Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

rosalu
17. mar 2012

@zeina62 ty léky beru přesně, jako ty 😉

anubis
17. mar 2012

@rosalu
Pohlaví neprozradím-nevím ho-obálku jsem už odevzdala 😀

zeina62
18. mar 2012

test mi vysiel negativny☹(( to nechapem!! moze to este byt inak s krvnych? kupila som si jeden obycajny test a tam vysla uplne slaba ciarka skoro ju ani nevydno a kupila som si digitalny a tam mi vyslo minus! baby myslite ze s krvy to bude inak?? tak placem☹(

zeina62
18. mar 2012

myslite ze hladina HCG je taka nizka?

kerkyra
18. mar 2012

@zeina62 já jsem měla na mamatestu 10 jen slabou čárku a hcg 236,ještě to nevzdávej 😉

rosalu
18. mar 2012

@anubis tak to jdi dobrá, že jsi se do ní nepodívala 😉

@zeina62 ještě to nevzdávej ... kdy jdeš na krev ? ... v úterý vlastně, viď ... je dobré, že jsi ještě nešpinila

zeina62
18. mar 2012

@kerkyra jaj bodaj by si mala pravdu, nevzdavam sa nadeje stale

zeina62
18. mar 2012

@rosalu ved to mi ned zmysel ze spinit som nespinila vobec chvala bohu a tie testy su take slabe a slabnu☹

zeina62
18. mar 2012

baby este sa chcem opytat, ked som nespinila anic take znamena to ze embrika su este vo mne alebo mozu aj inym sposobom odist? toto je moje uplne prve umele oplodnenie tak nemam skusenosti ☹

kikina9
18. mar 2012

@zeina62 A kolikátý den jsi po ET? Pokud ti jeden test vyšel negativní a na druhém testu vyšla slabá čárečka, tak naděje pořád je 🙂 Třeba jsi měla jenom víc naředěnou moc 🙂 Dělala jsi test hned ráno? Tam by měla být koncentrace HCG nejvyšší 😉
Jinak to, že nešpiníš, asi nic neznamená, u někoho dojde menstruace až po vysazení léků. A někdo zase naopak špiní a je těhotný, to je těžko ☹
Každopádně moc držím palce, aby se ti z krve potvrdilo těhotenství 🙂

zeina62
18. mar 2012

@kikina9 ja som 12 den po KET a ten test co mi ukazal mali naznak ciarky som si robila rano o 5 a ten digitalny som si robila okolo 9 rano. idem si este zajtra rano urobit dalsi a v utorok rano na krv. tak sa bojim☹(

kikina9
18. mar 2012

@zeina62 Určitě to zkus zítra znovu, a z první ranní moči 🙂 A nejvíc holky chválí Mamatest, že je nejspolehlivější, ale nevím, jestli je na Slovensku k dostání. Držím palce, ať se tam zítra ukáží // 🙂

zeina62
18. mar 2012

@kikina9 dakujem ti velmi pekne skusim to a uvidim, kde byvam nemaju mamatest ale skusim iny co tu maju.dufam ze to bude trochu silnejsie zajtra

zojaaa
18. mar 2012

@rosalu
Ahoj, co mas nove? Kedy ides na dalsiu kontrolu do car?budu ti robit aj utz?
Ja idem az nabuduci pondelok.....ale asi nevydrzim a skocim cez tyzden este k mojmu gyn, nech mi urobi sono....
Neviem, som z toho nervozna, ale na druhej strane verim, ze to je ok a ze sa vyvija.....
Aj ked este stale nemam ziadne tehotenske nevolnosti, ani brucho ma neboli nic....

@rosalu

angelika_2
18. mar 2012

baby ktorej z vas bol mm na spermiograme?

rosalu
18. mar 2012

@zojaaaa Ahojky 🙂 mě dnes pobolívá celý den podbříšek, tak se bojím, aby vše bylo v pořádku ☹
Jedu k mudr. v úterý, ale nevím jestli mi bude dělat UTZ na ten je asi brzo, nevím.

@zeina62 kup si nějaký citlivý test a dnes večer už moc nepij, aby byla moč dost koncentrovaná a jak píše Kikina tak ej fakt, že někdo ms při utroši nedostane, až po vysazení. Zkus test a uvidíš, budu moc držet palečky, ať ty // zítra objevíš 😉

zeina62
18. mar 2012

@rosalu ja som si dnes rano okrem toho obycajneho testu kde mi vysla slaba az nevyditelna ciarka urobila este clear blue digitalny a tam mi ukazal minus teda negativ, a vraj ten by mal byt citlivy a to nechapem ze na obycajnom sa objavila slaba ciarka a tam negativ! zajtra rano si urobim este jeden test a uvidim, nebudem uz pit vecer aby do rana tam toho v moci bolo viacej toho HCG. inac ja hrozne vela vody pijem a vcera som bola v noci na WC aspon 4X pred testom

zeina62
18. mar 2012

@rosalu dakujem ti rosalu za podporu este jedna vec dnes cely den citim take nieco v podbrusku ako slabe krce co to moze byt?

zeina62
18. mar 2012

baby darkina musi mat rovnaku krvnu skupinu alebo nemusi? mne v car ani nepovedali aku ma krvnu skupinu, a mna to ani nenapadlo sa opytat, ja som im povedala aku mam ja.

zeina62
19. mar 2012

robila som si teda zase ten test a je tam iba jedna I ☹ som uplne nestastna☹

zeina62
19. mar 2012

teraz som sa na ten test znova pozrela na denne svetlo a je tam jedna az nevyditelna ciarka, neviem ci si mam s toho robit nadeje☹ zajtra sa vsetko ukaze z krvi

rosalu
19. mar 2012

@zeina62 dárkyně by měla mít stejnou krevní skupinu jako máš ty nebo aspoň u nás to tak je. Já měla před testováním také bolest v podbříšku, jako když mi chodí ms. No a dnes jsem dost začala špinit, tak jsem z toho taky dost špatná ☹ Zítra jedu k mudr. a moc si přejem, ať to není nic špatného ☹
Který den v měsíci by ti měla vycházet ms ? Nemáš ty bolesti z toho, že je termín tvé obvyklé ms ?

zeina62
19. mar 2012

@rosalu ja ms nedostavala nikdy bez anikoncepci a moja posledna ms bola v 20 decembra, cely januar som nemala lebo som mala vysadenu antikoncepciu.a vo februari 17 som zacala brat estrofem a o 2 tyzdne na to uz aj utrogestan a 7 marca som uz bola na KET, akurat som dnes volala s doktorom na slovensko a som mu hovorila o tom duchovom teste a on mi vravi ze to by to mohlo byt tehotenstvo .zajtra idem na krvny test a znizil mi davky estrofemu predtym som brala 3X2 a teraz mi kazal brat 2X2 . taka som zvedava co bude. a ty si mala aku hladinu HCG? tie bolest v podbrusku mam od trasferu rovnake. drz sa moja a neboj sa

zojaaa
19. mar 2012

@zeina62
ahoj, nasa darkyna nemala moju krvnu skupinu, ale manzelovu 😵
cize nase mimi bude mat isto po manzelovi krvnu skupinu
krvna skupina sa vybera bud po matke, alebo otcovi, aby dieta, ked raz bude dospele nezistilo z krvi, ze nema skupinu ani po jednom rodicovi...preto sa vybera bud matka, alebo otec.......

zojaaa
19. mar 2012

@rosalu
cooo??? zacala si spinit??? volala si do car, ze preco to moze byt????
ja som este nespinila a povedali mi, ze ani menstruaciu by som nemala dostat kym berem vsetky lieky, lebo tie zabranuju normalnej menstruacii.......

volaj tam a chod na kontrolne hcg
myslim na teba 😵

zeina62
19. mar 2012

@zojaaa mne nikto nic nehovoril o krvnych skupinach, a ja som ani nevedela ze to treba! no budem musiet zavolat a zistit to.ja neviem preco mi taku vec nedali vediet!

zojaaa
19. mar 2012

@zeina62
ale neboj, oni to urcite zariadili tak, ze darkyna ma bud tvoju, alebo partnerovu skupinu 😎

zeina62
19. mar 2012

@zojaaa no dufam, jaj co vsetko si musime preskakt ☹ a tebe sa ako dari?

timona
19. mar 2012

baby, nevedeli by ste mi poradit nejaku psychologicku v Bratislave, ktora by mi pomohla pri zvladani mojej neplodnosti?

zeina62
19. mar 2012

@zojaaa tak tu krvnu skupinu som uz zistila , nezhoduje ani somnou ani s muzom☹ostava sa modlit aby mali manzelovu krvnu skupinu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre