Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

zeina62
25. okt 2012

@sambuca dakujeem 🙂 ako aj ja mam taky vnutorny pocit ze to vyde🙂

luca77
25. okt 2012

@adella1 tak už vím, jak to budu brát a nebudu hledět na ty popsané dny co tam jsou. Byla jsem i dnes v lékárně. Když budu mít dvě tablety denně, tak si vezmu ráno a večer, když tři tablety denně, tak ráno,poledne, večer 🙂

luca77
25. okt 2012

@kerkyra Príma přehledná tabulka 😉 jen na ET si ještě chvilku počkám. Teď musí přijít nejdřív MS ( jak jinak, než po píchnutí Agolutinu), počítám tak 9.11. a pak začnu stimulovat sliznici. Držím holka na zítra moc palce! Podle testu to vypadá slibně 😉

adella1
26. okt 2012

@luca77 Tak to je super 🙂 tak ať ti to rychle utíká a vše probíhá na 1* 🙂

adella1
26. okt 2012

@kerkyra tak ať to dneska dopadne super 🙂 držím pěstičky!!

julinka87
26. okt 2012

Ahoj holky 🙂
Ahoj Sabi-jak se cítíš těhulko? 😉
Kerky držím pěstičky na dnešek!! 🙂
@luca77 to je super, to je za chviličku 😉
@zeina62 to víš, že to teď určo vyjde-bude nás nová vlna těhulek 🙂
@adella1 ahojky těhulko,jak se cítíš? Jak jsi na tom s únavou a s nevolnostma? Já jsem pořád,jak polochcíplá 😀
Na ultrazvuk jdu až ve středu-tentokrát jdu po 14 dnech,tak doufám, že je všechno v pořádku a miminka tam budou obě 🙂

zeina62
26. okt 2012

@kerkyra kedy si sa testla prvy krat po transfere? kolko dni od transferu?

brita
26. okt 2012

@sonka43 Ahoj, ano, je to mozne. 😉

sambuca
26. okt 2012

@julinka87 Ahoj Julííí 🙂 těhulka by se mi líbila, to zase jo... 😀 😀 😀
Pobolívá mně dost podbřišek, cítila jsem to i v noci a nemluvim o prsou, ty mi asi explodujou za pár dní, ale to je tím utrogestanem, vždycky jsem na něj takhle reagovala! A co ty, pořád Tě sužují takové nevolnosti? Já myslela, že jdeš na UTZ dnes.. tak to musím na dobré zprávičky ještě počkat.. Říkala jsem si, že tak ve středu bych prubla první testík ráno, ale nevím jestli budu mít tu odvahu! Začínám k tomu přistopovat přesně opačně, než jsem čekala.. Bojím se zklamání.. kdyby byl test bílej, tak mě šlehne! Uvidím jak to moje psychika bude pobírat za pár dalších dní, zatím jsem 2.den po ET, takže času je ještě dost..

sambuca
26. okt 2012

@kerkyra tak jak to s Váma holka zlatá vypadá, jsem napnutá jak kšandy! Moc držím palečky!!! 😉

anubis
26. okt 2012

@kerkyra
já taky 😵

kerkyra
26. okt 2012

@zeina62 ted jsem testovala az po krvi 14.den
zas nemam zadnou novinku 😀 Uz se tomu musim smat 😀 .HCG se za 3dny vic jak zdvojnasobilo,to by bylo ok,ale jeste neni ani 700,tak na uz samozrejme opet nic nevidel.Dr.rikal,ze se "v ucebnicich podobny prubeh tehotenstvi popisuje",ale nikdy se s tim nesetkal.To budu asi pekna tarita.Takze sance porad je,ale muze to byt i mimodelozni.Holky ja uz vazne zcvoknu 😀

sambuca
26. okt 2012

@kerkyra holka zlatá s Tebou si ten prcek ale pěkně hraje... no nicméně pokud se zdvojnásobilo HCG tak prosperuje, takže dobrý!! Kdy máš další KO?

kerkyra
26. okt 2012

@sambuca v utery zas letim na krev a uz.uz mi to leze krkem,mam to do CAR 40km.Ale co bych pro mimi neudelala 😉

rosalu
26. okt 2012

Ahojky holky,
po dlouhé době jsem tu 😉

Narozeným miminkám a jejich maminkám velká gratulka a hodně zdravíčka 🙂
Těhulkám přeji klidné těhulkování s pohodovým porodem
A všem čekatelkám na své // hooodně moc štěstíčka, aby se i oni konečně dočkali 🙂 ... na všechny prskám těhu bacil 😀

Já jsem po utz a porod do 14 dnů 😅 už to chci mít za sebou, čím víc se to blíží, tak víc se toho bojím 😀

zeina62
26. okt 2012

@kerkyra neboj ver ze to bude dobre 🙂

sonka43
26. okt 2012

moj chlap si to rozmyslel... ☹

sonka43
26. okt 2012

vraj to male nebude take ako ja... ☹

evulatko
26. okt 2012

@sonka43, ale bude aspon jako on🙂))))

adella1
26. okt 2012

@kerkyra no tak tohle je pořádná zkouška trpělivost 🙂 moc ti přeju ať to v uterý dobře dopadne 🙂
@julinka87 tak nevolno mi bývá většinou k večeru,v uterý to byl děs,ale určitě je to lepší 🙂 unavená jsem,chodím celkem brzo spát,v noci 2x na wc a to pořád dokola 😀
Jinak dnešní screening NEGATIVNI i když krev nevyšla moc dobře ☹ ale udajně to může být zkresleno hormonama a,že jsem po IVF.Tak další kontrola v 17tt .Jinak čekáme holčičku a na 70%chlapečka,ale je mi to jedno, jen ať jsme zdravííí. 🙂 🙂

sonka43
26. okt 2012

@evulatko ved to ano...teraz,ked uz mame vsetko rozbehnute,tak strajkuje...

evulatko
26. okt 2012

@sonka43, tak ho musis presvedcit, lepsi ditko aspon z polovicky vase, nez zadne🙂 Drzim moc palce, at dostane rozum🙂))

baculiatko40
26. okt 2012

@sonka43 drzim palce v presviedcani, asi si to musi Tvoj drahy v hlave rozlozit a spracovat.... chlapi su niekedy fakt zvlastni 🙄 Presne takto ako hovori @evulatko som to osvetlila mojmu manzelovi. Moja priatelka ma manzela z Fidzi a ich dve deti su uplne po otcovi, po mamine nezdedili absolutne nic... ako keby ani nebola ich maminou.

sonka43
26. okt 2012

@baculiatko40 ale ved uz sme sboli rozhodnuti,suhlasim s tym,len teraz,ked sa to blizi,tak neviem co sa mu deje... ☹

luca77
27. okt 2012

@kerkyra panejo, to je hodně napínavý 🙂 Zdá se, že jsi v pohodě, vysmátá , to je dobře 😉 Já jsem velkej flegmouš, ale asi by mi nervíky pracovaly 🙂 A jinak my to máme do CARu 80km 😉

kerkyra
27. okt 2012

@luca77 jo,jsem docela v pohofe,protoze miminku moc vetim.Teda neumim si predstavit mit do caru 80km,kdyz tam musim 2x tydne jezdit.

zeina62
27. okt 2012

@kerkyra chcela som sa ta opytat ci citis nieco zvlastne ako tehu priznaky ci nie?

kerkyra
27. okt 2012

@zeina62 Nejdriv jsem nemela chut na nic tak od 10.dne po et a strasne mi smrdi cigarety,ikdyz jsem pred et kourila.Posledni tyden mam casto hlad,obcas mi je nevolno,sice nezvracim,ale zaludek v krku,pocit na omdleni.Lehce me boli podbrisek,tak radsi hodne lezim.Teda ted kdyz to po sobe ctu,tak si pripadam jak hypochondr 😀 😀 😀 A co ty,uz te svrbi prstiky na testik?Ja mela u prvniho et ducha 8.den.Moc ti drzim pesti 😉

zeina62
27. okt 2012

@kerkyra ja sa citim dobre , neviem ci to co citim su tehu priznaky ci zhoda okolnosti, aj ja citim casto a rychlo hlad, bradavky ma svrbia az si ich musim skrabat 🙂 a tiez mam pichanie v podbrusku a casto chodim cikat, a vcera mi rano trochu bolo blbo ale ked som sa najedla tak to preslo, a dost rychlo som unavena, dufam ze to uz bude tehu priznaky 🙂

zeina62
28. okt 2012

ahojte baby tak dne som prvy krat testla po jednom tyzdni a jeden den, a je to tu 🙂) dufam ze ciarka bude silnut 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre