Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

carlin
21. máj 2010

Ahoj devcata, pisu Vam v rychlosti, nez strcim hlavu do trouby.
Mam krevni testy negativni ....
Aaaaaach joooooo, stejne jsem to sice vedela, ale presto malilinkata nadeje tam byla, co kdyby.
Tu troubu mame elektrickou, tak se o mne nebojte 🙂 .

Napiste mi nejake optimisticke pribehy, jak se to nakonec povedlo a zili stastne az do smrti....

maja3.s
21. máj 2010

carlin+rebo....dnes je těch špatných zpráv nějak moc...předchvilkou mi psala kamarádku sms, že i u ní test negativní (byla na IUI)...ach jo...holky držte se, hlavu vzhůru a hodně sil do dalšího boje 😉

maja3.s
21. máj 2010

beruska64 ....to je supr, že už se můžeš těšit na transfer....a do klubu "pneumatikářů" se přidávám taky, bohužel 😅

mimka29
21. máj 2010

Ahojte,
carlin ja som ten optimistický prípad a to som si hovorila, že mne sa to nikdy nemôže stať a vidíč.

Babule hlavu hore ide teplo - leto a vtedy sa mi zdá, že aj úspešnosť IVF je vyššia.

lenca78
21. máj 2010

carlin - to je mi moc lito. Drzim palce, at ti to vyjde priste. Jinak ja doufam, ze jsem taky optimisticky pripad, jsem cca mesic po transferu a dnes na ultrazvuku potvrzena dvojcatka i se srdickama.

mimka29
21. máj 2010

lenca dvojičky supeeeeeer 🙂 🙂 Ja som vždy chcela dvojičky 🙂

lenca78
21. máj 2010

mimka - myslis? Ja jsem z toho ted trochu rozpacita. Doktorka totiz tak nadsena nebyla, mam pry moc malou delohu a je sama zvedava, jak dlouho se udrzi... Ale co, ted jsem stastna. Pokud to nedopadne, neda se nic delat a zkusim to znovu pouze s jednim zavedenym. A pokud to dopadne, tak super, ze hned budou dve 🙂

vika34
21. máj 2010

ahojte,lenca gratulujem a dúfam,že bude všetko o.k.
pridávam sa do klubu bruchatých/ale nie z tehotenstva ☹ /
a ešte máme spoločné,že aj ten môj má ukážkový spg a tiež by mohol byť darcom a ja som tá "neplodná" a ten môj teda už nie je taký optimista,už sa to naťahuje veľa rokov a tá beznádej sa stupňuje

beruska64
21. máj 2010

ahojte, lenca gratulujem 🙂 To je supis, ze budete mat dvojcatka. Bude to take zadostucinenie, ked uz dlhsie chcete mimi. Neboj maternica sa roztiahne a prisposobi. My si chceme tiez dat zaviest dve embrijka, ale aj sa toho trochu bojim. Aby som nemala problemy, ale na druhej strane by to bolo krasne mat naraz dvoch spuntikov. Ked uz cakame na bociana tri roky.

mimka29
21. máj 2010

lenca aj ja si myslím, že sa maternica roztiahne. To bude dobré 🙂

Babulky prišla som vám zapriať pekný víkend, lebo sa až do nedele nedostanem k PC. Práve je na ceste ku mne kamarátka zo Žiliny a ostáva celý víkend, tak sa jej budem venovať. V nedeľu ideme do Hlohovca na 4D ultrazvuk, tak potom večer dám nové fotky našej princezničky. Papa

lenca78
21. máj 2010

dekuju vsem za povzbudiva slova. uvidime,jak to dopadne. Ja jsem sice v takove euforii, ze uz bych pomalu kupovala kocarek a vybavicku, ale jeste radsi nejaky ten patek pockam 🙂

vika - i muj pritel ma skvely spg a ja jsem neplodna 🙂

gabikri
21. máj 2010

carlin : ach jo..........to mě mrzí................ 😔 Já tě moc nepovzbudím, tu hlavu do trouby jsem strkala před týdnem 😝

gabikri
21. máj 2010

Holky vyhlásila jsme válku špekům a dneska zakoupila Alli. Když už nejsem těhotná, tak rozhodně nemíním být špekatá 😝

viktoriekaterina75
22. máj 2010

No Gabi....taky mám chuť si ho jít koupit..., když je na něho ta velká reklama....
Já si dnes k snídani koupila koblihu 😉...a asi začnu s hubnutím od pondělí.....

gabikri
22. máj 2010

viktorie : no doufám, že to něco pomůže........nejhorší stav je ........vypadat jako těhotná a nebýt těhotná 😖

carlin
22. máj 2010

Ahoj holky, dekuju za slova utechy. Je skvely, ze si muzeme takhle "pokecat" a vymenit zkusenosti. Nemam ve svem okoli nikoho, kdo by si prochazel IVF. A kdo neprozil, tezko Vas muze uplne pochopit.
Jdeme do dalsiho pokusu, uz jako samoplatci, takze to bude pekna dira do rozpoctu. Stve me, ze clovek musi myslet i na ty finance, ale treba vyhrajeme ve Sportce 🙂.
Drzim palce v hubnuti! Vcera jsem si po 10 dnech hezky zasportovala, uz mi pohyb pekne chybel. Ale rada bych se sportu vzdala kvuli "fazolce" .

viktoriekaterina75
22. máj 2010

To máš pravdu Gabi,
Já jsem přibrala během těch 5 let 10 kilo....a při mé výšce jsem při těle 😒 Jenže nejhorší je , že dělám noční...a...to byc ´h nevydržela se nenajíst....veče, nebo spíš v noci.....je mi pak blbě...A pak nemám být tlustá...
No před dalším pokusem chci taky zhubnout....třeba se zadaří...když nebudu mít na sobě tolik sádla. 😝

lenca78
22. máj 2010

ahoj holky, vy jste taky nabraly po tech vsech hormonech? Ja jsem pribrala za posledni rok 5 kg a to jsem pritom sportovala min. 4x tydne a denne nekde litam se psem. Je to strasny. Ted bych se mohla hanbou propadnout jit nekde v plavkach. Udelali ze me v CARu pekneho spekouna. Ale zhubnout mi to proste s temi leky neslo.

viktoriekaterina75
22. máj 2010

Je to děs....já sice nikdy nebyla twigy, ale prsa mám o 3 čísla větší.....a narostl mi i zadek 😖 No hnus.....a připádm si i nateklá, či prosáklá...nebo nevím jak to mám říct, nacucaná vodou.... 😲 K
A hubnout mi taky nejde....maximálně 3 kila...ale to fakt nesmím nic jíst a ještě k tomu cvičit dvakrát denně na orbitreku.

gabikri
22. máj 2010

holky to tělo jako by se zaseklo nebo co..............tomu bych nikdy nevěřila. Vždy jsem měla vyzkoušené, že když na jaře nasadím saláty, tak aspoň 3kg zhubnu...........a teď............zkoušela jsem i chodit běhat......a nic..vůbec nic 😖

viktoriekaterina75
22. máj 2010

Mě jde hlavně furt huba šejdrem......
Předtím, když jsem nebrala hormony..tedy pouze abych neměla nával, tak jsem brala klimonorm....tak jsem si počítala KJ, a hubla jsem pomalu tydně 2 kila.K tomu ještě cvičila...ale to jsem fakt nepřeháněla kila šli dolů....takže jsem před svatbou měla o 10 kilo méně.
Teď to prostě nechce jít ikdych se stavěla na palici....jsem z toho pěkně vzteklá....Aspoň kdyby se zadařilo...ale tloustnoust a ho...z toho ...tak to mě sejří...

gabikri
22. máj 2010

viktorie : jó já byla taky celkem štíhlá nevěsta..hi hi...kdeže loňské sněhy jsou 😝 Teď tady zrovna vedle mě chroupe mm nějakou čokoládu a mě tečou sliny. No musím to vydržet...Alli nebylo zrovna levné 😀

viktoriekaterina75
22. máj 2010

Já abych řekla pravdu , moc těm tabletám nevěřím....ikdyž jsem jich koupla už spoustu a taky vyzkoušela....vyzkoušené mám omezit papaní, počítat si kilojauly a jist vše na co máš chuť....Ale mám to nutkání si ho koupit taky....no počkám co to s tebou udělá. 😉 Já si teď dla uheráček ....samozř. bez chleba, ale jen 4 kolečka. 🙂

gabikri
22. máj 2010

viktorie : já jim taky nevěřila.......ale už jsme tak zoufalá, když se chci ráno oblíct a jediné co je mi z mé skříně jsou tepláky 😀 tak jdu do všeho 😉

carlin
22. máj 2010

Gabikri : To je mi lito, vim, jak se clovek citi, kdyz je se sebou nespokojeny. Ja jsem s vahou bojovala porad, a mela jsem lepsi a horsi roky 😠 , to zna asi kazda. Vyzkousela jsem ruzny s....., vcetne leku na predpis. A nic mi v zasade nepomohlo. Jedine cvicit a hlidat se. Mela jsem uplnou posedlost jidlem - to muzes, to nesmis, nezer atd.
Alli jsem zkusila pred lety, jmenovalo se to Xenical , je tam stejna ucinna latka. Omezuje vstrebavani tuku prijatych v potrave, takze by to mohlo zafungovat, pokud jis hlavne tucny veci. Budes mit mastna oka ve WC ..., nechutny, ja vim 🙂
Jediny co mi kdy pomohlo, byla liposukce a to razantni - nohy, ruce, boky, vsechno, co se dalo. A od te doby mam vicemene pokoj. Tukovy bunky uz tam nejsou a nemuzou se zvetsovat. Protoze ty mrchy se stejne jenom smrsknou, kdyz hubmene a pak se zase pekne naducnou, kdyz si dopravame.
Drzim palce, at jsou kila dolu a nalada nahoru.

viktoriekaterina75
23. máj 2010

Gab...jsi mě teď pobavila...nic méně já jsem na tom strejně.... taky ráda nosím legíny na doma. Mám takové šaty na léto...moc pěkné...a nemůžu je dopnout...takže od pondělí...nastává u mě režim....a hlavně budu cvičit...to už bude ale horší...neboť po noční neudu schopná uklidit natož alespoň hodinu cvičit,.. 😒 Ale musím....těch 10 kilo mě deptá....Alespoň, kdyby po devíti měsících z toho něco vypadlo... 🙂 ale možná tak akorát srdce zalité sádlem...a hrozící infarkt... 😕 😉

maja3.s
23. máj 2010

holky...u mě je to úplně stejné 😀 Sice chodím cvičit,pokud mi to vychází,tak se snažím 3x týdně,ale je to děs...efekt žádný. Je fakt, že miluju sladké, takže možná kdybych to víc strouhla, ale když já si ten život potřebuju osladit 😅 No ale co je nejhorší, šíííleně mě za ty dva roky, kdy do sebe hormony lupám v podstatě pořád, vyskočila celulitida....no hrůůůůza hrůůůůz....chodila jsem na lymfodrenáže, ale pán říkal, že je to hodně ovlivněné hormonálně....takže to vůbec nepomohlo. V plavkách v česku vůbec nevylezu, maximálně někde u moře, tak se to tak nebere, to mě trošičku uklidnuje 😖

viktoriekaterina75
23. máj 2010

S tou celulitidou mi něco povídej...a já jsem si říkala...že mám na stehnech celulitidu...tak to fakt je těmi hormonami????Já jsem chtěla chodit na nějaké ty masáže...abych se tý celulidky zbavila....ale když říkáš...že to nemá cenu, tak nebudu vyhazovat prachy...radši šetřit na další pokusy......
No s tím sladkým...to je taky něco...je to jako droga. Mám úplně abstáky, když nemám alespoň dvakrát do týdne něco sladkého....nepočítám oslazenpou kávu...tu mám denně. Ale čokoška...to je mor. 😲

gabikri
23. máj 2010

carlin : nad liposukcí jsem taky přemýšlela, hlavně tu mišelinku kolem pasu...bleee...jsem klasické jablko, když tloustnu, tak do břicha...to je hnus. Mojí kamarádce to taky dost pomohlo, vybrali jí hodně tuku z oblasti pasu a teď vypadá úplně jinak. Pořád nosí uplá trička.......můra jedna 😝 To bych raději měla zadek jak štýrský valach ale ploché břicho.

viktorie : kdo jednou vymyslí něco na celulitidu,dostane nobelovu cenu...mám ji od 17let a vyzkoušela jsem snad všechno..nic nefunguje.buď ji máš, nebo ne........a všechny krémy a serepetičky na celulitidu jsou jen vyhozené peníze. U mě je to dědičné. A to jsem ji měla i když jsem byla hubená. ( ale nebyla tak vidět, to je pravda 😀 )

Jinak na koupaliště letos jen ve skafandru 😀 😀

carlin
23. máj 2010

Tak celulitidu mam opravdu poradnou, divam se na sebe uz jenom zepredu 🙂 . Nic na to nepomaha, to je fakt. A kdyz tak jenom prechodne, po dobu terapie. Jakmile prestanete, je hnedka zpatky, mrcha jedna.
Neznam snad zadnyho chlapa s celulitidou ..... Zase maji jednu vyhodu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre