Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

julinka87
12. nov 2012

@sambuca-Sabi to je kráva doktorka, to bych jí srovnala fasádu, já jsem si právě říkala v jaký nemocnici jsi asi skončila-já tam byla v dubnu na laparce a hysteroskopii a naštěstí dobrý..
Doufám, že už se balíš domů. To je moc dobře, že HCG roste, jen ať se brouček pěkně zakousává 😉
@hope1 potichoučku gratuluju ke krásnému testíku 😉

sambuca
12. nov 2012

@hope1 moc gratuluju!! Opatruj se..

hope1
12. nov 2012

díky holky :-* snad už to konečně dotáhneme do konce-je to poslední pokus.

sambuca
12. nov 2012

@julinka87 byla si tu jo? Tak ono pokud Te nemaji vylozene lecit, melo by to byt v pohode! Sestricky jsou fajn, ale tohle stvoreni me depta. Uz tu nastesti neni a ten doktor je bez ni krotkej, tak jsem se s nim dohodla, ze vecer mi jeste pichnou agolutin a rano hned v 8 muzu domu!

kerkyra
12. nov 2012

@sambuca je to sila,jak se ta doktorka chova 😠 .Lepsi diagnozu jsme ti udelaly mi na MK 😀 .Tak se hezky vyspinkej a zitra hura domu.A hlavne porad odpocivej 😉
@hope1 gratuluji k testiku a drzim palce,at to dotahnete zdarne do konce.

zeina62
12. nov 2012

@sambuca super velmi ti drzim palce, skoda ze to jedno nezabojovalo, ale aspon mas este jedno 🙂

sambuca
12. nov 2012

@zeina62 ono asi bojovalo, ale příroda byla silnější.. mělo v sobotu jen 3mm a to druhé 8mm to je dost velký rozdíl, takže to asi ani jinak dopadnout nemohlo. Ale jsem velice vděčná i za jedno miminko, hlavně abychom to dotáhli do zdárného konce respektive k porodu a bylo zdravé, nic víc si nepřeju!

zeina62
12. nov 2012

@sambuca hlavne oddychuj a davaj na seba pozor ja si idem zajtra dat urobit kontrolne sono ci su bubaci v poriadku uz sa vratila moja doktorka s dovolenky

adella1
12. nov 2012

@sambuca Super,tak se opatruj a bobánek ať krásně roste 🙂 a ten agolutin nebudeš potřebovat dál?nebo máš jaké dávky léků...utrogestan,estrofem?

sambuca
12. nov 2012

@adella1 nene ten agolutin mi doporučil po telefonu můj dr. z Gennetu. Já si tady diktuju co mi mají dát a kdy, nakonec mi přinesli od každého krabičku a dávkuju si co potřebuju sama + injekci a pak jí jenom odnesu sestře ať jí zlikviduje s ostatním infekčním materiálem. Jsem tu fakt jak na ozdobu.. 😀 Jinak beru Estrofem 1-1-1, Duphaston 0-2-0, Utrogestan 2-0-2, Clexane 1x denně a Prednison 1-0-0.

zeina62
12. nov 2012

@sambuca ja berem estrofem 1-1-1 a utrogestan 4-2-4 , az som sa divila ako mas malo toho utrosu

sambuca
12. nov 2012

@zeina62 fakt jo? Já to takhle beru od začátku a v pohodě.. a bereš Duphaston? Já beru 2 tablety odpoledne a to je taky progesteron, tak asi proto.. nebo nevim. Já brát 4-2-4 tak se z toho zbláznim! Te%d po tom krvácení ten utroš musím polykat a to je humus, neumím si představit tu spoušť si zavádět 3x denně takové dávky..

zeina62
12. nov 2012

@sambuca nie ten duphaston neberem, predtym som brala utros 4-0-4, ale za to ze som mala to spinenie tak mi pridali tie 2 teda 4-2-4

kerkyra
12. nov 2012

@zeina62 teda ty mas poradnou naloz utrouse,to jsem snad aniu nikoho necetla.Ale je videt,ze ro pomaha 😉 .Ja mam vzdy estrofem 1-1-1 a utrogestan 2-2-2.Po takovy davce bych asi porad jen spala.

zeina62
12. nov 2012

@sambuca neni to strasne, da sa to🙂 a na moj udiv ani my velmi ten utros nevyteka, celkom sa vstrebava

zeina62
12. nov 2012

@kerkyra v reprofite v brne takto to kazdemu davaju utros 4-0-4

zeina62
12. nov 2012

@kerkyra ten estrofem mas 1mg alebo 2? ja ho mam 2mg 1-1-1

adella1
12. nov 2012

@sambuca Tak to je dobře,že ti to řekl Dr.z Gennetu. Taky bych volala svému Dr.do centra a vysvětlila mu situaci a co dál. Já jsem zaváděla taky utrogestan 4-0-4 ,estrofem1-1-1 tak to asi dávají všem v RF.
@zeina62 mně ten utrouš vytékal fest,ale už je to za mnou už ho nemám 🙂

zeina62
12. nov 2012

@adella1 co si citila ked si vsetky lieky vysadila?

kerkyra
12. nov 2012

@zeina62 estrofem mi dava 2mg.pak jeste prednison1-0-1/2ten jen do krve a fraxiparin 1xdenne.Jeste jsem si koupila femibion800.

zeina62
13. nov 2012

@kerkyra aha asi kazdy car inak dava, ja este berem kyselinu listovu

zeina62
13. nov 2012

baby chcem sa opytat ci tu neni dajaka baba , ktora nemava menstruaciu a bola na umelom s darovanymi vajickami, a brala do 12ho tyzdna estrofem a utrogestan a ked to potom vysadila ze co to s nou robilo?

adella1
13. nov 2012

@zeina62 Kyselina listová je důležitá.Já jsem to vysazovala vše postupně a ze začátku mi bylo trošku divně,ale spíš od žaludku jinak nic.Jenže to mi mohlo být i divně z těch prášků co člověk jí,žaludek je podrážděný.Jím ještě Aktiferrin(to je železo)před otěhotněním jsem byla anemická,tak proto te´d je to už dobré.Te´d v pohodě,žádné větší výtoky,naštěstí žádné špinění a na to jsem se ptala Dr. na screeningu.Ten se díval na to tím lepším UZ a říkal v pohodě vysadit, placenty jsou vyvinuté a kdyby náhodou špinění tak si vzít estrofem. 🙂

zeina62
13. nov 2012

@adella1 ale ty si mavala menstruaciu normalne alebo si mala s menstruaciou problemy?

adella1
13. nov 2012

@zeina62 Menstruaci jsem mívala normálně,bez problémů... a to má nějaký vliv na vysazování léků?Nemám s tímto zkušenosti tak nevím.

hope1
13. nov 2012

ahoj holky, tak bohužel testíky slábnou-dnes jsem 13.tý den a už jsem čekala dálnici, když 8mý den byla tak krásná ☹ a přitom jen duch ☹

zeina62
13. nov 2012

@adella1 neviem , ale ja mam problem s menstruaciou nikdy som ju sama nedostala, preto sa pytam ci nahodou si taky pripad ako ja, ze co to urobi ked vysadim lieky ci moje telo to zvladne?

zeina62
13. nov 2012

@hope1 ja by som isla na krv, a pripadne by som volala do centra mozno ti pomozu este a neboj mozno sa to este zmeni

luca77
13. nov 2012

Ahoj, tak jsem včera volala do CARu, že se mi MS pořádně nespustila a přesto jsem začala brát Estrofem a dr. mi řekla, že se to po Estrofemu stává a že ho mám brát dál a zítra jedu na první UTZ sliznice. Říkala, uvidíme, jak poroste sliznice a že teď už to zastavit nejde, jelikož si dárkyně píchá injekce. Říkala, že by se při nejhorším vajíčka zamrazili ☹ Tak doufám, že sliznice roste !!! Jinak mě budou vomejvat 😒

lenusika
13. nov 2012

@luca77 popíjaj denne 2 dcl červeného vínka a cez deň džús s grepu červeného...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre