Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

stastenka42
15. jan 2014

@majka43 jeej tak super..nasa je naopak,nozkami dole,ale este mame casu dost na otocenie..som zvedava na babulku tak nezabudni hodit foto....
@agneszka dnesny pridel tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

agneszka
15. jan 2014

@stastenka42 diky za dnesni pridel virusikov🙂 manzel posila prani pro vsechny at se vam vsem dari a jste zdsrave maminky🙂 🙂 🙂

carlik
15. jan 2014

@fidorka33 no jo, ale třeba Lukášek nebude dědit po Kikče růžovou nebo fialovou 😉 teď hlavně ať všechno máš v pořádku a i kontroly bez problémů,papa

fidorka33
15. jan 2014

@carlik jasně to je to nejduležitější ale Lukášek to určitě nebude ☹

majka43
16. jan 2014

@stastenka42 Tak malá se nechtěla ukázat, tak tam musíme znovu a když se neukáže ani příště, tak nám vrátí peníze. Fotku mám, ale není hezká. Byli jsme tam přes hodinu, ale ona taková je, natočí se prdelkou a je to.

majka43
16. jan 2014
stastenka42
16. jan 2014

@majka43 je krasna....vidim ze tie nase prdelky su rovnake...presne ako nasa,ani za svet sa nechce fotit.. 😉 nevadi,ved za chvilu ich mame doma...

stastenka42
16. jan 2014

A priberame..+13kg..

majka43
16. jan 2014

@stastenka42 Ani to na tobě není vidět. Já jsem pořád na +6kg. Jak jsem přes vánoce ty dvě kg zhubla, tak teď je mám zpátky.

stastenka42
16. jan 2014

@majka43 ved pockaj,teraz zacneme najviac priberat 🙂 a ako ti teraz dali navstevy poradne? Ja mam po mesiaci 5.2. a potom uz kazde dva tyzdne...

sweetest
16. jan 2014

@stastenka42 Já zatím +4,5kg 🙂 a bříško stále nic moc 😀

agneszka
16. jan 2014

Děvčátka zdravím.přeji krásný den
@stastenka42 ..krásné bříško,jen tak dál..já v těhu přibrala 9kg a byla jsem jak balon...docela by mně zajímalo jaká bych byla nyní..snad se dočkám 🙂
@majka43 fotka je krásná,obličejíček jako malovaný...

stastenka42
16. jan 2014

@agneszka to uvidíme ako a kolko priberies... 🙂 ja sa do porodu nezmestim do objektivu na fotaku...dnesna davka pre teba..tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

majka43
16. jan 2014

@stastenka42 Já jdu do poradny také 5.2. a cukrovku mám na 27.1. A ještě Hematologie 3.2.

majka43
16. jan 2014

@sweetest To jsi přibrala dost, na to že na tobě není nic vidět.

majka43
16. jan 2014

@agneszka Také posílám dávku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

stastenka42
16. jan 2014

@majka43 ved prave....ja som mala vcera hematologiu,vsetko ok,ale dala mi zelezo aby som zacala pomaly papat zatial kazdy druhy treti den lebo som na hranici...toho 5.2. nam bude uz monitorovat aj prietoky a to je myslim uz posledny velky ultrazvuk..

agneszka
16. jan 2014

@stastenka42 to by mne také zajímalo 🙂 doufám,že se dočkám

agneszka
16. jan 2014

@stastenka42
@majka43
DÍKY ZA VIRUSIKY...VŠECKY SPAPÁM A BUDU DOUFAT

majka43
17. jan 2014

@stastenka42 To mě říkal taky, že ve 30 týdnu bude velký ultrazvuk a že bude měřit kolik mimčo má atd.

sweetest
17. jan 2014

@majka43 Hmm, tak dík.... 😝 Rostou kozy a květáček holt jen uvnitř 😀 , ale už se také pomalu ukazuje, sice na skoro konec 6. měsíce nic moc, ale já jsem na to zvyklá z předchozích těhu. Nikdy jsem nebyla jak velryba a ani bych nechtěla 😉 😀 ...spíš z toho mám hrůzu 😀 😀 😅

leuska1
17. jan 2014

Ahojte, blahoželám všeetkým ktorým sa to podarilo. Chcela som sa spítať kolký pokus s darovanými ste podstúpili pokial to vyšlo. My ideme do prvého. Dr. síce vravel že na 100% budem tehu ale ja niesom o to celkom presvedčená že to ide tak lahko. Dakujem

megie4
17. jan 2014

@leuska1 Ahoj,a mockrát děkujeme. 😉 Musíš věřit,to je polovina úspěchu.Nám se povedlo z darovaných embryí hned na 1.pokus,takže jde to!!! 🙂

nanenka
17. jan 2014

@leuska1 I nám sa to podarilo s darovanými vajíčkami na prvý pokus. Ale presne, musíš byť s tým úplne psychicky vysporiadaná a musíš tomu veriť , že sa to podarí !

agneszka
17. jan 2014

@leuska1 já byla na první pokus těhu,ale díky polypu v děloze bohužel jen na chvilku,nyní druhý pokus a teprve čekám na výsledek,určitě dám vědět .držím ti palce aby to vyšlo 😉

leuska1
17. jan 2014

@megie4
@nanenka
@agneszka - dakujem Vám ste zlaté, hned mám pocit že to naozaj ide a je to možné. Zažila som už vela sklamania tak naozaj dufam že to pojde, a výsledok bude pozitývny. priala by som každej aby to vyšlo.

stastenka42
17. jan 2014

@agneszka dnesna davka tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

carlik
17. jan 2014

@agneszka tak Štěpán umí i kluky 😉 kámošce dneska přišly výsledky toho testu Prenascan, a je to zdravý chlapeček, hurááá 🙂

fidorka33
17. jan 2014

@carlik tak to jsem zvědavá co načaroval Štěpán nám 🙂))))

agneszka
17. jan 2014

@stastenka42 děkuji za dnešní dávku ...poctivě virusiky chytám 🙂
@carlik díky za info,mně je uplně jedno co mi Štěpán udělá,hlavně at se povede 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre