Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

brita
21. mar 2012

@zeina62 Nebud smutna, urcite to nabuduce vyjde, len to chce trosku trpezlivosti a vieru, ze to raz musi vyjst. 😉 Viem, ze je to tazke, ale pozri, nam to vyslo az na 9.krat a neprestali sme bojovat aj napriek tolkym neuspechom. Mna vzdy povzbudilo, ked som videla, ze baby neprestali bojovat aj napriek mnohym IVF, spontannym potratom a roznym inym neuspechov. Proste to nevzdali a dockali sa a to mi bolo vzdy oporou a nadejou. 😉 Drzkaj sa. 🙂

zojaaa
21. mar 2012

ahojte babulky,

tak bolo vidiet ale hlavne pocut dve srdecne akcie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
cakam dvojicky 😀 😀 😀
moj gyn povedal, ze presne zodpovedaju 6tt+0 😀 😀

rosalu neboj, aj ja som sa mu tam rozplakala, ze uz som neverila, lebo hcg mi stuplo strasne pomaly a on sam sa vyjadril, ze vsetky tie hodnoty hcg su na......... a ze najdolezitejsi je ultrazvuk a nalez na ultrazvuku.........

som stastnaaaa 😀
dve bijuce srdiecka 😵 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
21. mar 2012

@twininky nie ja som nebrala prednison, brala som estrofem a utrogestan a hned po KET mi pichli pregnyl. ine som nebrala.ved dufam ze to nabuduce vyde. a drzim ti palce velmi 🙂

zeina62
21. mar 2012

@brita dakujem ti krasne 🙂 si velmi zlata a velmi ti drzim palce 🙂

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita
21. mar 2012

@zojaaa Super, paradicka, zo srdca blahozelam a presne viem, aka si teraz stastna 😉 😉 😉 Je to uzasny pocit. 🙂

zeina62
22. mar 2012

@twininky vyslo to negativne aj dnes rano☹ no nic sa neda robit , idem vysadit lieky a cakat na MS. a potom chcem ist na druhy pokus. a ten prednison to ti predpisal lekar alebo sama?

julinka87
22. mar 2012

@zojaaa moc Ti gratuluju k těhulkování!!! 🙂 😉 😀

zeina62
22. mar 2012

@zojaaa s celeho srdiecka ti to prajem hlavne sa opatruj a drz sa , gratulujem 🙂tesim sa s tebou🙂

rosalu
22. mar 2012

@zojaaa velikááá gratulka 🙂 téééda dvojčátka 😀 opatruj se 🙂

zojaaa
22. mar 2012

@rosalu 😵
Dakujem, drzim palce, aby to aj tebe dobre dopadlo 😵

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
22. mar 2012

@twininky este raz dakujem no skusim ked budem s dokim otom hovorit ze co a ako. tak sa drz mojko a opatruj sa pa pa cmuk

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeina62
22. mar 2012

baby za kolko dni by sa mi mala dostavit ms po vynechani estrofemu a utragestanu? nemate s tym skusenost?

kerkyra
22. mar 2012

@zeina62 já jsem začala slabě špinit druhý den a třetí už jsem silně krvácela a bobísek byl pryč ☹ .Od vysazení je to 12 dní a já už začínám stimulovat sliznici estrofenem a začátkem dubna jdu na KET 🙂 .
@zojaaa moc,moc gratuluju k srdíčkům 🙂 .Taky bychom sipřáli dvojčátka 😉 .Tak snad další pokus.

zeina62
22. mar 2012

@kerkyra to neni skoro po 12 dnoch zacat stimulovat? ako si zacala brat estrofem?toto bol tvoj prvy pokus? nevies preco u teba sa to neujalo?

twininky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojaaa
23. mar 2012

@kerkyra
ahoj, dakujem 🙂 🙂
aj ja ti drzim palce, aby sa ti to podarilo, to je super, ze ides do toho tak skoro, to znamena, ze za chvilu budes aj ty tehu....dufam, ze to potom vsetky potiahneme do uspesneho konca 😵

sofia17
23. mar 2012

Ahojte babenky, ako dlho sa caka na darovane vajicka ked nemam vlastneho darcu? Bola som uz na 2 stimulacii pri IVF, no nevytvorilo sa mi ani 1 vajicko. Kolko sa za take vajicka plati?
Budem rada ked mi napisete nejake info aj ako IP.
Dakujem

anubis
23. mar 2012

@sofia17
Ahoj,nechci být nějak nezdvořilá-ale když si pročteš tuhle diskuzi-bylo to napsáno mockrát-záleží jestli máš ještě pokusy na pojištovnu,nebo už jsi samoplátce a hlavně do jakého caru chodíš,nebo chceš jít.Státní jsou levnější,ale dlouho čekáš-kdežto v soukromém si to zaplatíš,ale za dva měsíce už můžeš být těhu 🙂

sofia17
23. mar 2012

@anubis
Dakujem, mozno to bolo pisane, len je tu 350 stran a ozaj sa mi to nechce vsetko citat.....

evulatko
23. mar 2012

@sofia17, mas nejaky konkretni CAR na mysli? Nebo nejake konkretni mesto? Ono se to docela lisi, myslim...

sofia17
23. mar 2012

ja chodím do ISCARE v BA
hlavne ma zaujíma cakacia doba a cena a ci nieco plati poistovna. Mam platny este 1 cely pokus (lieky a transfer) a 1 nevyuzity transfer (nevytvorili sa mi vajicka - mam predcasne zlyhanie funkcie vajecnikov.....)

zojaaa
23. mar 2012

@sofia17
Ahoj, podla mna ti nic nepreplatia, takže budes samoplatca, kludne si pozri cenniky car..v brne to vychádza okolo 100 ppp až 150 000kc, a necakas prakticky vobec, cize tehu mozes byt cca do 2-3mesiacov, podla toho ako ti zosuladia cyklus s darkynou.
Pozri reprofit, repromeda, a iscare brno..

kerkyra
25. mar 2012

@zeina62 stimulaci doktor doporučil,hned po odkrvácení.Nemám už MS,tak není na co čekat.Estrofem beru 3x1 jako při prvním IVF.Embryo se přestalo vyvíjet nejspíš kvůli horečce-dostala jsem v 7tt virózu ☹ .V pátek mě čeká kontrolní UZ a za cca týden KET 😉

zeina62
25. mar 2012

@kerkyra drzim ti palce aby sa ti to vydarilo uz 🙂

zeina62
26. mar 2012

@kerkyra no dnes som hovorila s lekarom a povedal mi ze mam odmenstruovat, a nehat mesiac pauzu aby si telo oddychlo, ze si to mam vyrata presne ten mesiac a ze potom na to pojdeme, co ty na to?

kerkyra
26. mar 2012

@zeina62 mě zas povídal,že je vše nachystané a připravené po předcházejícím těhotenství,tak to zkusíme.Máme 8 mražáčků,tak nám přinejhorším zbyde na další KET. Uvidím,co sliznice,ale s tou jsem nikdy problém neměla 🙂 .Budu ti moc držet palce,ono nám to uteče oběma a co nevidět budeme těhotný 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre