Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

anubis
23. aug 2013

@majka43 Moc gratuluju,už není tolik času,ale občas nakouknu a moc Vám přeju ať se všechny dočkáte vytouženého miminka🙂

rokytka11
23. aug 2013

@majka43 😀 😀 😀 JUPÍÍÍ tak to už můžu ofiko gratulovat............. tak teď další meta srdíčko a pak aŽ porodnice. Ono to asi fakt funguje "kdo si počká ten se dočká" 😎

stastenka42
23. aug 2013

@majka43 obrovska gratulka🙂🙂🙂🙂🙂

majka43
23. aug 2013

@anubis
@rokytka11
@stastenka42 Moc vám děkuju, u mě to byla už fakt poslední naděje.

agneszka
23. aug 2013

@majka43 Ahoj,to je fakt velmi povzbuzující...koukáme tu s manželem na ty fotky a už se těším na náš pokus...zatím stimuluji sliznici,douáfm,že bude Ok a 29.8. máme kontrolu a v případě dobré sliznice jde do toho...těším se jak malé děcko,vkládám do toho veškeré mé naděje..synovi je 23 let a tak to čekání mám taky dost dlouhé,už by se ty léta smůly mohly od nás odprostit a ..my bychom moc rádi jeden maličký uzlík ,a syn by měl také velkou radost ,protože si sourozence vždy moc přál...

misha83
23. aug 2013

@majka43 no to je nadhera, moc gratuluji 🙂 .

stastenka42
23. aug 2013

@majka43 aj u nas to bol posledny pokus a boli sme zmiereny s tym ze ak to nevyjde tak zostavame bez deti....a motyka vystrelila🙂🙂🙂🙂tesim sa s tebou...
@agneszka a ty nastupuj rychlo na tuto tehuvlnu nech nas dobehnes🙂🙂🙂🙂

majka43
23. aug 2013

@agneszka Já měla sliznici jen 7,7mm a zaváděli mě jen dvoudenní embryjka. A je mě 47, to tobě určitě tolik není.
@misha83 Díky
@stastenka42 Já už taky říkala, že to je fakt poslední pokus, ale to jsem říkala každý transfer a bylo jich nakonec deset

stastenka42
23. aug 2013

@majka43 ty mas 47?? A ja som myslela ze som najstarsia🙂🙂ja mam 44 a bol to nas 13 pokus🙂🙂🙂

majka43
23. aug 2013

@stastenka42 Tak to jsi ještě mladá. Mě už bude v prosinci 48.

stastenka42
23. aug 2013

@majka43 tak ja ked porodim budem mat uz po 45🙂🙂

agneszka
23. aug 2013

Děvčatka tak já jsem zatím 40- cítka...tedy bylo mi v dubnu...na sliznici jsem zvědavá ,uvidíme...nemívám žáden zázrak,ale na ET by to mohl stačit..
Jinak moje historie je trošku divoká...mám jednoho syna 23 let .pak následovalo 5x těhu z toho 2x mimoděléžní,a transferů jsem měla 12 s vlastními vajíčky...vajuch máme dost,na stimulace reaguji ukázkově,ale vajíčka jsou nekvalitní ...Tento rok v lednu jsem přešla do Reprofitu a konečně se něco děje...

agneszka
23. aug 2013

@stastenka42 také to bude náš 13 ET...pokusů mám těch stimulačních mám bohužel víc,protože někdy se nedařilo embryjkám vůbec přežít...

majka43
23. aug 2013

@agneszka Tak sis toho prošla taky dost. Tipuju, že by za to mohlo být krásnýho půl baráku.

misha83
23. aug 2013

@majka43
@stastenka42
@agneszka jo holky, tak to ja jsem mladice, vcera mi bylo 30. Ale cloveku to je prdmplatny, kdyz ty vajicka proste nejsou. Nam vysel celkove 8. pokus.

agneszka
23. aug 2013

@misha83 každopádně s darovátčtaky jak tak koukám jsou velké uspěchy..já se moc těším a strašně bojím...

misha83
23. aug 2013

@agneszka jj, s darecky to bylo hned 😉 .

stastenka42
23. aug 2013

@misha83 tak gratulujem🙂🙂🙂 my mame taky skoro milionove miminecko,,ale vobec nevadi🙂🙂🙂🙂

misha83
24. aug 2013

@stastenka42 zlato, dekuji. Jasne, ze nevadi, jsou to nase miminecka za vsechno na svete. 🙂

majka43
25. aug 2013

17 den po Ketu, teď už je krásná

stastenka42
25. aug 2013

@majka43 mas to tam🙂🙂🙂kedy ides k doktorke?

rokytka11
25. aug 2013

@majka43 to už je parádní dálnice 😀 SUPER a jen tak dál!

megie4
25. aug 2013

Ahoj děvčata.Tak už jsem se opět konečně také dočkala,i když než jsme se dostali k et,byly to nervy největší! Jak už jsem psala,náš další cyklus byl s dárkyní,ta měla vajíček 10,z toho 5 zralých a 5 nezralých.Na všechny jsme použili ICSI+PICSI a představte si,volám druhý den kvůli výsledku a myslela jsem,že mě trefí šlak!Máme pro vás špatné zprávy,neoplodnilo se vám ani jedno.Manželovi se katastrofálně zhoršil spermiogram.Tak jsme seděli jak blumy a buleli oba jak želvy. Ale dostali jsme nabídku téměř okamžitě,že z předchozích stimulek mají oplozená embrya od té samé dárkyně,ale je tedy použitý i dárce.Typologicky stejný jako manžel,jen má jinou krevní skupinu.Měli jsme 2 hodiny na rozhodnutí,jestli přistoupíme na darovaná embrya celá,jelikož byla zamražená,a oni potřebovali vědět,jestli je mají rozmrazit,abychom se vešli do původně plánovaného termínu et.Rozhodli jsme se,že ano.Embryjka byla 3,1 se po druhém dni zastavilo a teď jsem asi hodinku po ket dvou embroušků.Jeden měl 8 a druhý 6 buněk.Pan doktor říkal,že i když jsme tímto rozhodnutím přišli o 1 pokus na pojišťovnu,jelikož tento byl druhý a nechali jsme si vložit 2 lumpíky,tak to vzhledem k naší situaci bylo,dle jeho názoru,nejlepší možné rozhodnutí.Takže doufám,že teď už se můžu hodit do klidu,spíš asi i musím a budu se modlit,ať nás ty"dárečci" přijmou za rodiče,stejně jako my si ze srdíčka přejeme je.

megie4
25. aug 2013

Vpadla jsem vám sem jako vítr,tak snad vám to nebude vadit.Byla jsem na jiném fóru,ale to nějak umlklo a navíc už se mě spíš týkají stránky s tématem dárcovství.Všem,kterým se zadařilo mnohokrát gratuluju a prosím o pár těhotenských bacilů pro štěstí 😉 🙂

megie4
25. aug 2013

@majka43 Nádherné testy,dej určitě vědět,jaké bylo hcg z krve.Blahopřeju!!!!!! 🙂

rokytka11
25. aug 2013

Ahoj holky, tak já se přidám ke sdílení našeho věku/mládí 😀 . Je mi 44 a kdyby se zadařilo tak rodím v 45. Takže jako stastenka42. Jinak já mám za sebou 12UIU, 3x IVF s vlastními a 2x ET s darovanými mrazáčky. Teď jdu poprvé na darovaná čerstvá vajíčka. Vyhlížím každým dnem mrchu a hned začnu papat Estrimax na siznici a když vše půjde podle podle plánu tak v půlce září je transfer. Držím se v závěsu za Agneszkou 😀 . Prosím take poslat kupu těhu bacilů 😎

rokytka11
25. aug 2013

@megie4 ahoj a vítám tě tu. Tak držím palečky ať tam jsou na testíku dvě čárky!!!!!!!!!!!!!!! JInak mně se stalo úplně to same při posledním IVF s vlastními vajuchy. Ze čtyřech se neoplodnilo ani jedno a tak jsme šli ten samý cyklus do darovaných mrazených embryjek ale buhužel se zase nezadařilo. Tak tfuj, tfuj, tfuj ať se u tebe pěkně zavrtají a zůstanou až do porodu. 🙂

majka43
25. aug 2013

@stastenka42
@rokytka11
@megie4 na krvi jsem byla už v pátek, HCG bylo 464, ale chtěla jsem mít ještě ten krásný test. Test z pátku je ten předposlední.

majka43
25. aug 2013

@megie4 Já mám taky darovaná embryjka, jedno dvou a jedno čtyřbuněčné a podívej. Posílám těhu bacilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

majka43
25. aug 2013

@rokytka11 Tobě je pošlu až po transferu jo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre