Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

fidorka33
22. jan 2014

@dundul už se těším na vaší 🙂))))

sweetest
22. jan 2014

@fidorka33 Paráda!! Jen at pěkně roste 😉

stastenka42
22. jan 2014

@fidorka33 jeej..drobcek...super 🙂 🙂 len tak dalej..

fidorka33
22. jan 2014

@stastenka42
@sweetest jo jo už je to drobeček a vše je Ok 😉

fidorka33
22. jan 2014

@agneszka dnešní davka pro tebe ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttta čekáme foto dálnice at se přidáš do klubu těhulek .-)

agneszka
23. jan 2014

Ahoj tak na testu nic viditelného není....tak mám takový neblahý pocit ,že to bude zase v háji zeleným 😒 ☹ 😒 ☹

majka43
23. jan 2014

@agneszka Kolikátý den jsi po transferu?

stastenka42
23. jan 2014

@agneszka 😲 😲 co to píšeš ?? To není možné...co si mala blastocysty? Este stale tam šance je,mohli sa neskor uhniezdit...

martiina_k
23. jan 2014

Mám také darovaná vajíčka, do blastocysty dorostly 3 z 9, což je myslím úspěch, teď jen aby se některé uhnízdilo ve mě 😖

ed13
23. jan 2014

ahoj všem. Dlouho jsme nezašla. Jdu podpořit všechny mamky s darovaným. Nám se nakonec zadařilo, ten 29tý transfer klapl, zavedly dvě embry a jedno se chytlo. Nyní mě čeká skreening v prvním trimestru a sjem trochu na nervy, mám sice mladé vajíčko od dárkyně, ale stejně...všude jen poslouchám, vzhledem k vašemu věku!!!...tak se bojim, že mě budou chtít tlačit do amniocentézy nebo jiných vyšetře í. Chi se zaptat těhulí, které už to mají s darovanými za sebou, jaké měly výsledky, další vyšetření atd. nahlásila jsme věk dárkyně už při odběru, ale jsem celá podělaná, že to spočítají stejně na můj...Jaké máte zkušenosti???

martiina_k
23. jan 2014

@ed13 Ty jsi byla 29x na transferu? To by mě asi ranila mrtvice.... asi bych neměla síllu pořád opakovat nezdar. Každopádně ti to strašně přeju, ať je mimísek zdravý. To jsi měla pokaždé darované?

gerdusha
23. jan 2014

@ed13

29.transfer??????? To je ako ludsky mozne???? Jezisimatia, to si nedokazem predstavit!!!! Ja idem do 10.transfer, 29...boze, ved to je nadludsky vykon...

Klobuk dole...aj dva...a tfuj tfuj tfuj...drz sa

martiina_k
23. jan 2014

@gerdusha Ty jdeš na desátý? Jejdamane, holky, vy musíte být obrovsky silné... a to jste pořád v jednom centru, nebo jste centrum změnily? Já byla včera na prvním a doufám, že se ten mrňousek ve mě uchytí...

gerdusha
23. jan 2014

@martiina_k

Som v 2. Car

megie4
23. jan 2014

Dnes test na cukrovku,výsledky do týdne,dalo se to přežít😀Jinak jsme 24+1 dle PM,a odpovídáme 24+3 dle dnešního utz.Miláček roste jako z vody,máme už 716 gramů-asi budeme mít pěkného cvalíčka.😀

nanenka
23. jan 2014

Tak dnešná naša poradňa dopadla super, máme za sebou morfologický ultrazvuk , všetko je v poriadku, podľa PM sme 20+0 tt, podľa sona 20+3 tt a čakáme chlapčeka. 🙂

sweetest
23. jan 2014

@martiina_k Ahoj Martí 🙂 Tak držím palečky, aby to vyšlo 😵 😵 😵 Já nemám nic darovaného,ale mám tu kámošky, tak proto tu zevluji 😀 😀

majka43
23. jan 2014

@ed13 Mě to spočítali prvně na můj věk a bylo to pozitivní, když to přepočítali na věk dárkyně, tak už to bylo negativní. Nevím, proč to tak dělají, proč to nespočítají hned s věkem dárkyně. Na plodovku ani na nic jiného mě nikdo nenutil.

majka43
23. jan 2014

@gerdusha Mě desátý transfer vyšel.

martiina_k
23. jan 2014

@sweetest jéé, ahooj 🙂 palečky drž, každý další, který se drží mi určitě pomůže 🙂

sweetest
23. jan 2014

@martiina_k Ok, jdu se čapnout i na nohách 🙂 Tak dej vědět, jak postupuješ 😉 Někde zpětně tu najdeš i má fota, jak se kulatím 😀 😀

martiina_k
23. jan 2014

@sweetest jééé, tak to moc gratuluju 🙂 mrknu

sweetest
23. jan 2014

@martiina_k Díky! Pomalu se blížím do finále 😀 😀 ..tak snad to vyjde jak má 😉

martiina_k
23. jan 2014

@sweetest A bude to kluk, když máš doma dvě holky? Fotky nějak nemůžu najít...

sweetest
23. jan 2014

@martiina_k Jistě 😀 😀 No ono je tu dost komentářů. Tak číhni ke mě na beremko,mám tam také něco 🙂

gerdusha
23. jan 2014

@majka43

Dnes by som mala zacat brat estrimax...ale mam vyhadzane vriedky v podpazusi

.cize stafylokok...tak neviem, doprcic, co do toho ist...kazdy odlozeny mesiac trva rok

Na druhej strane tie DE nie su za korunu.

stastenka42
23. jan 2014

@ed13 fuuuu..klobuk dolu..držím palceky a neboj určite bude mimi zdrave...u nas sme zadavali vek darkyne a všetko bolo ok 🙂 🙂 nam vyšiel 13 transfer 😉
@megie4 tak to je krasny brouček..my sme mali 25+2tt 808g 😀 tiež asi budeme mat cvalíka 😉
@gerdusha zavolaj dr. a spytaj sa,ale pri stafylokokovi by si mala brat ATB...je to pluha ktora sa tažko likviduje..ja som mala v nose 😠 😠

ed13
23. jan 2014

holky děkuji za info, snad to spočítají na tu dvacetiletou mlaďušku 😅

byla jsem celkem ve třech carech...Ety, Kety, Nativy...až to třetí centrum byla výhra se vším, přístup, lidskost, veselost, organizace, odbornost, i finančně.....

Holky, držím všem palečky a zase dojdu na kukandu 😉

agneszka
23. jan 2014

Ahojki tak muj 14 transfer je zrejme v ha...lu..na testu pididuch co vlastne ani neni videt-jako minule ,bricho boli a spinim od vecera. Prisla jsem z prace,kde se mi chtelo porad brecet a doma mi to nejde...takze situace upkne stejna jako minule..

agneszka
23. jan 2014

@ed13 to bych snad uz ani neprezila.tolik transferu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre