Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

anubis
29. jún 2013

@danielapro Nám napoprvé,v září jsme byly na prvni konzultaci,v říjnu na hysteroskopii,a 30.11.2012 mi dali do bříška dva rarachy a jeden má 25.7 První narozeniny,takže já asi tak😉 hodně štěstíčka😉

anubis
29. jún 2013

Samozřejmě v listopadu 2011....

misha83
29. jún 2013

@danielapro ahojky s darovanymi jsem otehotnela vzdy napoprve, jinak to byl nas 8. pokus. Do darovanych jsme sli 2x, v jednom car jsem otehotnela, ale nedopadlo to a podruhe v jinem car... a jsem v 18. tydnu 🙂 .

danielapro
2. júl 2013

@anubis Ahoj. Děkuji za odpověď. Já byla v lednu 2011 na lapar.a hysteroskopii, vše OK. Ale mám vysoké FSH a nízké AHM.I přes to jsem zkusila dvakrát stimulaci mých vaječníků. Poprvé byl 1folikul, zkusila jsim IUI, ale bez úspěchu. Podruhé 2folikuly, ale rostli moc pomalu, proto mi ukončili léčbu. Teď se chystáme zkusit darované oocyty.

@misha83 Ahoj. Děkujiza odpověď.Držím Ti pěstičky ať je vše OK a miminko i ty jste v pořádku.

anubis
2. júl 2013

@danielapro Já jsem měla FSH i 63,po bylinkách mi to kleslo i na 3,16 ale AMH 0,01,pořád bez ms,zkoušeli mi různé hormony,i klimonorm a bohužel,a se svýma jsem to ani nezkoušela,ale ted po porodu jsem OK,tak to necháme náhode,ale určitě by jsme si to moc přály...

sambuca
7. júl 2013

Ahoj holky, tak konečně vkládám foto Maxíka! Nějak nezbývá moc času..

julinka87
7. júl 2013

Sabinko je nádhernej!! To je drobeček!! Krásnej!!

anubis
8. júl 2013

@sambuca Krásnej chlapeček,ještě jednou velká gratulace 🙂

monnn
8. júl 2013

@sambuca posílám velkou gratulaci!!!!!!!

zeina62
8. júl 2013

@sambuca ahoj maminko tak srdecne gratulujem , maleho vytam medzi nas, je krasny 🙂 nadhera

twininky
10. júl 2013

@sambuca veliká gratulace a hodně štěstíčka 🙂

twininky
10. júl 2013

@danielapro napoprvé 🙂

rokytka11
4. aug 2013

Ahoj holky, pročítala jsem vaší diskuzi a vlilo mi to obrovskou naději do žil. Tolika z vás se to povedlo a jsou z vás šťastné maminky!!!!!!!!!!!!!!!!

Chtěla jsem vás poprosit zda byste mne nepřijali pod svá křídla 😉 .

Něco o mě: mám za sebou 3x IFV s vlastními vajíčky, 2 x KET s darovanými embryjky a 11 IUI. Zatím ani jedno těhotenství, nikdy jsem se nedočkala dvou čárek ani na chvilku :?
Po těchto pokusech jsem si dala rok a půl pauzu a těď jsem před pokusem s darovanými vajíčky. Tento měsíc se pomocí antikoncepce synchronizuji s dárkyní a příští měsíc - září jdeme na to.

misha83
4. aug 2013

@rokytka11 Moc držím pěsti. Kam chodíš do CAR?

rokytka11
5. aug 2013

@misha83 Chodím v Praze do Gestu.

stastenka42
5. aug 2013

@misha83 Zlaticko ako sa vam dari? Krasne ti ubiehaju tt tyzdne..uz si za polovickou,krasa...ja idem na krvicku bud zajtra alebo v stredu,nasli sme si na testiku dve// tak sa tesime aj bojime ved to poznas..

laura35
5. aug 2013

@rokytka11 Ahoj tiez moc drzim peste. Moc tu neprispievam, ale chcela som Ta povzbudit. Dobre,ze sa nevzdavas, mne sa takto s darovanym vajkom podarilo na prvykrat, asi po 8 rokoch snazenia, a pokusy s vlastnymi vajickami som uz radsej nepocitala. Bolo by z toho na slusne rodinne auto 🙂. Tak nech sa aj Tebe zadari ..

rokytka11
5. aug 2013

@laura35 moc děkuji za vzpruhu, to je úžasné slyšet že se tak napoprvé zadařilo. I s tímto pokusem v září bych už měla na novou Fabii. Byla jsem vždy samoplátce (do prvního IVF jsem šla ve 40) a tak ty cifry rychle naskakovaly. 😠 Ale na peníze se holt nedá koukat, je mi jasné že až budu mít ten uzlíček štěstí v náručí dala bych i 100 x více 😎

misha83
10. aug 2013

@stastenka42 jeeej, ja ma radost, potichu zatim, ale drzim pesti dal. Kdy jsi mela transfer a kolik jste zavadeli? Ha se citim moc dobre, hrozne to utika a ha se nemuzu dockat az budu drzet broucka v naruci.

stastenka42
10. aug 2013

@misha83 to je super,transfer bol 27.7. a zavadzali sme dve hatchujuce blastocysticky,posledne mrazaciky...na krvicku idem u pondelok lebo dr mala dovolenku,tak dufam zd ma zoberie..dnes sme 14.den po transfere..tebe kedy videli prvy krat drobecka? V pondelok budem 4tt+6 tak neviem ci uz nieco uvidíme na utz

misha83
10. aug 2013

@stastenka42 ja isem poprve byla na utz v 5+4 kvuli spineni a to byl videt vacek. Pak v 6+2 uz bylo videt srdicko. 🙂.

agneszka
10. aug 2013

Dobrý den ,kdysi jsem zde na koníka chodila a tak se po delší době vracím. Našla jsem vaši diskuzi a protože mne také čeká darované vajíčko tak sem přicházím pro rady a zkušenosti. Já mám 40 let a mám za sebou 12X ET z vlastními vajíčky ,ale nepovedlo se. Změnili jsme car( Reprofit )a tam nám po dvou pokusech řekli,že to dávno nemá smysl,že jsou vajíčka velmi nekvalitní a nabídli dárkyni. během pár dní by měla přijít MS a začnu stimulovat sliznici ,aby byla dobrá na příjem darovátčatek. Docela by mne zajímalo kolik jsme podstoupily pokusů než se povedlo či nepovedlo...já mám v nového lékaře velkou důvěru tak doufám,že to vyjde napoprvé ,alespoň to sliboval 😉

misha83
10. aug 2013

@agneszka chodim taky do Reprofitu a s DV nam to vyslo napoprve. 🙂

agneszka
10. aug 2013

@misha83 já v to také tajně doufám...Macháč to slíbil 😀 ,říkal,že to umí,že děcko bude ,že se nemám bát....tak mu tedy věřím

misha83
11. aug 2013

@agneszka 😀 .

carlik
11. aug 2013

@agneszka mě to Štěpán taky slíbil a tak se stalo 😉 ale nebyla to žádná lehká cesta, musela jsem trošku víc trpět, ale nebudu strašit 😒 Tak ať vám se to splní!

carlik
11. aug 2013

@misha83 teda tobě ty týdny letí, fakt za chvilku máš toho klučíka venku a pak se budeš chlubit u nás taky fotečkama 🙂

agneszka
11. aug 2013

@carlik já už trpět nechci..mám za sebou dvě mimodělonží,pár potratů a nic horšího mně snad už nemůže potkat,do toho 15 stimulací a stoho jen 12 ET a nic,ale je fakt že mám kluka ,kterému je 23 let ,vyrostl z něj čupr chlap a já bych si moc přála ještě vychovat jedno stakvé střeštidlo..a.................................................... strašení se nebojím 😀

agneszka
11. aug 2013

@misha83 to fakt není k smíchu 😵 ..on mi tak fakt řekl,a já se tak smála ...on umí člověku dodat do žil optimismus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misha83
11. aug 2013

@carlik jj, leti. A ja se taaak strasne tesim 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre