambuca jupííí,blahopřeju 😀 to vypadá i na dvě,já jsem měla taky 7 den hezkou druhou čárku 🙂 🙂 tak ať se to zdárně vyvíjí jak má!

anubis
30. okt 2012

@sambuca
Moc gratuluju-dej fotečku,at se pokocháme 🙂 holky mě asi hrabe-zdál se mi krásnej sen-že jsem byla těhule 😀

sambuca
30. okt 2012

@adella1 a ty čekáš dvojčátka, viď?
@anubis moc děkuju holky, představovala jsem si jaký to bude asi pocit, když se to povede, ale co se ve mě odehrává teď musí být už hormony jinak si to vysvětlit nedokážu..! Jsem tvrdá jako šutrák, snesu fakt hodně, ale to že bulím jak želva a jak se mi klepaly ruce.. to mě vyvedlo z míry asi víc než ta druhá čárka sama o sobě 😀 -fotečku dám odpoledne až budu mít chvilku, teď vařím a chystám překvápko pro budoucího tatínka.. 🙂

zeina62
30. okt 2012

@sambuca supeeeer gratulujeeeem 🙂 tak sa tesim 🙂)

evulatko
30. okt 2012

@sambuca, moooc gratuluji, jen tak dal🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre