Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
30. okt 2010

Dobré ranko holky moje zlatý 😵 😵

Tak všechno proběhlo perfektně, chtěla jsem vám napsat už včera, ale jako na potvoru nám vypadl včera internet.
Tak jsme dostali dvě jedničkové morulky ( jedna už začínající blastocysta.......to je až od pátého dne) a v laboratoři se nám ještě vyvíjí čtyři bobci 🙂 Dva jedničkoví, jeden dvojkový a jeden trojkový. No snad z toho něco bude,........mrazí prý až šestý den, takže dneska ještě nevím nic..........prý mi dají vědět mailem 😉
Jinak pocity mám báječné.............včera jsem si ten den krásně užila, bylo pěkné počasí, do Brna jseme dorazili asi hodinu před, tak jsme se tam ještě prošli po okolí, na transferu byla pohoda, doktor i sestřička moc milí.......manžel z toho byl vyplesklý, když viděl ty embrya na monitoru..............prý si připadal jak na hodině chemie ( cynik) 😀 Po ET jsme si zašli kousek vedle na oběd, embrya jsem přilepila trochou červeného vínka....................takže to by bylo aby nebylo 🙂

TESTY ŽÁDNÉ DOMA NEMÁM 😀 😀

lenka20
30. okt 2010

ahoj holky, gabikri gratulujem k ETu 😵 😵 😵 😵 a thuj thuj thuj nech sa zahryznuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵
minka ale co to vidim, tehulka 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 chvilu som tu nebola a supeeeer spravicka, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

carlin
30. okt 2010

@gabikri Zdravim bobiky, at se pekne zavrtaji a nepusti !! A taky budouci maminku 🙂 .

gabikri
30. okt 2010

@lenka20
@carlin : holky děkuju moc............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
30. okt 2010

@vika34 nie idem až v utorok inak sa cítim dobre 🙂 😉

lenca78
30. okt 2010

@gabikri super Gabi, jen tak dal, hlavne pozitivne myslet a drzim moc palce 🙂

@minka051 tobe drzim palce na uterni kontrolu. At je vse v poradku🙂

minka051
30. okt 2010

@lenca78 dik som zvedavá už aj ja 🙂 🙂

@gabikri ahoj tak ako sa cítiš 🙂 🙂 držím palce a neboj drobci sa držia nepustia ťa 🙂 😉

lenca78
30. okt 2010

@minka051 ja jsem taky hodne zvedava 🙂 Tak pak urcite napis.

gabikri
30. okt 2010

@minka051 : cítím se tentokrát moc dobře a doufám, že mi ta dobrá nálada vydrží až do testování 😉 Jinak na úterý moc držím palečky.....to jsem teda taky zvědavá 😵

minka051
30. okt 2010

@lenca78 napíšem neboj. 😉 A čo drobci v brušku poslúchajú 🙂

minka051
30. okt 2010

@gabikri tak super treba byť v pohodičke a potom ide všetko tak ako má 🙂 Ja dnes len oddychujem som doma sama všetci niekam išli tak si užívam kľud. 😀 😀

carlin
30. okt 2010

Ahoj holky - uplne mimo tema : Vcera jsem tridila fotky a neodolala jsem a upravila naseho pejska jako vanocni blahoprani.
Co mu rikate ? 😀 😀 😀

gabikri
30. okt 2010

@minka051 : no snad se zavrtávají................broučci ..........taky si je hýčkám 😵 😵 Já dneska taky mám válecí den. K obědu zcela mimořádně polotovar 😀 Jako nic moc.........ale ono se to pro jednou nezblázní 😀

gabikri
30. okt 2010

@carlin : jééé, to je sranda.............to jsi mu koupila vánoční obleček, jo? 😀

minka051
30. okt 2010

@gabikri jasné treba si oddych užiť. 😀 😀

carlin no je zlatučký 🙂 🙂

carlin
30. okt 2010

@gabikri Zatim ne 😉 , ma tricko - vlocky a cepicku jsem pridelala v programu na upravu fotek.

carlin
30. okt 2010

@minka051 Jsem rada, ze se Ti libi. To vis, zadne deti ( zatim.....?..) nemame, tak je nase vsechno.

vika34
30. okt 2010

@minka051 budem zase na teba veľmi veľa myslieť 🙂

paja1
30. okt 2010

@gabikri To nemá chybu trošku červeného to snad nikoho ještě nenapadlo.Muj názor,že se jim musí u tebe líbit.Drž se.

paja1
30. okt 2010

@carlin Zlatíčko taky máme trpaslíka pudlíka.Ale čivava je milunka mě se vždy líbila.Jenže Kačka měla alergie tak jsme vybírali plemeno vhodné bez línání.

alenta10
30. okt 2010

@gabikri Ahoj Gabriki.........tak to velice blahopřeji!!!Ejchuchuůůůů!!!já jsem se právě dozvěděla,že druhé IVF opět nevyšlo,ach joooo!!!A ty máš svá vajíčka nebo darovaný,promiň mám v tom zmatek!!!!A pokud darovaný,tak bys mi mohla popsat co mě čeká???Já už na třetí ivf nejdu....Díky pa Alča

carlin
30. okt 2010

@paja1 Mas pravdu, na to, jak maly je to prcek, tak mame vsude chloupku docela dost. A jak jsou kratke, zapichnou se a nedaji se skoro ani vyprat. Jsme ted takova chlupata rodina 😵

minka051
30. okt 2010

@carlin bože ved je chutnučký 🙂 🙂 a neboj aj detičky budú 🙂 🙂

@vika34 dakujem moc to pomáha 😉

gabikri
30. okt 2010

@alenta10 : ahoj a moc děkuju 😵 Já mám darované vajíčka, proto jsem i na této diskusi 😉 Moc mě mrzí, že ti nevyšel druhý pokus, ale někdy je ta cesta za miminkem hodně trnitá a chce to se obrnit trpělivostí, i když máš pocit že dál nemůžeš......oklepat se a zkoušet to znovu a znovu. Já na šťastný konec věřím a ani na okamžik si nepřipouštím, že to tak nebude.
Nevím, co by tě zajímalo ohledně darovaných vajjíček. především si to i tvůj partner musíte srovnat v hlavě, že to oba chcete 😉 No a potom najít ten správný CAR, kde tohle dělají a zapsat se tam do pořadníku. Je potřeba zvážit, kolik jsi ochotná do toho dát a jak dlouho chcešč čekat, podle toho bych vybírala. No a pak jen vyplníš dotazník s požadavky na dárkyni a čekáš. před transferem bereš léky na růst sliznice a až sladí tvůj cyklus s dáryní, jde se na to. Ona jde na OPU a ty pak na transfer. Kdybys ještě něco chtěla vědět, klidně se ptej 😉 Hodně štěstí 🙂

gabikri
30. okt 2010

@paja1 : pajko o tom červeném vínku tady hodně holky psaly, že to funguje jako lepidlo na embrya a potvrdil mi to i můj doktor. Samozřejmě asi ne celou flašku 😀

carlin
30. okt 2010

@minka051 Ahoj Minko, zpetne blahopreju k // - byla jsi na KET, vid ? To me tesi, protoze se taky chystam na KET a vim, ze je tam nizsi pravdepodobnost uspechu, tak jsem rada, kdyz vidim realne vysledky! Moje kamaradka ma holcicku z KET, z cerstvych se nezadarilo, stejne jako mne.

@gabikri Jeste lepis embrya, nebo dneska uz bez lepidla ? 😉

gabikri
30. okt 2010

@carlin : právě jsem dopila lepidýlko a odpočívám u telky 😵

alenta10
30. okt 2010

Aha díky Gabriki...a za jak dlouho po nevydařeném IVF jít na dárcovská???A kolik tě to bude stát???Díky pa Alča PS.a držte se.... 🙂

beruska64
30. okt 2010

@gabikri Ahoj Gabikri drzim paste, nech sa miminecka riadne zavrtaju a vylezu az za devat mesiacov. To som este nepocula, ze cerveno vino funguje ako lepidlo asi vyskusam. Ja teraz papam chilli papricky, niekde v diskusii holky pisali, ze je to dobre na prekrvenie delohy. Odporucaju to uzivat od ET, do potvrdenia srdecnej cinnosti. Ja som s tym zacala, uz od prveho dna cyklu..... Nam sa dnes vyrabaju miminka, tak dufam ze ich bude co najviac 🙂 A v stredu alebo stvrtok by mal byt transfer, Uz sa moc tesim, uz aby to bolo.

gabikri
30. okt 2010

@beruska64 : ahoj beruško, no ty papričky mají taky dobrý účinek, to jsem taky slyšela 😉 Jinak super, další do party, budu držet palečky 😵 Kolik si jich necháš zavést a kam chodíš? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre