Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
9. mar 2011

@gabikri Moc, moc držím pěsti, musí to vyjít!

gabikri
9. mar 2011

@misha83 : děkuji mooc 😉

mufinka1
9. mar 2011

@envy dekuju, uz jsem do pronatalu napsala tak uvidim co mi reknou 🙂

aja37
10. mar 2011

@bondy : no ja budem testovat az buducu stredu, t.j. 16/3. to bude presne tych 14dni. bojim sa skor. ☹

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwusa
10. mar 2011

@aja37 neboj, ved to je uz za tyzden. Ja viem, ze zrovna ja by som nemala co hovorit, ked som nevydrzala, ale ty to zvladnes.
@bondy ja som taka ista, tiez sa otocim za kazdym kocarom a som hned na kazde dieta tutuli-mutuli 😀
vcera sme boli vecer u svagra a pripravovala som postielku pre synovca (baldachyncek, vyhravajuce hracky a tak, viete si predstavit) a mm mi potom hovoril, ze som to s takou laskou robila a celu dobu som sa vraj usmievala. Ja som si to ani neuvedomovala, len tak v hlave, ze ked uz budem nasmu takto chystat, ale ono to vyjde, verim tomu 😉
držim pastíky všetkým čakateľkám a tehuľkám, myslím na vás, aj ked som už v práci.

aja37
10. mar 2011

@iwusa : ja viem, ja viem, ale jak citam kto kedy testoval a co mu uz v 8 alebo 9 den vyslo, tak ma obcas napadne, ze uz by som mozno mohla testovat aj ja .... 😀 ... ale zase, ja som dnes len 8den, takze este min. 1den by som mala pockat.

@gabikri : a ty ako? este je asi skoro na nejake pocity, co?

gabikri
10. mar 2011

@aja37 : zlatíčko ty jsi ale pokud dobře počítám dnes 7 den 😉 Byla jsi na transferu 3.3. ne? A den transferu se nepočítá 😉 Jinak já při minulém krátkém těhotenství jsem měla osmý den už slaboučkou čárku, ale vylezla až za dobu, takže doporučuji počkat 😉 Pocity mám stejné jako kdykoliv před tím, břicho, pálení žáhy atd.....ale to je z těch léků 😉

aja37
10. mar 2011

@gabikri : ET som mala 2.3., takze dnes je to 8den, ak neratam den ET. Ja mam tiez palenie zahy, ale to mam obcas aj bez transferovaneho embrya 😒 , citim podbrusko, prsia ma bolia, obcas mam divnu chut v puse, obcas zapchu, pripadam si strasne skareda a tak vobec ... no ale ja sa teraz vidim v kazdom priznaku tehotenstva 😀 😀 vsetko na mna pasuje 😀 😀 Musim vydrzat, aspon este par dni. Jo a budim sa v noci na to, ze som alebo prudko smadna, alebo mi treba curat.

gabikri
10. mar 2011

@aja37 : aha, tak já myslela 3/3 😉 No jinak máš všechny příznaky, co by těhotná měla mít 😀

beruska64
10. mar 2011

@aja37 Ahojky tie priznaky su dobre znamenie. Mne pocas tych dvoch tyyzdnoch od ET nebolo vobec nic, ziadny priznak a zacalo to v plnej parade az v 8 tt. Akurat to nocne curanie som mala. Skus testnut 9-10 den to by tam uz nieco mohlo byt. Drz sa kocka

aja37
10. mar 2011

@beruska64, @gabikri : ja umriem od strachu. asi este par dni pockam. ja som strasny zbabelec. 😀

beruska64
10. mar 2011

Holky ja to s tymi kocikmi mam take iste, alebo mala. Lebo uz mame jedno faro doma, tak tu obcas po veceroch s nim jazdime a tesime sa na dobu az v nom budeme vozit nasu malu princeznicku. Sme dobri blazni, ze? 😀 Uz mame nakupenu skoro celu vybavicku, okrem postielky, to si nechame na neskor. A kazdy sa cuduje, ze preco uz mame tolko veci, ze oni vsetko kupovali az posledny mesiac. Ale my si to proste chceme uzit, a uz styri roky som sa tesila, kedy budem moct chodit po detskych obchodoch. Ked je niektora holka tehulka hned na prvy krat, tak asi taku potrebu nemaju.

beruska64
10. mar 2011

@aja37 pockaj aspon do 9-teho 😀 Ja som taka ista, testovala by som najradsej uz po ceste z kliniky.

aja37
10. mar 2011

@beruska64 : ja sa ti necudujem, ze uz nakupujes. ja uz som premyslala nad tym, jak zmenime izby v dome a to este ani neviem, ci sa nam to podarilo alebo nie. snad ano. myslim pozitivne 🙂

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
10. mar 2011

@bondy : jj, to znám, když jsem měla krámek, tak to mi tam dopoledne najely maminy s kočárama a bylo to tam jak v mateřské školce 😀 Maminky zkoušely a já musela bavit dětičky 😉 Měla jsem tam pro tyhle účely pastelky a omalovánky. Měla jsem tam na stole misku s bonbonkama, tak dětičky tam ty maminy doslova táhly 😀 No ale pak se to rozkřiklo a chodily tam děti z celého sídliště pouze pro bonbony, tak jsem to zrušila 😀

mysycka
10. mar 2011

ahojte holky, tak na včerejší kontrole jsme se domluvili, že vysadíme prášky a počkáme na MS a od MS příprava na KET. Co jinak zde nového? Jsem se sem nějak nedostala

iwusa
10. mar 2011

@mysycka tak si na tom presne ako ja, v nedelu som dostala mrchu a pripravujeme sa na KET. len mame iba jedneho mrazacika, tak dufame, ze sa v poriadku rozmrazi a hlavne, nech sa drapne. lebo ak nie, tak potom to bude komplikovane... ale radsej na to ani nemyslim. joj dievcence, ked sme mali tych par stastnych dni, tak som na nete vo velkom surfovala a ja sa asi zblaznim, ale je tak neskutocne vela nadhernych veci 🙂 povedala som si, ze prve 3 mesiace radsej nic nekupim ale potom ma uz nezastavia 😀 😀 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
10. mar 2011

@iwusa jj já vím tak snad nám to teď vyjde, MUSÍ!!!

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aja37
11. mar 2011

@bondy : to je dobre, bondy 🙂 to je dobre, ze to citis ... len dufam, ze ta to moc neboli 😉

misha83
11. mar 2011

@bondy Já tomu chci taky věřit!!!

iwusa
11. mar 2011

ja si myslím, že veríme všetky ale už aj tie vyššie sily by mohli začať veriť nám a dopriať nám to, no nie 😉
babule, konečne piatok, teraz krásne vyššlo slniečko a ja som skoro zaspala na porade, to je chuť do práce, že?
😀 😀 😀

gabikri
11. mar 2011

@aja37 : tak co, vydržela jsi netestovat? 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
11. mar 2011

@bondy : já chci dvě 😀

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre